Şimdi Ara

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: '23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş işler bakanı.. demogoji.. sürekli gundeme gelme çabası..
  • tLqA kullanıcısına yanıt
    heheehehee ulkeyi 16 yildir bu iktidar yonetiyor 100 yillik cumhuriyet gecmisini 16 yillik akp hukumetine yikmak cidden baska bir beyine ihtiyac duyar, Sen bizim gibi 1991 senesinde ilkolu okusaydin simdiki egitimi dunyanin en iyi egitimi sanardin
  • http://m.ensonhaber.com/muharrem-incenin-erotik-siirleri.html

Hacı Muharremden Erotik şiirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar ligi olur desene

• quote:

Orijinalden alıntı: gorüncekadam

heheehehee ulkeyi 16 yildir bu iktidar yonetiyor 100 yillik cumhuriyet gecmisini 16 yillik akp hukumetine yikmak cidden baska bir beyine ihtiyac duyar, Sen bizim gibi 1991 senesinde ilkolu okusaydin simdiki egitimi dunyanin en iyi egitimi sanardin
    İki nobel ödülümüz var ikisi de cumhuriyet dönemi mezunu

Aziz Sancar Mardin Lisesi

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Ahahjahahaha bak bu guzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ahahjahahaha bak bu guzeldi.
    Şaka sandın değil mi

Halbuki gerçek. Geçen gün de birisi eskiden tek maaşla yapılabileceklere veya emekli ikramiyesiyle ev alınabildiğini şaka sanmıştı. Cumhuriyetin gerçekleri sizin hayallerinizin bittiği yerde başlar.

Yav ne saka sanıcam aziz sancar nerde yasıyor nerde almiş egitimi ona bir bak sonra neye guldugumu gorursun. Yazık yav

• quote:

Yav ne saka sanıcam aziz sancar nerde yasıyor nerde almiş egitimi ona bir bak sonra neye guldugumu gorursun. Yazık yav
    Ödülünü Anıtkabir’e götürüp Atatürk’e armağan ettiği için az delirmediniz değil mi. Kendisi söyledi Atatürk’e bu ödülü borçlu olduğunu. Mardin lisesinde fırsat eşitliği ile doğru bir eğitim alabildiğini. Kendisinden iyi bildiğini zanneden trajikomik tavırlar içindesin. Cumhuyeti hafife alanı böyle yamultur cumhuriyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 18 Haziran 2018; 11:25:41 >
    Peki m.kemal odülü almişmi . Kardes bak işimizdeuiz gucunuzdeyiz git baskasıyla ugras hade canım benim bak meşguluz

• Boş işler'de 1 numara muharrem ustasın'dan kapmış bişeyler KK iyi şutladı bunuda ben başkan olamayacak hem Milletvekili adam tek hamlede koltuğunu sağlama aldı o chp delegeleri'de sevinmiştir :D
  • quote:

Peki m.kemal odülü almişmi . Kardes bak işimizdeuiz gucunuzdeyiz git baskasıyla ugras hade canım benim bak meşguluz
    Bir insan bozarınca nasıl kem küm eder’in Nagehan versiyonundan beter olursun böyle.

Aziz Sancar nobel ödülü kazanır kazanmaz atladı uçağa, ödülünü Atatürk’e armağan etti. Kendisine eğitim fırsatı veren cumhuriyetin kurucusuna minnetini gösterdi.

Atatürk’e en büyük ödül budur zaten. Anlasanız keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 18 Haziran 2018; 12:6:41 >
  • Prof. Dr. Sancar da “O dönem öğrendiğim Fransızca sayesinde tıp okuduğum dönemde yabancı kaynaktan faydalanabildim. Madalyayı Anıtkabir’e bağışlamak bana çok olağan geldi. ‘Niye Anıtkabir’e?’ diye soruyorlar. Başka nereye koyayım? İnönü Ailesi benim aileme başka yönlerden de katkı sağladı. Erdal İnönü, TUBA’yı kurdu ve beni ABD’ye TÜBİTAK gönderdi. Atatürk, İnönü ve Cumhuriyet’e çok şey borçluyum” diye konuştu.

Prof. Dr. Sancar, “Hacettepe Üniversitesi’ne çok teşekkür ederim. Bu benim için büyük bir onurdur” dedi. Sancar, kendisine Nobel Kimya Ödülü’nü kazandıran araştırmaları hakkında bir sunum da yaptı. Sancar’ın sunumunu izlemek isteyen akademisyenler ve öğrenciler salonu doldurdu. Nobel Ödülü’nün serüvenini de anlatan Sancar, zaman zaman salondakileri güldürdü. “Nobel, Cumhuriyet ve Atatürk sayesinde kazanıldı” diyen ve Anıtkabir’de çekilmiş bir fotoğrafını gösteren Sancar, salondakiler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Prof. Dr. Sancar’ın sol eline kına yaktığı gözlendi.

• gorüncekadam kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/Wpx-O_AcFA8?t=4m51s
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    O erdoğan ve bahçeli arkadaşım....
    Bunları sen Facebook’ta yaz altına amin yazsınlar

Ben dolaştım bulamadım link lütfen

• Atatürk'ten sonra Türkiye'nin başına gelen en büyük lider olacak Allahın izniyle.

Bence haklı kindar nesil yetiştiren eğitimi bitiren bir yönetim sergiledi. Hayvan hakları ve çocuk istismarı için hiçbirşey yapmadı.

Bunu yapan sosyopatlar kanunların yetersizliğinden ve hükümetin vurduymazlığından güç alıyor.

16 senedir iktidar çıkarsaydı adam gibi hayvan haklarına dair kanun.

Şimdi bu şahıslar yakalansa kabahat kanunundan ora cezası alır bir gün bile yatmazlar yalansa yalan de

Allah’ın andavalı adam ne güzel yazmış senin verdiğin cevaba bak engelleyin gitsin ya bu hırboyu cevap bile vermeyin hıyara

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.