Şimdi Ara

MU ONLİNE SERVER KURULUMU YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖNCELİKLE HERKESE SELAM. ARKADAŞLAR SERVER KURMAK İSTİYORUM FAKAT BU İŞLERDEN GRAM ANLAMIYORUM 97D HASTASIYIM UFAK Bİ GRUBUMUZ VAR VE BÜTÜN 97D SERVERLARINDA OYNAMISIZDIR SİMDİ KENDİMİZ İCİN SAĞLAM Bİ SW KURMAK İSTİYORUM FAKAT ANLAMADIĞIM İÇİN KALDIM ÖYLE SAP GİBİ ORTADA :D

BANA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN İLETİŞİME GECEBİLİRMİ BENİMLE.

İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• Güncel!!!!!!!!!!!
  • güncel!!!!!!!!
  • Güncell

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedir bu sever kurma sevdası yahu..
  • napalım düzgün bi sw warmıda piyasada vakit gecirip oynayalım sırf şu sw yoluna sunucu kiraladım bi ton paraya server dosyası arıyorum yana yana :D
  • VAR KARDES GEL S6 ACTİK BEKLERİM
  • 97d harici gitmiyoz kardeşim sagolasın benimle birlikte 20 kişi 97d bekliyor 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla kardesim beni de sarmior oyuzden kiral bi 97d server kurdumhttp://mu-inferno.com/
    gelirseniz beklerim oyuncu olursa kpatmam ama oyuncu olmazsa 2 aya kaparim yalan yok server devamli lakin oyuncu olmadimi bi anlami olmuor 20 kisi var suan
    gelen 40 50 kisi olacakki aylik verdigim paraya deysin gelin muhabbet sohbet edelim.

General Server Information:
    NEW CHARECTER 1000 BONUS POiNT

Server Name: MU-iNFERNO Server stay 4 years+
    Version: 97d

Server Rates:

BB: Off
    Exp: 50x
    Drops: 40%
    Monster HP: 100

Server Configuration:

Reset LVL: 350
    Keep Stats?: YES
    Reset Payment: 100.000.000zen
    Stats Adder Payment: 25.000.000zen
    Pk Clear Payment: 5.000.000zen for 1 Kill

---------------------------------------------------------------------------------------
    POINTS FOR LVL
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    DK: 5
    DW: 5
    Elf: 5
    MG: 7

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.