Şimdi Ara

Muharrem İNCE Halk ARENASINDA CANLI 21.00 IZLIYOR VE YORUMLUYORUZ.... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smartboy38

Bir saate yakın izledim halk tvde.Az da olsa bazı konuşmalarına hak verdim.Onun dışında Hacivat Karagözü düelloya davet ediyormuş gibi Erdoğanın bazı açıklamaları üzerinden dalga geçerek,kalabalıktan gelen hülooğğğğlarla ilerledi.Bir de ayetel kürsi okumadan kürsüye çıkmayan cumaları kaçırmayan hatta her gün cuma namazı kılarım diyen lakabı hacı olan annesi ve ablası başörtülü olan İncenin halk arenasında dikkat ettim de bir tane kapalı bayan göremedim,genel de gencinden en yaşlısına askılı dekolteli açık bayanlar vardı.Ortada ne bir sunum ne bir proje ne bir fikir ne bir sağlam dürüst ve ciddi bir lider imajı veren bir adam vardı.Kabadayı ağzıyla "Errrrdoğan bütüüüün danışmanlarını adamlarını topppplaa da gel oğğğluuum hatta prompterını da allllda gel ulan" tarzında hep bir atışma merağı vardı.Atarlı ergen gibiydi.Bir de bizi şu kadar kişi izliyo hüloooğğğğ diye komik sevinmeleri,Uğur Dündarın durumu iyice abartarak işte tarihi dip dalga diyerek birbirlerine ego pompalamaları ilginçti
    sanane kadınların dekoltesinden düşün olm şu kadınların saçından artık

projelerini anlattı mitinglerinde defalarca söyledi dinleseydin..işine geleni cımbızlayın anca

• quote:

Bir saate yakın izledim halk tvde.Az da olsa bazı konuşmalarına hak verdim.Onun dışında Hacivat Karagözü düelloya davet ediyormuş gibi Erdoğanın bazı açıklamaları üzerinden dalga geçerek,kalabalıktan gelen hülooğğğğlarla ilerledi.Bir de ayetel kürsi okumadan kürsüye çıkmayan cumaları kaçırmayan hatta her gün cuma namazı kılarım diyen lakabı hacı olan annesi ve ablası başörtülü olan İncenin halk arenasında dikkat ettim de bir tane kapalı bayan göremedim,genel de gencinden en yaşlısına askılı dekolteli açık bayanlar vardı.Ortada ne bir sunum ne bir proje ne bir fikir ne bir sağlam dürüst ve ciddi bir lider imajı veren bir adam vardı.Kabadayı ağzıyla "Errrrdoğan bütüüüün danışmanlarını adamlarını topppplaa da gel oğğğluuum hatta prompterını da allllda gel ulan" tarzında hep bir atışma merağı vardı.Atarlı ergen gibiydi.Bir de bizi şu kadar kişi izliyo hüloooğğğğ diye komik sevinmeleri,Uğur Dündarın durumu iyice abartarak işte tarihi dip dalga diyerek birbirlerine ego pompalamaları ilginçti
    aahaha amaa bunlar dekolteliii :)

bak mesela finlandiya eğitim modelinden bahsetti...

ekonomik ve teknolojik reformlardan bahsetti. bilim üreteceğiz dedi

İnce : “Ben Silivri’de FETÖcü hakimlerle kavga ederken, Erdoğan Ergenekon ve Balyoz davalarının hakimi benim diyordu..”

(adalet ekonomi toplumsal huzur ) bunları sürekli dile getirdi ama pek iyi dinleyemedin galiba hocam

