Şimdi Ara

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: '23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ak partiye oy vermiş biri olarak söylüyorum ki, bu cahil kesim, partiye muhalefetten fazla zarar veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Bu mesaj silindi.
    aynen gardaşım yauw :D:D:D:D:D:D
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Yahu bu adam Kemal kılıçdaroğlu na karşı kongrede kaybetmiş bir şahıs

Denize düşen yılana sarılır misali rte gitsin de kim gelirse gelsin kafası işte

Muharrem ince değil devlet mahalle bile yönetemez. Üzerinde ki taciz lekesini temizlesin önce birde her gün cuma namazı kılarım demiş ne tezat ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Gaz değil başka bir şey algı oluşturuyorlar. Kesin kazandık bitti bu iş vs vs.... Sonra balkon konuşması geliyor. Rezil oluyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bunlar Diyarbakırspor forması giyen vatandaşların fotoğrafını çekip olayı biryerlere çekmesinlerde

• Süper lig maçları, eskisi gibi şifresiz, dekodersiz yayınlansa ne güzel olur. Ne zaman Lig TV saçmalığı çıktı, o gün den beri maçlara ilgim giderek azaldı. Şifreli maç yayınına ben den ve ailemden kuruş çalışmaz.

• chpli birine oy verecek değiliz parti rozetimi çıkardım lafını yiyen de yok kusura bakmayın muhafazakar kesimden oy alamayacak yani reisin karşısında şansı yok.
  • Profili gizlilerin tek derdi Muharrem İnce kazanmayacak.
    Madem kazanmayacak madem balkon konuşmasını bekliyorsunuz, karnınızı ağrıtan ne ki buraya gelip bir şeyler yazma gereği duyuyorsunuz?
  • Sizin maarremden sonraki seceneginiz maral teyzehttps://twitter.com/i/status/1008652594196176896 cok ciddi he
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Siz benim kafayı anlamıyorsunuz, ben sizin kafayı hiç anlamıyorum.

Seçil kardeşim. Meclis ne için? Milletvekilliği ne için? Kürsüye çıkıp konuşma yapmak için mi?

Chp de halk sevgisi yok, millete hizmet aşkı yok, milli şuur yok, devlet bekası düşüncesi yok, kalkınma planı yok.. Hiç bir şey yok.

Ne var? Boş laf var. İçi boş vaatler var. Kaynak göstermeden ona bunu ödeyecem buna bunu ödeyecem var, yerse.

Nasıl oluyor da bunları göre göre, dibine dibine bu partiyi destekliyorsunuz aklım, mantığım almıyor..

RTE seçilmiş, iktidarda, almış yürümüş, kozlar elinde, konuşur. Muharrem İnce hangi akla hizmet kendini onunla bir tutuyor?

Sen daha çırak bile değilsin be adam. Liderlik vasfın yok, parti yönetmemişsin, bakanlar kurulu yönetmemişsin, dış siyaset yönetmemişsin, ekonomi yönetmemişsin, ulaştırma yönetmemişsin.

Şöyle namaz kılarım, böyle hafızlık yaptım deyip duruyor ama daha Elif harfinden haberi yok.

Bu yolda devam edin. Hezimet sizlerin artık vazgeçilmeziniz olmuş, alışmışsınız.

Sizleri buna müptela edenlerse yollarında istikrarla yürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorüncekadam

Bizde yalanda olmaz dolanda olmaz iftirada olmaz biz muslumanioz elhamdulillah
    https://www.manset24.com/yuh-sana-muharrem-ince-iskence-yapilan-kopek-olayini-erdogan-a-bagladi-video,5301.html
    Normal de bu bölümde açılan konuları okur yorumlara da şöyle kısaca bir göz gezdirirdim fakat sizin gibi gerçekleri çarpıtma peşinde, milleti algı operasyonuyla göz boyamaya itecek davranışlar sergileyenleri de görmezden gelemiyorum bazen. Detaya girmeyeceğim fakat kafam basmadı abicim gelip bana bu linklerde neler anlatılıyor dersen kafana vura vura vura her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır seni iyice bir tımar etmekten hiç çekinmem.

https://eksisozluk.com/ayaklari-kesilen-kopek-olayinin-perde-arkasi--5692765

https://eksisozluk.com/akpli-vekil-adayinin-suruc-itirafi--5692057?focusto=78174737

• Her gün cuma namazı kılarım bana hoca derler diyen ama erotik şiirlerinde fizikçilik kar etmiyor boobs isterim diyen bir cumhurbaşkanı adayımız var

Sandığa giderken beyninizi de yanınıza alın bi zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Siz benim kafayı anlamıyorsunuz, ben sizin kafayı hiç anlamıyorum.

