Şimdi Ara

MUHO06'dan AKLINIZA GELEN HERŞEY ( LİSTENİN SONU GELMEYECEK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
7
Favori
13.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yönetime şikayet edin yanlış yapıyorsam, birçok kişi de şikayet etsin , atsınlar madem beni :) ben tüketici dostuyum. alıcısı olmadığım ürüne yorum yapınca benim kârım ne olur ki? görüldüğü gibi düşman kazanmışım işte. Allah görüyor ne niyetle yazdığımı bana yeter. Beni sevenler de aynı şekilde bana yeter. Bu yüzden sevmeyecek insanı ben de sevmiyorum. 300-350 liralık sisteme 600 fiyat çekilince, sıfırı olmayan bir ürünün üst modeli 70 iken, sıfırı 100 lira civarı yazılınca dayanamıyorum , lafımı esirgemiyorum. he ben yazmasam da zaten satılacak değil ama elimde değil yazıyorum Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

yönetime şikayet edin yanlış yapıyorsam, birçok kişi de şikayet etsin , atsınlar madem beni :) ben tüketici dostuyum. alıcısı olmadığım ürüne yorum yapınca benim kârım ne olur ki? görüldüğü gibi düşman kazanmışım işte. Allah görüyor ne niyetle yazdığımı bana yeter. Beni sevenler de aynı şekilde bana yeter. Bu yüzden sevmeyecek insanı ben de sevmiyorum. 300-350 liralık sisteme 600 fiyat çekilince, sıfırı olmayan bir ürünün üst modeli 70 iken, sıfırı 100 lira civarı yazılınca dayanamıyorum , lafımı esirgemiyorum. he ben yazmasam da zaten satılacak değil ama elimde değil yazıyorum Saygılar.

AFFERİN

• arkadaslar burası forum.. ialan sahibi istediği fiyatı ister.. kimse size zorla alın dmiyor.. fiyatı arastırırsız eger uygun gorurseniz alırsız... satıcı ile pazarlık yaparsınız birazcık :)

boyle agır eleştiri yapmayalım.. benim paraya ihtiyacım olur. 1000 liralık parcayı 800 e verirrim. kimse sattıgım mala karısamaz.. yuksek de isteyebilirim.

alıcı ve satıcı arasındaki bir olaya laf soylemek yanlıs olur...

iyi forumlar
  • bu ilanı ve içeriğini alkışlıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

bu ilanı ve içeriğini alkışlıyorum...

teşekkürler
  • Yazıcının faturası var mıdır ? Ne zaman alınmıştır ? Garantisi devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Yazıcının faturası var mıdır ? Ne zaman alınmıştır ? Garantisi devam ediyor mu ?

hangi yazıcı lexmark garanti belgesi ve bütün içeriği tam zannedersem bitmiştir garantisi carfur dan almıştım
    hp oda bütün içeriği tam kutularken onunda garanti belgesini görmüştüm nova bilgisayardan almıştım onunda garantisi bitmiş olabilir
  • hay bole ilanin diyesim geldi arkadas ilanin sonu yok getiremedim :) hayirli satislar dilerim ilan guzel aciklayici ama insan sonuna gelcem derken sıkılıyo
  • pm var bir adet
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulermemed

pm var bir adet

bendedende sana var bir adet
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

hay bole ilanin diyesim geldi arkadas ilanin sonu yok getiremedim :) hayirli satislar dilerim ilan guzel aciklayici ama insan sonuna gelcem derken sıkılıyo

ilanı hazırlamam 2 gün sürdü
  • helal yav nasıl bi sabırla hazırlamışsın arkadaş hakakten sonu gelmiyo 2 gün hiç kalkmadın galiba pc nin başından :D ürünlerde güzel ve temiz görünüyo hayırlı satışlar kolay gele...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywallker

helal yav nasıl bi sabırla hazırlamışsın arkadaş hakakten sonu gelmiyo 2 gün hiç kalkmadın galiba pc nin başından :D ürünlerde güzel ve temiz görünüyo hayırlı satışlar kolay gele...

eyvalla bukadar zahmetimize rağmen satışlar yavaş ilan pek etkili değil ilanları tek tek vermek lazım heralda
  • insan kayboluyor içinde.. ilanı hazırlamak ne kadar sürdü hocam kolay gelsin, hayırlı satışlar..
  • 2 gün sürdü ilanı hazırlamak daha birsürü mazeme satıldı bi bukadar daha vardı satılanları sildim
  • Pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

Pm

pm
  • valla süper ürünler kargo olmasa yazıcıyı gözüme kestirmiştim ama kargo ile tuzluya gelir

fiyatlar gayet uygun

hayırlı alışverişler
  • Nokia 6700 da televizyon özelliği mi varmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızkral

valla süper ürünler kargo olmasa yazıcıyı gözüme kestirmiştim ama kargo ile tuzluya gelir

fiyatlar gayet uygun

hayırlı alışverişler

ptt ile göndeririz ucuz yollu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.