Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:18:4 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:18:24 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:18:53 >
  • Macbook pro almanı önermem daha iyi özelleriklere sahip birçok işlemi yapacak daha iyi bilgisayarlar var iken macbook pro biraz lükse kaçar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkersalman

Macbook pro almanı önermem daha iyi özelleriklere sahip birçok işlemi yapacak daha iyi bilgisayarlar var iken macbook pro biraz lükse kaçar.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:19:9 >
  • 5000₺ bütçe ile msi bakmanı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: don quijote de la mancha

.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:19:27 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:19:38 >
  • macbook pro almanız sizin için iyi olacaktır.
  • Acer nitro 5 alın. Isınmanın ı sını bile unutacaksiniz. Dizayn olarak ben begendim ama ultrabook tarzı bir incelik beklemeyin. Acer nitro v17 var 17 inç. i5 6300hq diye onermedim. O paralara çok daha iyi aletler var kağıt üstünde. Senin mevzuna gelecek olursak: Macbookta hdd diye birşey olmayınca hem fiyat biniyor hemde sen muadilsiz zannediyorsun ama tamamen palavra. 512gb ssdye parayı kıyıp alın takin programları ssdye kurun bakın bakalım macbook pro mu iyi acer nitro 5 mi? V17 nitro bile alsanız hdd yi ssd ile değiştirmeniz halinde macbook pro ya tur bindirir. Nitro 5 veya v17 öneririm. V17 muazzam bir makine. Ben de hp pavilion bc203 var .indirimde olmasaydı her türlü acer alacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 15 Ekim 2017; 17:34:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:19:57 >
  • Macbook'un ikamesi ultrabook, piyasadaki ultrabooklar ile karşılaştırarak alın derim. Şunları öneririm şahsen :

LG Gram 13
    XPS 13
    Pazer Blade Stealth
    Asus ux330
    Asus ux390 (zenbook 3)
    Samsung 9
    Lenovo X1 Carbon
    Hp x360
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 24 Mart 2018; 0:20:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.