Şimdi Ara

Muharrem İNCE Halk ARENASINDA CANLI 21.00 IZLIYOR VE YORUMLUYORUZ.... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Adam ayetel kursi ile cikiyorsa cevresinin de mi oyle olmasi lazim? Onemli olan kisisel dusunce ve davranislari degil, gectigi makamda ulkeye ne faydasi olacak biz onu konusuyoruz. Sizin icin tabi musluman olsun elinden kuran dusurmesin yeter. Baska bir sey onemli degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Herkesin imanını kalbini Allah bilir orası ayrı ama ben adamda hem karakter hem yetenek hem tecrübe anlamında ortadoğunun kalbindeki 81 milyonluk dev bir ülkenin başkanı olacak kapasite görsem Sizden önce ben oy veriririm.Bizim göremediğimiz şeyleri Siz görmüş olabilirsiniz herkesin seçimi kendine ait.Başkan olamasa da inşallah Chp nin başına geçer de Biz de orta vadede birkaç yıl neler yapıyor onu görürüz ona göre chpnin oylarını da bayağı artırır zaten samimiyse

• smartboy38 S kullanıcısına yanıt
    Rte'de neyi gordunuz de ince'de goremediniz? Ben parti tutan birisi degilim ne iyi ise ona atarim. İki adayin da hem konuk oldugu kanallari hem mitinglerini izledim. Bi kere rte ince'ye laf yetistirmekten vaat veremedi. 16 yil ulke yoneten birisinin vaadi nasil kiraathane ve millet bahcesi olabilir? Bahce fikrini de ilk chp ortaya atmisti. Her ciktigi yerde yol yaptik hastane yaptik lafindan baska bir sey soylemiyor.

• Bırqkın mıtınglerde kaç kısı var falan..

Twıtter dakı tepkılere bakınca zaten olayı goruyorsunuz.bakın hem ınce hem erdoğan’ın yorumlarının tepkılerıne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Mesela Eskişehire hiç gitmedim ama chpli belediye başkanının orada büyük hizmeti olduğunu hep duyarım ama İncenin geçmişi ne ki hangi başarısı var.Erdoğan taa 90larda istanbul belediye başkanlığını kazanarak layıkıyla yapmış ve akp kurulduğundan beri de her seçimi kazanmış.Yaptıkları icraatları ortada anlatmaya gerek yok.Ama onun bu başarısının altında ideolojik söylemden başka birşey üretmeyen muhalefetin de ciddi payı var.Kıraathane ve millet bahçesini de saptırmaya gerek yok.Adam eksiklik hissetmiş projesini ortaya koydu.Muhalefet dediğin eksikleri gösterir iktidara talip olur.Başkan olamasa da bundan sonra İnce kesinlikle chpnin başına geçmeli.O zaman yapacaklarını görürüz,madem dediği gibi biriyse diğer seçime yine aday olur belki de başkan olur.Ama kendisine parti başkanlığını bile layık görmeyenlerin gölgesi altında kalamaz artık.

Secilirse zaten chp'den istifa edecek yeni sistem adina. Ama benim anlamadigim bu adamin 16 yilda ekonomiye en ufak bir faydasi olmamis, cari acigi zirveye cikarmis satilmadik fabrika birakmamis. Belediyedeki islerine lafim yok zaten o icraatlar mi sayesinde secildi. Ama bu kadar yil iktidarda kalan birinin "ulkemizin hala eksikleri var, bunlari yapamadik, sunlar ustunde yogunlasacagiz" demesini beklerdim. Oyle bir sey gormedigim icin ve karsisinda ince gibi saglam bir aday oldugu icin oyumu ince'ye atacagim.

Ülkemiz için hayırlısı kimse O seçilsin o zaman

Aynen oyle katiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Bana aktroll muamelesi yapmayın muhalifim bende. Trt ye rte ye felan gol attı mı onu merak ettim
    Muhalif olman önemli değil.

Senin attigin mesajlardan çagdaş zeki bir Türk genci oldugunu biliyorum.

Ben senin üzerinden aktrollere laf çaktım sadece

• Oooo devrimci gençlik ağlamaktan vazgeçmiş yine saldırı modunda helal

hakaretler küçük görmeler başlar artık

Zavallılar sizi halen konuşabiliyorsunuz. Sağ görüş kazandı. Siz solcular kaybetmeye mahkumsunuz yallah venezüela ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.