Şimdi Ara

muhabbet kuşu fiyatları, en ucuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
186.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben kuşuoğlundan bir dişi bir erkek aldım 1 ay oldu ben okuldaydım annem ve ablam evdeydi dişi kuş erkeğin kafasını parçalamış beyni gözüküyordu ve gözünü çıkarmış ayağını dişlemişti ben eve geldim dişii yoğur kovasına delik açtım öle koydfum gittim verdim 40 tl aldım 30 tlye almıştım 40 tl ye sattım diğerini karedeniz veter,ner klikniğine götürdüm pansuman ettip gözünü diktiler irde bana tentrdiyot verdi şimdi 2 gün oldu her gün muayenesini yapıyorum siz siz olun sakın çift kuş almayın tek alın size daha sadık olurl

kafesi 16 tl
    yarım kilo yem 3 tl
    2kuşv 60 tl
    oyuncak ları ilacı

hepsi 100 tl tuttu

• Orijinalden alıntı: hurbocular

ben kuşuoğlundan bir dişi bir erkek aldım 1 ay oldu ben okuldaydım annem ve ablam evdeydi dişi kuş erkeğin kafasını parçalamış beyni gözüküyordu ve gözünü çıkarmış ayağını dişlemişti ben eve geldim dişii yoğur kovasına delik açtım öle koydfum gittim verdim 40 tl aldım 30 tlye almıştım 40 tl ye sattım diğerini karedeniz veter,ner klikniğine götürdüm pansuman ettip gözünü diktiler irde bana tentrdiyot verdi şimdi 2 gün oldu her gün muayenesini yapıyorum siz siz olun sakın çift kuş almayın tek alın size daha sadık olurl

merhaba hurbocular
    muhabbet kuşu eşlerini kendi seçerler biz seçmiyoruz. erkeğiyle anlaşamadıklarında dişi kuş erkeği öldürebilir. her dişi kuş erkekle kavga ettiklerinde dişi kuş üstün olur ve yener. yavrularını yuvalarını koruma için dişi kuşta savunmada güçlüdür. bende yaklaşık 300 tane muhabbet kuşum var eşlerini kendileri seçip anlaşanları üretimhaneye ayırıp yavruları alıyorum. bu şekilde çift olduklarında kavgalar olmaz.....

• 25 kuruş
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4_6_8

20 tl ye erkek muhabbet kuşunu nerden bulabilirim yardımcı olumusunuz

mrb. 20 tl ye kuş bulmak imkansız gibidir. kaçak yollardan (suriye,pakistan,singapur) gelmiş sağlıksız muhabbet kuşları petshoplarda 25 tl ye satılmaktadır. Yerli üretim muhabbet kuşu ise 30-50 arası satılmaktadır. Yerli kuş dayanıklı türkiye şartlarına göre doğmuş uyum sağlamış oldukları için kolay ölmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurbocular

ben kuşuoğlundan bir dişi bir erkek aldım 1 ay oldu ben okuldaydım annem ve ablam evdeydi dişi kuş erkeğin kafasını parçalamış beyni gözüküyordu ve gözünü çıkarmış ayağını dişlemişti ben eve geldim dişii yoğur kovasına delik açtım öle koydfum gittim verdim 40 tl aldım 30 tlye almıştım 40 tl ye sattım diğerini karedeniz veter,ner klikniğine götürdüm pansuman ettip gözünü diktiler irde bana tentrdiyot verdi şimdi 2 gün oldu her gün muayenesini yapıyorum siz siz olun sakın çift kuş almayın tek alın size daha sadık olurl

kafesi 16 tl
    yarım kilo yem 3 tl
    2kuşv 60 tl
    oyuncak ları ilacı

hepsi 100 tl tuttu

Lan ciddi olun be.

• selam arkadaslar ben antalyada kafes ve akvaryum malzemelerı toptan ısı yapıyorum ıhtıyacı olan tum arkadaslara her konuda yardımcı olurum gerek kafes gerekse damızlık kus konusunda saygılarımla iletşim bilgilerim MERT AKVARYUM VE KAFES TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ 0242 321 66 32 0543 436 03 16 ANTALYA NOT:damızlıklar icin ve yetıştiriciler icin 3 yemlıklı atı ıkı kapılı kafeslerımız mevcuttur fıyatlarımız uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert kafes -- 15 Şubat 2011; 16:52:39 >

• FORUMDA METİNT'Lİ DAKİKALAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinT

arkadaşlar muhabbet kuşu alıcam fiyatları ortalama ne kadardır? enucuznerden bulabilirim?
    bir de kafes suluk vs.. ayrı ayrı ne kadardır fiyatları?

bizim burda 20 tl ye kafes + kuş + suluk yem tünek alabiliyosun.yer niğde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: metinT

arkadaşlar muhabbet kuşu alıcam fiyatları ortalama ne kadardır? enucuznerden bulabilirim?
    bir de kafes suluk vs.. ayrı ayrı ne kadardır fiyatları?

bizim burda 20 tl ye kafes + kuş + suluk yem tünek alabiliyosun.yer niğde

DEGERKİ ARKADAŞIM BEN BU İŞİN YANİ KAFS İŞİNİN TOPTANCILIGINI YAPIYORUM İŞ YERİMİZ ANTALYA MERKEZDE IRTIBAT NUMARALARIMIZ 0543 436 03 16 0242 321 66 32 ARAYIN GORUSELIM TUM KAFES TAKIMIYLA BIRLIKTE 15 TL AYNI ZAMANDA YETISTIRICILER ICINDE OZEL 3 YEMLIKLI KAFESLERIMIZ MEVCUTTUR
  • eskişehirde bahsettiklerin 80 tl'ye geliyor 20 tl fiyat çok iyiymiş
  • ben 25 liraya aldım muhabbet kuşunu maviş güzel genç erkek , ama ilgilenemiyorum evde duruyor bir senedir
  • Ben de almıştım 80 TL ye ama 1 sene sonra kaçtı......Ölmüştür her halde..
  • Konuyu hortlatıyorum ama şu an muhabbet kuşlarının fiyatları nedir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.