Şimdi Ara

Muhabbet kuşu Cinsiyet-Yaş-Irk-Özellik her türlü bilgi mevcut. [7-24 Destek ] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
23
Favori
221.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ikisi de gerekli. kış ayındayız özellikle. tüy dökümünde haftada 2-3 günü b 1 günü multi. 5-6 damla yeterli. üstünde 30 damla filan yazıyor gereksiz. tüy dökümü dışında, kış ayında özellikle haftanın 2 günü multi 1 günü b yeterli. diğer günü de elma sirkesi

• Abi diğer çiftimin ilk yumurtalari 6 yumurta var 6 sıda dolu 14-15 gundur kuluckada bugun erkek disinin ustune cikti bende ciftlesmelerini engelledim sabahtan beride bi daha cikmadi erkek kus disiyi ciftlesmeye zorlarsa erkek kusu ayırayım mı kavga falan etmiyolarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mancırak1

Abi diğer çiftimin ilk yumurtalari 6 yumurta var 6 sıda dolu 14-15 gundur kuluckada bugun erkek disinin ustune cikti bende ciftlesmelerini engelledim sabahtan beride bi daha cikmadi erkek kus disiyi ciftlesmeye zorlarsa erkek kusu ayırayım mı kavga falan etmiyolarlar

ayırma yaparsan, strese girer dişi ve yumurta zamanı besleyemez dişiyi.

• Bi daha ciftlesmeye calismadi heralde dun disiyi beslerken boslugundan yararlanip uzerine cikti

• Kuslarimin cinsiyeti nedir tskler
    Muhabbet kuşu  Cinsiyet-Yaş-Irk-Özellik her türlü bilgi mevcut. [7-24 Destek ]
    Muhabbet kuşu  Cinsiyet-Yaş-Irk-Özellik her türlü bilgi mevcut. [7-24 Destek ]cinsiyet tahmini
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1230880/e7172724-003f-4c42-a514-78337bf2443d.

• 3 yavru cıktı 4.yumurta çikmadi yumurta grileşmiş 18 gun 16 saat gecti yarina kadar çıkmassa kendim çıkarayimmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mancırak1

3 yavru cıktı 4.yumurta çikmadi yumurta grileşmiş 18 gun 16 saat gecti yarina kadar çıkmassa kendim çıkarayimmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpowex -- 3 Aralık 2020; 14:29:39 >
  • Dolu hepsi ben bakmistim

• Az önce çıktı sorun yok

• xpowex X kullanıcısına yanıt

yeşil dişi gibi diğeri net değil cinsiyeti. yine 3-4 ay bekle net olsun. yeşi maviyede dönebilir o burun. yani erkeğede.

• Muhabbet kuşu  Cinsiyet-Yaş-Irk-Özellik her türlü bilgi mevcut. [7-24 Destek ]

Bana kac aylik oldugunu cinsinin ne oldugunu ve surekli boyle saclatima geliyor kafami gagaliyor vede elime geliyor ama sinra cok kotu isiriyor be yapmaliyim yardimci olun erkek vardi onu doverek oldurdu hic tuy koymadi en sonunda sira bana geldi

• Sevdiyeeee066 S kullanıcısına yanıt

resimde burun kahverengi gözüküyor. dişi. 1-1.5 yaşından büyük bir kuş. tahminim 2-3 vardır. oyun oynuyor gagama normal.

• Merhabalar. Kusumuz tek evde. Son 1-2 haftadır yumurtluyor. Toplam 4 yumurta oldu, ne yapmak lazım? Gidip gidip üstüne kuluçkaya yatıyor ama erkek kuşla bir arada olmadı. Boş yumurtalar. Yumurtaları almak mı lazım bırakmak mı? Duygusal olarak bağlanıyor gibi yumurtalara
  • juxtance kullanıcısına yanıt

depresyona girebilir almak. almamakta sıkıntılı. gece uyurken filan almak daha iyi.

• Abi yavrular kac günlukken yuvadan atlar 27 ,24,20,17 gunlukler 24 olan sabah kafesin tabanindaydi geri koydum yuvaliga bi daha cıkarsa tekrar koyayim mi yoksa tabana yem falan mi koyayim

• @Blood Seeker

Bu faydalı rehberi hazırlayıp sunduğun için teşekkür ederim. Bende üç gün önce bir muhabbet kuşu sahiplendim. Desteğe ihtiyacım olursa, sendeyim. :)

• Muhabbet kuşu  Cinsiyet-Yaş-Irk-Özellik her türlü bilgi mevcut. [7-24 Destek ] 

• Mancırak1 M kullanıcısına yanıt

genellikle 30 civari. yinede serp tabana yem filan

• Abi en büyük yavru 25 günlükken yuvaya dal dari koymustum suan en buyuğu 29 gunluk az önce biraz gözetleyeyim dedim 2 büyük yavru darıyı yiyebiliyor yemde kırabilir mi

• Mancırak1 M kullanıcısına yanıt

dal darı daha kolaydır. yemleri yumuşaktır. normal yem ise serttir kabuğu

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.