Şimdi Ara

mucitpanda.com + bkm 150/20 + yeni üye 10 tl indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bu indirimi kullanarak bebeğime zeka setleri ve oyuncak aldım.
    150 ye 20 tl indirim yapıyorlar ayrıca yeni üyelere 10 tl indirim yapıyorlar.
    100 tl üstü kargo bedava.
    Degerlerlendirmek isteyen olabilir.
    https://www.mucitpanda.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dükkanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

Dükkanın
    Komiksin. Şu güne kadar attım yada paylaşımlarıma bakarsan görürsün neyin ne olduğunu. Bu şekilde davranarak insanların paylaşım yapmasını engelliyorsunuz. Ben öğretmenim ve 2 yaşında evlat sahibiyim, uygun geldi aldım belki ihtiyacı olan alır diye düşündüm.
    Sana Hayırlı işler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler, ben de faydalandım hocam.
  • pisfizikci P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Zekâ seti aldım ben. 150 yi tamamlamak için birde ucuz oyuncak aldım piyasaya gore ucuza geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz anaokulu öğretmenimizin tavsiyesi üzerine "adeda dikkat güçlendirme seti" nin yaş gruplarına göre olanlarını almıştık. memnun kaldık. kıyaslama yapabilecek olan var mıdır?

Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkyrk -- 13 Haziran 2019; 17:12:3 >
  • mhmtkyrk kullanıcısına yanıt
    kaç yaş aldınız acaba? aynı setlere ben de bakıyorum
  • lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    her paylaşımın altından ne çıkacak diye bakılmaya başlandı artık, onlar da haklı çoğu kişi çıkarı olmadan birşey paylaşmıyor. neyse bilgi için teşekkürler, siz devam edin paylaşımlara işine yarayanlar olacaktır
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    2,3 ve 4 yaş olanı almıştım.
    bizim kız şuan 4 yaşında şuan.
    2 ve 3 olanı eğlenerek çözdü, 4 yaş olanı biraz zor geldi, sıkıldı. birkaç ay sonraya erteledik rafa kaldırdık.
    bu arada mucidpanda sitesinde de aynı set varmış.
  • mhmtkyrk kullanıcısına yanıt
    evet gördüm, bugün için hepsiburada da bazı setler indirimli almadıysanız ona da bi bakın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.