Şimdi Ara

Mu Online hikayem (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eye. ben biLmiyorum ama neyse:D bana deilmis nasilsa
  • bnde anlatıım bre

2006 yılı bi arkla tanıştım dh den yugioh bölümünden bi for-um- ku-rmu.ş bedava logosundada bk sm, elf resmi var yazı yok bune dedim boşver bulaşma dedi bende dedim söyle küserim tabi söyledi mu online sonra sordum soruyu ..... boruyu :D:D öğrendim oyunu global down ettik fransız serverına girdik ama çok ex setler var girdim oyuna sm ol hızlı kas dedi sonra o yazı yazıyor ben bilmiyom entera bas fln 2. gün içinde ex zordu 2 res olmuştum sonra hoşuma gitti 2. günü kapandı sonra hayat bole başladı google'da mu online yazarken dh bölümünü keşfettik eski hesabım vardı şifreyi unuttum burda takılmaya başladım bu kadar tabi rehbere baksaymışım 1 günden kısa sürede oyunu çözermişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysteryLord -- 12 Aralık 2008; 16:32:18 >
  • SouL - HacktoR CharLar:S ComoLokko. Gecmiş OLsun. GeçirenLer SaoLsun.

ELin Oyuncusu Bradd Pitt Gibi Bizimki Şey Gibi^^.(SouL,HacktoR İçin GecerLidiR.)
  • eLLerine sagLik ne diyeyim saten yapabiLdigin bska bisi yok anca Acc deLetele sen^^...
  • quote:

Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

SouL - HacktoR CharLar:S ComoLokko. Gecmiş OLsun. GeçirenLer SaoLsun.

ELin Oyuncusu Bradd Pitt Gibi Bizimki Şey Gibi^^.(SouL,HacktoR İçin GecerLidiR.)

ßugun soul hacktor içn yarn başkası içn..Anca Yabancılarn g.t.nu koklayn..Yaptıqınız en iyi şey bu zaten..

edit:yazm hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |ReSo| -- 12 Aralık 2008; 21:26:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: |ReSo|

quote:

Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

SouL - HacktoR CharLar:S ComoLokko. Gecmiş OLsun. GeçirenLer SaoLsun.

ßugun soul hacktor içn yarn başkası içn..Anca Yabancılarn g.t.nu koklayn..Yaptıqınız en iyi şey bu zaten..

BU HİKAYEYİ BEĞENDİM

• Orjinalden alıntı: |ReSo|

Adam OLanLar BeLLi OLmayanLar BeLLi. Bunu Sen AnLayamıyoRsan Senden Yana Bi Durum WaRdıR.. Buda Senin İçin UtançtıR.

Herşey Ortada Bizim Verdigimiz GüvenceyLe Senin Serveri KarşıLaştıramayız. 1 Gün Acıksa 364 Gün KapaLı. Ama Bizim 365 Gün FuLL Time Acik. Vede OyuncuLarımızında CogunLugununda Türk OLdugunu BiLİyoRsun.

YabancıLarının Biyerini KokLamayacak KadaR BiLgimiz. VaR OLmayanLar Düşünsün. Herkezin BiLdigini 1000'Lerce Defa Size soyLemekten Bıktık.. Bizi Yıpratamazsınız. Anca LafLarLa Bişey Yapma CalısıyoRsunuz Fakat Oda OLmuyo.

KokLayın Demişsinde KokLadında BiLiyoRsun HerhaLde nasıL bir anLama GeLdigini'de Hadi Neyse. Kendi HaLine BırakıyoRum Seni..

• Ya Daha adminLik ne onu biLmiyosunuz..Forumdaki kişisel tartışmalarını Oyuna dökemezsin.ßöyLe admin'i olan serverdan bişy beklenmez..

Sizn Çekemediqiniz şey KingMu zaten..ßnmle olan her tartışmanızda Kingmu yu ationuz ortaya..Ama Ondn bişey çıkaramazsiniz..Kingmunun kalitesine bi yetişin..Daha 1.5 yaşındaki bir server 2.5-3 yaşındaki bir server'a Laf atamaz

Aranızda KingMu nun Açılış Tarihini biLen var mı ? yok nie çünkü o zmn hepiniz daha çocuktunuz Mu nedir biLmiyordunuz

Güvence Lafına gelince Acayip bi güvenliginiz var yani inanamıyorum..Tablolariniz siliniyo Reset atıyorsunuz Yedek almayi bile bilmiyosunuz bumudur güvenlik ? Server'n kaliteli olması demek 365 gün açık olması demek diiLdir bunu unutma..Sizn Server Baştan kaybedio AdminLer adam diiLki Server adam oLsun..!

