Şimdi Ara

Muhabbet Kuşu Aldım Ama Yaşı Büyük Gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, dün akşam muhabbet kuşu aldım adama yavru olmasını söyledim beğendiğimi aldım adam da yavru olduğunu onayladı. Akşam pek dikkatimi çekmemişti ama sabah kalktığımda baş çizgileri kaybolmuş, gözünde gri halka ve ceresi de yavruya göre baya koyu renk geldi. Oysa adam annesinden ayrılalı 2 hafta oldu dedi. Buraya fotoğraflarını da atacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Resimler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Tiger -- 24 Ekim 2017; 10:47:57 >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:5:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gittim değiştirdim yine 6-7 aylık bir kuş verdi. Baktım kafese hepsi öyle dedim 40 lira için adamla papaz olmaya değmez. Birde adam 5 haftalık diye bastıra bastıra söylüyor. Utanma falan kalmamış sahtekar pislik. Azıcık anlamasak bize yutturacak. Neyse umarım diğerini alıştırabilirim. Elimde bi dişi var eğittiğim onun yanına almak istemiştim.
  • Mr.Tiger kullanıcısına yanıt
    Yavru olsaydı daha kolay egitilebilirdi. Yine eğitirsin fakat biraz uğraştırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.