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    İsteyen istediğini giysin kimene banane de hani her gün cuma kılan dindar bir aday ya kendisi ondan dedim Bir de bazı hak verdiğim yerleri de var.Trol mrol değilim de bu adama bence değil ülke mahallenin muhtarlığı emanet edilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İsteyen istediğini giysin kimene banane de hani her gün cuma kılan dindar bir aday ya kendisi ondan dedim Bir de bazı hak verdiğim yerleri de var.Trol mrol değilim de bu adama bence değil ülke mahallenin muhtarlığı emanet edilmez
    kandırılmaya devam o halde
  • savkar kullanıcısına yanıt
    Derdim milletin ne giydiği değil adamın bize çizdiği ve anlattığı profille dinleyenleri karşılaştırdım o kadar.Bir de boş laflar, atıp tutmalar ve kuru övünmeler ile iş yürümez.Bir tek o da doğruysa ergenekon ve balyozdaki anlattıklarına hak verdim.Onum dışında ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz hesabı şunj yapacam öyle insanüstü bir insanımdan öte birşey göremedik

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Çok çabalıyorsun kabul ama olmuyor :) 10 kez kandırılan rte artık iş yapamaz halde.sağlık sorunları var.üzgünüm.
  • savkar kullanıcısına yanıt
    Keşke bir mucize olsa da İnce başkan seçilse de kendi düşen ağlamazı ülkece yaşayarak öğrensek

Neyse inşallah kim daha çok hizmet edecekse o seçilir umarım

• quote:

Her cuma namaz kılan erdoğanı da gördük

• Zagor_71 Z kullanıcısına yanıt
    Bir alman atasözü der ki Gözler Kendisine Kulaklar Başkasına İnanır.İğneleyeici üslubunuzdan ötürü de kem söz sahibine aittir diyorum

• İnce Malesef Erdoğan'a Benzemeye Başladı. Son Günlerde Mitinglerine Bakıyorum Erdoğan Tarzı Söylemler, Kişisel Konuşmalar, Atarlanmalar. İyimser Profili Bozmaya Başladı. Kavgacı Profili Hoş Değil. Erdoğan'ı İstememe Sebebimize Benzeyen Bir Profil Hoş Değil.

Öte Yandan Chp Seçmeni Öncelerde Ruhsuzdu. Bu Seçimle Enerji Kazandı. Çoşkudan Dolayı Kalabalık vb. Var Gibi Ama Aslında Oy Anlamında Aynı Gibi. Toparlama Yaptı ve CB İçin İlk Tura %3-4 Ek Yapabilir. Birde Chp Tabanına Bakmak Lazım. Taban Malesef ki Hala Eski Kafa Ayrımcı Havada. Ama Şuan Ses Çıkaramıyorlar Fazla. Kılıçdaroğlu Üstü Temizledi Ama Alt Taraf Sıkıntılı. İnce de Dengeli Ama Etrafı Nasıl Olacak Onu Göreceğiz.Dayatmalarla Hay Huytla İntikamla Bir Şeyler Olursa Yine Başımıza Bunları Getirtmek İçin Sebep Olurlar. Eski Hatalara, İçlerindeki Cahil Okumuş Kesime Kulak Vermez Umarım.Gördüğüm Kadarıyla Son Zamanlarda Sosyal Medyadan Çok Etkikenerek Atıp Tutuyor. Sonra Önüne Koyarlar Sıkıntı Yaşar. Birde Akşener'in Hakkını Vermesi Lazım. Kadın Kaç Yıldır Uğraşıyor. İnce'ye Adaylık Piyango Oldu. CHP nin Üstüne Aldığı Dalgayla Az Artış Olur O Kadar. 2.Tur Akşener'in Sayesinde Konuşuluyor. Adamlardan Oy Devşirecek Başka Kim Var.

Finlandiya Modelinide Kulaktan Dolma Beğenme Çabası Tam Bi Popüler Ne ise Ona Yönelme Hali. 1,5 Milyonluk Finlandiya ya Benzemek, Gün Sürelerinin Farklı Olduğu Ülyeye Bakmak. Adamların Kültür Yapısı Bile Farklı. Bizim Kalitesiz, Saygısız İnsanımıza Bu Uyar mı?Ek Olarak Boşanma Oranının En Fazla Olduğu Ülke Finlandiya. Müsteşar Bile Finlandiya Diye Diye Eğitimin İçine Ettiler İnce'nin Finlandiya Demesini Hiç Yakıştıramadım. Öğretmenim Deyipte Taklitle Özgünlükten Uzak Ismarlama Sloganlar Olmaz.