Seçil kardeşim. Meclis ne için? Milletvekilliği ne için? Kürsüye çıkıp konuşma yapmak için mi?

Chp de halk sevgisi yok, millete hizmet aşkı yok, milli şuur yok, devlet bekası düşüncesi yok, kalkınma planı yok.. Hiç bir şey yok.

Ne var? Boş laf var. İçi boş vaatler var. Kaynak göstermeden ona bunu ödeyecem buna bunu ödeyecem var, yerse.

Nasıl oluyor da bunları göre göre, dibine dibine bu partiyi destekliyorsunuz aklım, mantığım almıyor..

RTE seçilmiş, iktidarda, almış yürümüş, kozlar elinde, konuşur. Muharrem İnce hangi akla hizmet kendini onunla bir tutuyor?

Sen daha çırak bile değilsin be adam. Liderlik vasfın yok, parti yönetmemişsin, bakanlar kurulu yönetmemişsin, dış siyaset yönetmemişsin, ekonomi yönetmemişsin, ulaştırma yönetmemişsin.

Şöyle namaz kılarım, böyle hafızlık yaptım deyip duruyor ama daha Elif harfinden haberi yok.

Bu yolda devam edin. Hezimet sizlerin artık vazgeçilmeziniz olmuş, alışmışsınız.

Sizleri buna müptela edenlerse yollarında istikrarla yürüyor.
    Sadece suriyeliler oy kullanacak diye inceye veriyorum, mv akşener.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 Fenerbahçe, 1 Beşiktaş formasıyla Cumartesi Maltepe'deyiz.
  • smartboy38 S kullanıcısına yanıt
    "boobs isterim"

Şiirleri de zaten postadaki pompacı şiiri tadında. Hatırlayalım.

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: "23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN"
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

"boobs isterim"

Şiirleri de zaten postadaki pompacı şiiri tadında. Hatırlayalım.

Aga titreşimli yüzük nerden alabilirim?

• heryerde H kullanıcısına yanıt
    Hiç bir siyasi geçmişi yok mu? Adam 17 yıldır aralıksız milletvekilliği yapıyor. Tayyip belediyecilik tecrübesi ile ülkeyi bu hale getirdi zaten. Koca ülkeyi belediye gibi yönetmeye kalktı; sonuç betondan başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Hiç bir siyasi geçmişi yok mu? Adam 17 yıldır aralıksız milletvekilliği yapıyor. Tayyip belediyecilik tecrübesi ile ülkeyi bu hale getirdi zaten. Koca ülkeyi belediye gibi yönetmeye kalktı; sonuç betondan başka bir şey değil.
    Sürekli kandırılan reyizimizle, inceyi bir mi tutuyorsunuz? Ayıp ayıpp...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Dediğin doğru.

Atak helikopteri betondan yapıldı.
    Altay tankı da betondan yapıldı.
    İha ve Sihalarda betondan yapıldı.
    Bunların sevk ve idaresini ve merkezden komuta ve haberleşmesini sağlayan yazılım bile betondan yapıldı.

Halbuki Muharrem İnce olsaydı bunları betondan yapmazdı. Çünkü bunların hiçbirini zaten yapmazdı. Böylece beton sorunumuz da olmazdı..

Havaalanı yapmak, şehir hastaneleri yapmak, her ile üniversite yapmak "belediyecilik" oluyorsa öyle belediyeciliğe can kurban..

Bunların hiçbirini yapmayıp, yıllar yılı meclisle kestane kebabı yapanlar, seçilemediği gibi seçilenler ve halkın iradesini hedef alanlar ağızlarında kuru gürültü laf çevirip sizleri kendine hayran bırakıyorsa bence durup bi düşünmeniz lazım..

• pelstina kullanıcısına yanıt
    Atak helikopteri ile işe gider gelirsin artık. İHA ile de yol durumuna bakarsın evden çıkmadan. Kafalar pırıl pırıl; Teknoloji gelişiyor ve değişiyor. RTE den önce dial up ile nete bağlanıyorduk muhabbetine mi dönecek bu? Ya da hastanelerde kuyruk bitti randevuyu artık internetten halledip kuyruğu evde oturarak çekiyoruz muhabbetine...
    Son 15-20 yıl dünyada yazılım ve teknoloji atılımı oldu farkında mısın?
    Atak helikopteri, İHA, SİHA....bunların hepsi yapıldı evet. Bu sistemleri kullanacak deneyimli ve vatansever subaylar zindanlara atılıp FETÖcülerin eline verildi.
    Eğitim ne durumda peki? Neden okuduğunu anlamada dünya sonuncuları ile yarışıyoruz?
    Adaletten hukuktan da bahsedelim mi?
    Ya da hırsızlıklardan yolsuzluklardan???
    Akıllanmazsınız..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.