Şimdi Ara

Muhabbet kusu egitme. YARDİM EDİN LUTFEN :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oncelikle hepinize Selamun Aleykum. Bi tane muhabbet kusu aldım perşembe gunu. Bu perşembe. Arkadaşlar kuşuu alalı 2-3 gun oldu ama kendime alıştıramadım nasıl alıştırabilirim? Sanki biraz elime alıştırdım, ama avucuma alıp dışarı çıkarınca elimi çok ısırıyor. Kafesin içinde avucumun içine almıyıp işaret parmağımla felan sevince bişe yapmıyor,sevidiriyor kendini. Çözemedim bu kuşu ben :D Takla makla atıyor, çok hareketli ve hastalıksız. Biran once eğitmek istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum. 2-3 Kez dışarı saldım, ilk Saldığımda kafesin içine gir surekli, çıkmak istemedi. 2. saldığımda ise masanın ustune yani yanımda dolaştı sadece 1 kez perdeye kondu. 3. saldığımdada aynısı[DHTUBE=] oldu. yani 2. oldu. Sizden rica ediyorum lutfen yanıt soyleyin bu gun içinde :( Şimdiden

teşekkür ederim.. Birde elimden yem yemiyor aç bırakıyom yine elimden yemiyo ama elime geliyo, çok çok nadiren ama çok nadiren ısırıyor oda korkunca. yani çok nadiren. Ona iyi davranıyorum alçak ses tonuyla felan konuşuyorum işte oyle. 1 hafta içinde nasıl eğitebilirim? :)) :D
    BİRDE ARTİK KAFESE ELİMİ SOKUNCA İLK İSİRİYOR BİRAZ SONRA SEVDİRİYOR KENDİNİ. Herseferinde boyle arkadaslar.

Olumlu yanıtlarınız için şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha 2-3 gün diyosun eğer elinde duruyosa şimdiden o sana alışır daha sonra elinden yem yer zorlama erken salmıssın dışarıya bende erken saldım 3. gününde ilk uçtuğunda kuş inmiyodu bile sonra halıya kondu 1 saat etrafa baktı sonra tekar uçtu benimki daha eve geleli 9 gün oldu kafese kendi girmiyor. Elimden yem yedirerek sokuyorum.
     Muhabbet kusu egitme. YARDİM EDİN LUTFEN :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbmesut98 -- 28 Nisan 2014; 23:36:39 >

• gfbmesut98 kullanıcısına yanıt
    Abi simdi oyle diyonda soyle bis oldu. Simdi kusu omuzuma alistirdim kafamada alistirdim gayet guzel ama elime fazla alistiramaadim. Elimden kaciyo eger omuzum elimdn uzaksa omuzuma yada kafama konuyor elime nasil daha ii alistirabilirim?

• .breaking. . kullanıcısına yanıt
    Biraz acıksın eline meyve yeşillik gibi birşeyler al yanında beklet biraz sonra eline gelir bende böyle yapıyorum ama 1-2 gün yapmayınca elimden korkuyor
    @.breaking.
  • gfbmesut98 kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkur ederim

• Kuşun fotosunu atabilirmisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.