Ek Olarak Yarın ki Mitinginde Mutlaka Kendiaine Destek Verip Başkalarına Hakaret ve Küfür Sayan Gençliğe de Bi Ayar Vermesi Lazım. İnce'yi Temsil Ettiklerini Unutmasınlar. Çok İtici Oluyorlar O Hallere Bürününce. Orjinallikleri O Belli Ama Ağızlarını Tutmaları Lazım. Önce İnsana Saygı. Bunlar Siyasiler Söylerler Ama Onlar İçin Günler Gelip Geçer. Olan Yine Vatandaşa Olur. Siyaset Yüzünden Kendimizi Kaybetmeye Gerek Yok...

• Zagor_71 Z kullanıcısına yanıt
    Ben bu adamım dediklerine itimat etsem senden önce ben oy veririm.Umarım İnce seçilir.Çünkü atalarımız yüzlerce yıl tecrübe ederek demiş ki Bir musibet bin nasihatten iyidir.Bu musibete ülkece ihtiyacımız var.

• Programı izleyemedim kotam kısıtlı ve tv bozuldu özetleyebilecek bir yiğit var mı acaba

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Eğitim modeli derken ben biraz açayım.

Finlandiya eğitimini “case study”’ler üzerine kurmaya karar verdi. Örnek olarak yazayım.

Adidas Dijital spor ürünlerinden neden çekildi? Çocuğun sorusu bu oluyor. Başlıyor üzerinde çalışmaya. Bunun tabi analiz yöntemleri var vesaire.

Bu sadece eğitimde yaklaşımla alakalı bir durum. Örneğin Fransız sistemi ile Amerikan sistemi aşırı terstir.

Fransızlar sağolsun ünlü Fransız matematikçilerinin yaptığı her ispatı öğrenciler öğrenmeli ve o yöntemleri kullanmalı gibi bence demode ama teorik yanı çok güçlü bir eğitim verirler.

Amerikalılar mı? Fransızlar sinüs pi bölü beşi hesaplamaya çalışırken, basar hesap makinesi tuşlarına. Onu da sınavda kabul eder. Yani bilgisayar ve hesap makinesini yoğun kullandırtır. İstatistikse gider spss kullandırtır.

Teoriden çok metot ve uygulama ağırlıklıdır.

Biz pisa testlerinde sonuncu olunca, birinci hangi yaklaşımı uyguluyor diye incelemek ve onu uygulamaya çalışmak gayet doğru ve iyi bir yaklaşım. Müfredatlarını kopyalamayacağız. Yaklaşımlarını, metotlarını uygulamaya çalışacağız. Dünya coğrafyası ve dünya tarihi derslerini keşke kopyalasak ama. Bizimkine kıyasla çok üstteler.

Bir de okuduğunu anlamada sonuncu olmuştuk. Kast edilen şey bunların geliştirilme metotları.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Eğitim modeli derken ben biraz açayım.

Finlandiya eğitimini “case study”’ler üzerine kurmaya karar verdi. Örnek olarak yazayım.

Adidas Dijital spor ürünlerinden neden çekildi? Çocuğun sorusu bu oluyor. Başlıyor üzerinde çalışmaya. Bunun tabi analiz yöntemleri var vesaire.

Bu sadece eğitimde yaklaşımla alakalı bir durum. Örneğin Fransız sistemi ile Amerikan sistemi aşırı terstir.

Fransızlar sağolsun ünlü Fransız matematikçilerinin yaptığı her ispatı öğrenciler öğrenmeli ve o yöntemleri kullanmalı gibi bence demode ama teorik yanı çok güçlü bir eğitim verirler.

Amerikalılar mı? Fransızlar sinüs pi bölü beşi hesaplamaya çalışırken, basar hesap makinesi tuşlarına. Onu da sınavda kabul eder. Yani bilgisayar ve hesap makinesini yoğun kullandırtır. İstatistikse gider spss kullandırtır.

Teoriden çok metot ve uygulama ağırlıklıdır.

