Şimdi Ara

MuBergama 1.01z

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
5.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR TÜRKİYEDE İLK VE DÜNYADA SAYILI KURULAN VE DARK LORD CARININ OLDUĞU İLK TÜRK SERVERI DAHA BUGÜN FALİYETE GEÇTİ BENCE SAKIN KAÇIRMAYIN EXP %20 DROP %80 HERKES SIFIRDAN VE MANYAK İTEMLER HEMEN DALIN BIRAKIN BAŞKA SERVERLARI BU SERVER TÜRKİYEDE TEK VE DÜNYADA SAYILI ARKDAŞLAR.
    http://mub.no-ip.org/
    HEMEN TIKLATIN ACC ALIN
    KALMAYABİLİR BENDEN SÖYLEMESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cheby -- 12 Ekim 2005, 21:35:28 >

• kardeş exp cok az yaws :(:(:(:(neden böle :(:(:(:(:(
  • ne güzel işte daha iyi değilmi.Oynaması daha zor yeni itemler yeni büyüler ve en güzeli darklord var
    DAHA NE İSTİYORSUN
  • Ana Bergamalımısınız? Memleketımı Ozledımmm
  • YAA SİTE KAPALI SERVER KAPALI BIZ NAPCEZ BI MU BERGAMA OYNAYAM DEDİK OLMADI GUZEL SERVER BEN BU ARALAR SKY-MU DİE BİR SERVERE BASLADIM MANYAK GUZEL FAKAT BAZEN LAG YAPIO HERKEZE TAVSİYE EDERİM sky-mu.zapto.org SİTEDE BU
  • quote:

MuBergama serverımız, elektirik kesintisinden kaynaklanan bir sorun nedeniyle hasar gördü. Yarın yada yarın akşam 2 server olarak kapanmamak üzere hizmete açılacaktır. Ayrıca forumda kullanıma açılacaktır.

MuBergama Admini Dream
  • 10'A YAKIN MU SERVERINDE OYNADIM.ANCAK MUBERGAMA GERCEKTEN SUPER.HERKESE TAVSIYE EDERIM.YENI OYNAYACAK ARKADASLARA HER TURLU YARDIMDA BULUNABILIRIM.NICK:SN@KE
  • daha site adam akilli faaliyete gecmemis, en iyiyiz en kraliz diye sagda solda reklam yapmissiniz..
    1.0z surumu en cok bugu icinde barindan sürümdür.
    neyse hizli gidiyorsunuz, umarim patlamaz serveriniz.
  • BEYLER SERVER GEÇEN AKŞAMKİ ELEKTİRİK KESİNTİSİ YÜZÜNDEN BAYAĞI SERVER HASAR GÖRMÜŞ ADMİN ARKADAŞLAR SERVER'IN AÇILMASI İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORLAR BİRDE DEPREM MUHABBETİ ORTAYA ÇIKINCA İŞLER BAYAĞI ZORLAŞTI AMA EN KISA ZAMANDA AÇILACAK.

BU ARADA SERVERLA SİTE BAĞLANTILI SANIRIM SERVER KAPANINCA SİTEDE KAPALI OLUYOR.SİTE AÇILINCA SERVER HAKKINDA BİLGİLERİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
  • beyler sever açılmıştır herkes oyuna girebilir
    www.mubergama.com
  • exp Çok düşüK bide anlamadığım Dünyada sayılı kurulan???
    Ben Çok Oynadım darklord charlı server 1 kere Dünyanın Bütün mu-larını Nereden Biliyorsun

Benim Düşüncem Benim Fikrim Benim Oyunum Benim evim Benim adsl im Benim Param benim Zevkim
  • dostum dark lord carıyla oynaya bilirsin ama oynadığın serverlar ya 97d,99z,99b sürümleri mu-online'nın en son sürümü şu anda 1.0z ve bu server dünyada elle sayılacak kadar az ve yazılar hep çince.önce serverı kuruyon sonra ingilizce sonrada türkçeye çeviriyorsun sandığın gibi değil yani
  • serverları istersen arama motorlarında mu online 1.0z sürümünü aratıp bulabilirsin ukalalık yapıcağına biraz araştırırsan iyi olur dostum
  • Abi bende niye açılmıyo diyodum.Bu arada expleri azcık artırsanız
  • Ben Dream Mubergama Admını arkadasım Orjınal 1.0z Cok kısa zaman uzerınde dunyada sayılı yerlerde wardı 1.0z 7000$ server ı bunu turkıyede werıcek kısı warmıydı...senın dark lord lu oynadınız server lar 99+1.0 pack lı olanlar yanı sızı kandırmıslar :) bızım server ımız 1.0z orjınaL..