Jurishan'ında dediqi gibi Yarn Lee ile ters düştüqünüzde acaba birbirinizin g.tnü nası açıcaksınız çok merak ediyorum

Gerçi ben Lee den duycagimi duydum..

LEE :" LORD DAHA ÇOCUK SİZ ONUNLA YAPTIGINIZ TARTIŞMAYA SINIRLENİP BENİM SERVER'IME SALDIRMAYIN..O ZATEN KENDİ SERVER'İNİ AÇICAK.MU ADANAYLA Bİ İLGİSİ YOK ONUN..

DeLLy : "SÖYLE O BEBEYE SAGDA SOLDA BİZE LAF ATMAYA ÇALIŞMASIN O ZMN.."

LEE: "TAMAM TUFAN KARDEŞİM SEN SAKİN OL YA BEN ONU Bİ GÖRİM DÖVECEM ZATEN. SİZ YETERKİ SERVERİME ELLEMEYİN."

Lee biraz adam oLsa zaten şu konusmayı İNKAR etmez..Ama nerdee Kanında var lee'nin

edit:Lee için adam demişimte pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |ReSo| -- 13 Aralık 2008; 15:59:11 >

• Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

Orjinalden alıntı: |ReSo|

Adam OLanLar BeLLi OLmayanLar BeLLi. Bunu Sen AnLayamıyoRsan Senden Yana Bi Durum WaRdıR.. Buda Senin İçin UtançtıR.

Herşey Ortada Bizim Verdigimiz GüvenceyLe Senin Serveri KarşıLaştıramayız. 1 Gün Acıksa 364 Gün KapaLı. Ama Bizim 365 Gün FuLL Time Acik. Vede OyuncuLarımızında CogunLugununda Türk OLdugunu BiLİyoRsun.

YabancıLarının Biyerini KokLamayacak KadaR BiLgimiz. VaR OLmayanLar Düşünsün. Herkezin BiLdigini 1000'Lerce Defa Size soyLemekten Bıktık.. Bizi Yıpratamazsınız. Anca LafLarLa Bişey Yapma CalısıyoRsunuz Fakat Oda OLmuyo.

KokLayın Demişsinde KokLadında BiLiyoRsun HerhaLde nasıL bir anLama GeLdigini'de Hadi Neyse. Kendi HaLine BırakıyoRum Seni..

"S4 sets need help please HELP ME"

Ragezone'da bunları kim diyordu acaba?

Bir de sonuna MSN eklemişler.Adamın teki acımış eklemiş sonra gelip birde hava yapıyorlar.

• Ya harbiden Jursihan Reso bırakın bu işleri o mallarlamı uğraşacaksınız ?Kendinizi küçültürsünüz adamlar küfürbaz sahtekar TÜRKLERE KÜFÜR EDEN Bayan lordiş de zaten velet.Gerek yok muattab olmaya bi ara hacklediniz ana kartları yanmış öyle dedilerdi ya.Yeterli o onlara bırakın mahalle karıları gibi herkeze laf yetiştirsinler kapı önündeki fifi gibide havlasınlar gerek yok yani.Hadi başla havlamaya yunus balığı.

Not: Pardon köpek balığı.

• s.a millet
    geçenlerde tv izlerken MU online aklıma geldi dedmim bi bakıyım neler yapmışlar tbi öncelerden kurmuştum server :D kendim bi char kasıp kapatmıştım hemen öle tanındık bişe deildi :D ŞİMDİDE KURUYORUM ALLAHIN İZNİ İLE 97D bakalım nasıl olcak..MacMu :D neyse ben bu oyuna google amcadan başladım online oyunlar diye arattım çıkmadıydı ilgi çekici bişe mmporg yazdıydım Mu online güsel gosuktu videolarıda icledim bole 3d falan resmen filim gibiydi videoları .. neysemm zar zor uye olduktan sonra clientimi indirdimm tabi GLoBal mu idi ;) ole pwp falan deil o zamn pwp'nin ne olduğunu bile bilmiodum :D neysem girdim oyuna baktım dandirikten bişee.. :D tabi ertesi gun bi girdim oyun gozume zevkli ve gusel gözükmeye başladı oynadımda oynadım 24 levele kadar :Dsonra bıraktım hayırlı ugurlu olsun xD sonra bi pwp kesvettim illisuon mu idi heralde ismini tam hatırlamıorum süpperdi dehşet arkilerle kasılıoduk ohh o gunler guseldi ama ;) NEYSEM OYUM :D hee server kuruyorum şuan clienti indiriyorummm denemee için :D inş olurrrr hemen buraya linki koyçammm yaaa senin serverin varmıı benim varr :DKALIN sĞlıcaklaaa

EDÜTTTT: 97D İİ GELMEDİ :D 1.00L KURUYORUM :D K.İ.B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel2934 -- 14 Aralık 2008; 14:58:34 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.