Biz pisa testlerinde sonuncu olunca, birinci hangi yaklaşımı uyguluyor diye incelemek ve onu uygulamaya çalışmak gayet doğru ve iyi bir yaklaşım. Müfredatlarını kopyalamayacağız. Yaklaşımlarını, metotlarını uygulamaya çalışacağız. Dünya coğrafyası ve dünya tarihi derslerini keşke kopyalasak ama. Bizimkine kıyasla çok üstteler.

Bir de okuduğunu anlamada sonuncu olmuştuk. Kast edilen şey bunların geliştirilme metotları.
    81 Milyonluk Kültürü, İnsanı, Geleneği Tamamen Farklı Ülkemize Bu Şekilde Ezber İş Yapmak Bence Sakıncalı. Birincilere Bakıp Oradan Ezber Yapmak. Buna Benzer Yanlış Hamleleri Bu Hükümette Yaptı. Her Gördüğünü Uygulamaya Çalıştı. Eğitimin Hali Ortada. Millet Özele Kaçıyor. Devlette Bunu İstiyor Bi Bakıma O Ayrı Bi Boyut. Bahsettiğin Şekilde İnan ki Özeller Yine Dolup Taşacak.

Her Şeyden Önce Bizim Toplumun Eğitime İhtiyacı Var. Başta Siyasilerin ve Onlara Körü Körüne Bağlanma İhtiyacı Hisseden Yığınların.

Her Türlü Sonucun Çokta Farklı Olmayacağını Hissederek(Hep Grup İçin Farklı Sorunlar Oluşacaktır) Ülkemiz Hakkında Hayırlısı Diyeceğiz Bakalım. Yine de Değişimi Görmek İhtiyaç Olarak Duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Programı izleyemedim kotam kısıtlı ve tv bozuldu özetleyebilecek bir yiğit var mı acaba
    Fena yayındı moruq Muharrem İnce Modacı gibi giydirdi gene.

Ne olsun Bilim,Teknoloji,İş,Aş,Üretim vb... konulardan bahsetti.

Birileri gibi kahvehane yapacam beleş kekde olacak gibi saçma şeylerden konuşmadı...

• Bana aktroll muamelesi yapmayın muhalifim bende. Trt ye rte ye felan gol attı mı onu merak ettim

• Aleviliği dinin bir kolu olarak görmüyorum / değilde. Ancak cemevi ibadethane statüsü konusunda talep var yoğun şekilde. Halkın talebinin yerine getirilmesi gerekiyordu / getirilmeli. Ancak ülkenin tek derdi bu gibi İnce'nin mitinginde en yüksek desteği bu alıyor alkışla.
    Sonra neden chp kazanamıyor, boş işlerle uğraşan kafalardan ne bekliyorsun.

Bunun bu kadar acelesi olacak neyi var anlamadım, bunu önemli kılan ne onu hiç anlamadım. Yıllarca başörütsüne dişe diş karşı çıkanların vaadi üstelik.
  • Ince;Akepeli kardeşim kazanacak

Iyi partili Kardeşim kazanacak

Chp li kardeşim kazanacak

Saadet Partili kardeşim kazanacak

Hdp li kardeşim kazanacak

Bu lafla bir deprem olabilirdi.

• smartboy38 S kullanıcısına yanıt
    Milletin giyim kusamindan sanane? Adamin konusmalari yerine kadinlarin giyimine bakiyor ya. En kisa surede neslinizin tukenmesi dilegiyle.

• okanclskn kullanıcısına yanıt
    Dikkat ettiysen bikaç şey söyledim kadınlarla ilgili olan da bunların arasındaydı sadece ona odaklanıyorsan bir aynaya bak bence.Bir de ne kadar dindar olduğunu ayetel kürsi okumadan sahneye çıkmadığını bize kanıtlamak istercesine söyleyen birini dinleyenlerin profiliyle ilgili bir tespitin neresi çelişkili.Adamın kendini anlatışıyla dünkü dinleyen profili arasında en basitinden görsel temelde bir bağ kuramamam neslimin tükenmesine yol açacak bir durum olmamalı mantıken

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.