Şimdi Ara

MU LEGEND (Icarus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam herkese.2 gün önce açılmış olan MU LEGEND online server (Icarus) Nick'im CanG eklerseniz Türk Guildi oluşturup oyun keyfini beraber paylaşabiliriz yardımlaşma vb. hertürlü şey olucak eğer gelecekler varsa nicklerini aşağıya yazsın hepberaber ekleşip Türk Guildimizi oluşturalım arkadaşlar saygılar...
    LvL65(DarkLord)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanG99 -- 9 Kasım 2017; 12:8:30 >

• indirmeye başladım yarın akşam 20.00 den sonra girerim oyuna sanırım
  • bende indiriyorumhttp://mulegend.webzen.com/en bu dimi ?
  • SerGenBK kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru link bekliyorum beyler haber verirsiniz geç yazdım kusura bakmayın malum TTNet... :)
  • fs92 F kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bekliyorum unutmayın Icarus server
  • Bende oyuna başladım. War mage ve blader arasında kaldım. War mage daha ağır basıyor. Kararsızlık var şuan :)
  • böyle hata alıyorum ?
    MU LEGEND (Icarus)
  • komoli kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın başlayarak valla bütün karakterler başarılı gereksiz bi rol yok oyunda fakat ben olsam warmage açardım daha zevkli gibi görünüyor ama blader da ölmek bilmiyor :)
    Oyunu yüklerken hata olduğuna göre birdaha yüklemeyi denemişsindir yine olmadıysada ekran kartıyla ilgili bi sorun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanG99

Oyunu yüklerken hata olduğuna göre birdaha yüklemeyi denemişsindir yine olmadıysada ekran kartıyla ilgili bi sorun olabilir

Dostum oyundan ekledim burdanda yazayım clan nick'im FlameOfAnor
  • yaw bu jewel of evil energy ne işe yariyor
  • Evapsie kullanıcısına yanıt
    Tamamdır şuan açamiyorum oyunu güncellemeden sonra problemler oluştu girdiğimde bakıcam
  • Server İCAARUS Beyler Benim nick PuReLoVe Guildimiz ESTERGON gelen varsa buyursun oyundan ark eklesin pm atsin

MU LEGEND (Icarus)

MU LEGEND (Icarus)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerGenBK -- 19 Aralık 2017; 21:35:51 >
  • Oynamayı çok istiyordum fakat yüklerken hata aldığım için oynayamıyorum adamlara ticket attım verdikleri cevap oyunu oynamaktan vazgeçmeme sebep oldu ^^
  • oyuna başladım yardım lazım 0551 149 94 39
    Bu hatanın çözümünü nasıl buldun ?
  • oyunun tamamen sil baştan yükle oyunu oynayan arkadaşlar nick yazarsa eklerm benm lvl 100 pt yaparz guilde alırız yazın nickinizi
  • ARKADAŞLAR ŞUAN BENDE İNDİRİYORUM OYUNDA OLAN ARKADAŞLAR BANA ULAŞIN 505 155 3535 FACEBOOK/ozan.erhan Eski Mu Online'a pek benzemiyor ama olsun oynıycaz iki arkadaş isterseniz Whatsapp grup kuralım.
    Cevap bekliyorum..
  • Oynamaya devam ediyorsunuz değil mi ? Oyunu beğendim bende indirip size katılmayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.