Şimdi Ara

Muğla bilg müh vs Çukurova bilg müh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilerleyen günlerde tercih yapacağım ve aklım karışık
    muğla üni bilg müh mi seçmeliyim yoksa çukurovayı mı karar veremiyorum..
    Kampüs olarak çukurova ezer geçer fakat Adana nasıl bir yer hiç bir fikrim yok, Muğlayı az çok biliyorum ve şu an izmirde yaşadığım için kolay uyum sağlarım ve daha eğlenceli rahat bi üniversite hayatı geçiririm diye düşünüyorum.. Fakat Çukurovayı da itemiyorum elimin tersiyle, köklü bi üni olduğunu biliyorum, ama Adana da günler nasıl geçer bunu kestiremiyorum...
    Şu an bana farklı bi pencereden bakmamı sağlayacak ve karar vermemde yardımcı olacak arkadaşlar çıkarsa, çok sevinirim.. İkisi de ingilizce eğitim veriyor fakat akademik kadroları nasıl hiç bilmiyorum.. Bu da karar vermemde etkili olacak bi faktör tabii.. Yardımlarınızı bekliyorum

• selam bende adanada yasiyorum ve mugla insaat tercihlerim arasinda olacak.Adana kismina gelirsek ben hep adana icin turkiyenin minyaturu diyorum.Cunku adanada aradigin herseyi bulabilirsin.Haberlerde genel olarak kotu olaylar gosterilir ancak o olaylar adananin kucuk bir kisminda olur genelde.Siyasi haritaya bakarsanda 3 psrtinin birbirine cok yakin oldugunu gorursun bu da adana hakkinda birkac tahmin verebilir.Universitesi dedigin gibi cok guzel ve sehrin elit yerlerine yakin.Izmirde hic bulunmadim ama sehir olarak sikinti cekecegini sanmiyorum sorun olursa cevaplarim sende bana bilgin varsa mugla ve universitesi hakkinda bilgi verirsen memnun olurum.

Not= klavye ayarlarim bozuk oldugu icin yaim cok igrenc oldu kusura bakmayin
  • Çukurova dururken yapma etme :D Bilgisayar m. bölümü kampüsün en kıyak yerinde hayvan gibi manzaralı bir yerde.
  • cctolga01 C kullanıcısına yanıt
    sen de oradaysan eger, hocalari hakkinda bir bilgin var mi, bir de adana da ne yapilir ne edilir vakit nasil gecer? O.o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raz3rs kullanıcısına yanıt
    Acikcasi alistigim kulturden daha farkli bir kulturle karsilasacagim icin endiselerim var, bunda bahsettigin haberlerin vs de etkisi var tabii :I
    dersler sinavlar disinda da bi hayatim olacak ya orda, hem de tam bes yil, bu sure icinde sehirde neler yapabilirim nasil vakit gecirebilirim peki?

Muglada ablam okumustu, mezun olali bi kac yil oldu, istedigini sorabilirsin:)
    mugla universitesini hic sevmeyen de var, kotekli koyunde cunku ve mugla merkeze gittiginde de oyle super seyler yokmus, ama uniye bayilan da var, ablam sevenler arasinda, ogrencilik hayati cok guzel gecmis cunku katilabilcegi her turlu faaliyete katilmaya calismis, akyaka diye bir yer var kampuse cok uzak degil ben de gittim oraya hos bir yer, on bes yirmi dk da oranin plajinda olabiliyomussun, ve eger zaman bulursan muglanin gezilcek guzel ilceleri var biliyorsun, muhendislik diger binalarin biraz disinda kaliyomus ama sorun edilcek bi sey degil bence, egitimine gelince, hic bir fikrim yok O.o

• dmrdemir D kullanıcısına yanıt
    İzmirde neler yapıyorsun genel olarak.Bar cafe gibi şeyler burada da fazlasıyla var sıkıntı çekmezsin
    Ben pek dışarı çıkan gezen biri değilim,bence şehir acısından gönlün rahat bir şekilde gelebilirsin

• dmrdemir D kullanıcısına yanıt
    Ben Biilgisayar m. öğrencisi değilim hocaları bilmiyorum açıkçası burda bölüm öğrencileri anlatmış biraz gözathttp://universitetercihleri.com/frm/cukurova
    http://bmb.cu.edu.tr/adayogrenci/
    Adana büyük şehir izmirde ne yapıyosan aynılarını yapan işte, deniz uzak ama :D üniversite tek kampüs olması iyi çok büyük cafe dolu sıkılman kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cctolga01 -- 1 Temmuz 2015; 22:59:19 >

• Hocam bende Çukurova bilgisayar düşünüyorum hayırlısı olsun

• naptınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• Ben olsam Muğla'yı seçerdim.

Bu konuda puan hesaplama sitesi işine yarayacaktır. Tercih rehberi de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.