Şimdi Ara

Muharrem ince kocaeli.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendi seçmeninin ambulans çağrılarını duymamazlıktan gelen bir Cumhurbaşkanı adayının bu ülkeye ne faydası olacak? Yazık!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Acaba hiç İnce'nin mitinglerini izliyor musunuz?İnce'nin her mitinginde malesef çok sayıda fenalaşan vatandaş oluyor ve bazen öyle duruma geliyor ki kısa keseyim sizi bekletmeyeyim hava çok sıcak fenalaşıyorsunuz diyerek erken bitiriyor.Mesela attığınız mitingi ben izledim, eğer sizde izlerseniz İnce'nin defalarca kez ambulans ve sağlıkçı yönlendirdiğini görürsünüz.Kaç defa tam hızını almış laflarını sıralarken durup ambulans çağırdı bu seçim sürecinde bilemeyiz bile(doğrusu da budur tabi ki, sağlıktan önemli değil).Attığınız videoda mikrofona net şekilde sesin gelmesi İnce'ye de net şekilde ulaştığı anlamına gelmiyor.Tv ekibinin mikrofonu vatandaşların içindeki kameranın yakınında olabilir ve bu nedenle ses televizyona İnce'ye geldiğinden daha net gelmiş olabilir.Direk İnce'ye bu kadar net bir şekilde saldırabildiğinize göre sanırım sizde mitingin içindeydiniz.
  • Yakında Muharrem İnce konuşurken neden parmağını salladı diye konu açaçaklar bune ya :D
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Sizin yaptığınız gibi değil mi ? 🤣

• Bilmirem kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma ama orda duymaması imkansız millet kendini yırtıyor ambulans diye duymuyorsa da ya kulaklarıyla ilgili bir sıkıntı vardır yada başka birşey vardır Erdoğanın mitinglerinide izliyoruz en ufak bir soruyu bile duyup cevaplıyor hatası varsa vardır bunun savunulacak bir tarafı yok.

• İş buna kaldıysa tamam troll efendi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen önce sendeki beyni kullanmayı dene önce sonra gel bana laf et mitingin tamamını izlemek zorundamıyım burada izlediğim kısmı yeterli bana 1 dakikaya yakın bir süre ambulans diye bağırıyor insanlar nitingin sonunda ambulans istendiğini mi anlıyor yoksa muharrem bey ?

• Serdar kullanıcısına yanıt
    Hayırdır serdar efendi zorunamı gitti gerçekler aç izle kulaklarını iyice aç dinle trollük ne var burda sizin gibi iftira atmıyoruz en azından forumun yarısı neredeyse Erdoğan ile ilgili konular çoğuda yalan yanlış şeyler biz bişey diyormuyuz gerçekler neden bu kadar zorunuza gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

Sen önce sendeki beyni kullanmayı dene önce sonra gel bana laf et mitingin tamamını izlemek zorundamıyım burada izlediğim kısmı yeterli bana 1 dakikaya yakın bir süre ambulans diye bağırıyor insanlar nitingin sonunda ambulans istendiğini mi anlıyor yoksa muharrem bey ?
    İzlemediysen 1dklık videoya göre saçma sapan yorum yapmayacaksın. Kendinizi rezil ediyorsunuz.
  • tüm siyasilerin tüm mitinglerini takip ediyorum yiğidi öldür hakkını ver adam 112 den daha fazla ambulans doktor gönderdi millet heyecandan fenalaşıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

Hocam kusura bakma ama orda duymaması imkansız millet kendini yırtıyor ambulans diye duymuyorsa da ya kulaklarıyla ilgili bir sıkıntı vardır yada başka birşey vardır Erdoğanın mitinglerinide izliyoruz en ufak bir soruyu bile duyup cevaplıyor hatası varsa vardır bunun savunulacak bir tarafı yok.
    Miting alanı gayet kalabalık, o hengamede duyamayabilir.Sadece o attığınız mitingi izleyin, ince defalarca kez ambulans ve sağlık görevlisi gönderdi.İsterseniz bu sabah ki Esenyurt mitingini de izleyebilirsiniz, sabah izlemiştim kısa süren bir miting olmasına rağmen o mitingde de yine baya sağlıkçı yolladı.Tabi ki duyup göndermemesi çok yanlış bir durum ama ben İnce'nin öyle yapacağını düşünmüyorum.İnce'nin bir çok mitingini izledim ve hepsinde de sağlıkçı yollama konusunda baya ilgili olduğunu gördüğüm için böyle düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.