Şimdi Ara

Muhabbet kuşuna arkadaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 yaşında sevecen mi sevecen, oyuncu, ara ara aşkııım diyen erkek bi muhabbet kuşum var. Ayıptır söylemesi artık tüneklere sürtünmeye başladı ben de yanına bi dişi kuş almak istedim ben ilgilenemediğim zamanlarda ve normalde de yalnız kalmasn bi arkadaşı olsun diye. 1 hafta oldu yaklaşık dişiyi alalı 4 ya da 5 aylık dendi daha büyüğünü bulamazsınız dendi. Neyse pek dişi kuşların tavırlarını bilmediğim için sormak istiyorum. Kavga etmiyorlar hatta dışarı çıkardığım zaman beraber hareket ediyorlar ama benim oğlum çok oyuncu dişi kuşta o aktifliği göremiyorum. Oğlum yaklaştıkça sanki hiç oralı değil gibi.. uyurken de aynı tünekte ama birbirinden ne çok uzak ne yakın şekilde uyuyorlar.. normal mi bu tavırlar, anlaşıp anlaşamadıklarından nasıl emin olabilirim ? Oğlum sanki hem mutlu hem mutsuz gibi bu da moralimi bozuyo.. geri vermeyi bile düşünüyorum dişiyi.. bi akıl verin lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-2 yaşında kızgınlığa girmiş veya damızlık bir kuş alırsanız daha iyi olur böyle samimi olmaları 3-5 ayı bulabilir birbirlerini kaşıyıp öpüyorlarsa yuvalık alın yavru alabilirsiniz bu şekilde
  • strange01 kullanıcısına yanıt
    Ya benim öyle bi yavru alma derdim yok güzel anlaşmaları ve mutlu olmaları bana yeter. Şu an ne çok samimi ne çok uzaklar ama kavga ya da birbirlerine zarar vermediklerinden eminim. İkisi de temkinli yaklaşıyo gibi. Arada bir erkeğin ağzından yem yediği de oldu. Bunlar iyiye gidiyo demek değil mi, bilmek istediğim bu açıkçası kavga etmiyolarsa iyi anlaşıyodurlar diye düşünüyorum..?? doğru mudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba benimde tatli mi tatli bir disi muhabbet kusum var anne olmadan once gayet neseliydi 2kere anne oldu bi suru yumurta yapti cogu cikmadi 2kez kocasini kaybetti biri kacti biri vefat etti

Simdi ise yuvasini cikrdik ama baktik ucamiyoo sonra veterinere gitik dediki cok sterslenmis ilgilenmemissiniz bi iki haftalina tatlile gitmistik kusuda buyukanneme birktik galiba orda ilgienmesin neyse sonra bize antiseptik bi ilac verdi hergun suyuna damlatiyom uzabiliyo ama hala bi ilerleme yok

Yeni fark etim farkli bi titreme durumu var bide durmadan agzininacip duruyo ne yapmali lutfen bi cozum yolu bulunnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: youngsaeng

Merhaba benimde tatli mi tatli bir disi muhabbet kusum var anne olmadan once gayet neseliydi 2kere anne oldu bi suru yumurta yapti cogu cikmadi 2kez kocasini kaybetti biri kacti biri vefat etti

Simdi ise yuvasini cikrdik ama baktik ucamiyoo sonra veterinere gitik dediki cok sterslenmis ilgilenmemissiniz bi iki haftalina tatlile gitmistik kusuda buyukanneme birktik galiba orda ilgienmesin neyse sonra bize antiseptik bi ilac verdi hergun suyuna damlatiyom uzabiliyo ama hala bi ilerleme yok

Yeni fark etim farkli bi titreme durumu var bide durmadan agzininacip duruyo ne yapmali lutfen bi cozum yolu bulunnn

eşi yanındamı. sebze meyve verin ilgilenin kuşu salın uçamasdada zarar görmeden hafifce kanatlarını çırpsın fizik tedavi hesabı yatağın üstünde olabilir mesela dikkat edin ayağına vs

• "Yaklastikca hic orali degil"

Iyi güldüm hayvanda olsa baska seyde olsa dişi dişidir bunlarin hepsi böyle nazlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.