exp bole kalıcak daha yukselmıycek cok kolay oluncada olmuyor tesekkur ederım

elektırık kesıntısı ve deprem dolayısıyla server kapalıydı...Server Izmır Bergamada..Suanda 2 server olrak ONLINE DURUMDA bırı NO PVP yanı PK server dıyerı ıse normal server olarakwww.mubergama.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamX -- 18 Ekim 2005, 21:28:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cheby

ARKADAŞLAR TÜRKİYEDE İLK VE DÜNYADA SAYILI KURULAN VE DARK LORD CARININ OLDUĞU İLK TÜRK SERVERI DAHA BUGÜN FALİYETE GEÇTİ BENCE SAKIN KAÇIRMAYIN EXP %20 DROP %80 HERKES SIFIRDAN VE MANYAK İTEMLER HEMEN DALIN BIRAKIN BAŞKA SERVERLARI BU SERVER TÜRKİYEDE TEK VE DÜNYADA SAYILI ARKDAŞLAR.
    http://mub.no-ip.org/
    HEMEN TIKLATIN ACC ALIN
    KALMAYABİLİR BENDEN SÖYLEMESİ

Farkedersen 1.0z SÜRÜMÜNDEN bahsetmemişin Bende Ondan Bahsetmedim zaten Darklord Charından
    Bahsettim 1.0z' diye bilgi vermemişsin Hem bu konu Çok uzadı Benim Düşüncem Benim Fikrim Benim Oyunum Diye Eklemişim Zevkler Tartışılmas Sana Soru Sordum exp Neden Bu kadar Az diye Cevap negative geldi Kendin İstedigin Gibi yönet Serverini Kolay gelsin

• walla heryerde darklord karakteri war arasam sana 50 tane server bulurum :D
    başarılar dilerim hepinize

lordofmu.servegame.com

• quote:

Farkedersen 1.0z SÜRÜMÜNDEN bahsetmemişin Bende Ondan Bahsetmedim zaten Darklord Charından
    Bahsettim 1.0z' diye bilgi vermemişsin Hem bu konu Çok uzadı Benim Düşüncem Benim Fikrim Benim Oyunum Diye Eklemişim Zevkler Tartışılmas Sana Soru Sordum exp Neden Bu kadar Az diye Cevap negative geldi Kendin İstedigin Gibi yönet Serverini Kolay gelsin

Arkadasım 1.0z nın ozellıklerını saysm burdan sızın o 50 tane bulcanız server a yol olur :)
    1.yenı Ozellıkler Skıll Buyu Orb
    2.Guıld ın deyısık ozellıklerının olması
    3.M tusuyla Warp lıstesı /move yazmaya son :)
    4.D tusuyla Trade Party Duello ve sayamıycagım bır suru yenı ozellık
    5.yenı quest ler ornel 220 lvl dan sonra yapcagın quest de 6 point alma...dahasıda war :)
    6.Elf ın bı karakterle evlenmesı admınler tarafından elf evlendıgı kısıyla party yaptıgında extra exp alması gıbı bu daha test asamasında...
    ve unuttugum bır cok ozellık

bıraz Zor olmasının nedenı Cok kolay yada cok basit olunca hemen sıkılabılıyoruz.. bole bı guzel versıyondan sıkılmakta hıc guzel olmaz guzellıklerını yasamalıyız..sonucta Kastıktan sonra gene bıyerlere gelırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamX -- 19 Ekim 2005, 17:11:48 >

• Bak saymışın Ne güzel istiyince oluyormuş
  • SERVER TESTLERI BITTI ACIK SUANDA KAPANMAMAK UZERE HERGUN YEDEK ALINIYOR..www.mubergama.com
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.