Şimdi Ara

Mu-Guardian Geldi !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: SqWeK

quote:

Orjinalden alıntı: baybars44

Neden boş konuşuyonuz adam server açmış bize söylüyo direk adamı rencide etmekmi lazım.....
    Bi arkadaş kendisini bilir ayağını denk al sözlerine dikkat et bidaha eleştiri yaparsan benim hakkımda görüşürüz daha dün bebeydin adammı oldun...Üstüne alınan kişi kendisini bilir

benim hakkımda diosun bu konuda senin msjın yok BOYLECE FAKE OLDUUN PİYASAYA CIKTI.. cok konusma istersen... daha fazla batıosun...

Niye Üstüne alınıyon kendini bilir diyom polemik arıyorsan başka yeeree adam server açmış adamı dövceksiniz msn nimi istiyomuş seninle niye koonuşimki aslında tartışma arıyosunuz tek sorun bu

• HayırLısı oLsun..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BYREİS

quote:

N e bu ya hergun server acıonuz :S:S:S tmm anladık server acmayı bılıonuz ama yurutmeyı bılmıosunz!!!!

Bırakında isi bilenler yapsın....

EEEE BOŞA DEMEMİŞLER KOYUNUN BULUNMADIĞI YERDE KEÇİYE ABDURRAHMAN ÇELEBİ DERLER.BIKTIRDILAR ARTIK FASARYA SERVERLER BE.

:D EN SEFDIGIM LAFLARDAN BIRISI BU BANA DEDEM SOYLERDI BU LAFI :D RAHMETLİ SIMDI BU SERVERLARI GORSEYDI DERDI HER GIDI GENCLIK BI ZEVKIMIZ VARDI ICINE ETMISLER :D
    ARTIK DH DE SERVER SAHİBİ OLARAK KONU ACMAK MODA OLMUS :S BU KONUYU ACAN KISI DAHA 2 GUN ONCE BASKA SERVER ACTI TURK MU DİE ALT KONULARDA BULABILIRSINIZ O SERVER OFF YENI BI SERVER DAHA ACMIS GELDE SİNİR OLMA :S BURDAN KONUYU ACAN KİSİYE SESLENİORUM GİT ANAN AVUTSUN SENİ MİLLETİ MESGUL ETME!!!!

GİT ANAN AVUTSUN SENİ MİLLETİ MESGUL ETME!!!
    Lafa bak be anan avutsun seni adam server açmış diye yemediği laf kalmadı Bölüm yöneticisi görmüyü galiba

• Ya Nezamn açıcan serveri sitede kapalı
  • HAYIRLI OLSUN ABİ CNM SIKILIODU DOĞRU Bİ MU AÇILDI SONUNDA
  • ABİ PACHT'I NEYE ATICAZ YAAA CLİENTİ YOKMU
  • Hayırlı Olsun...
  • konu kapatin sizimn yuzunden gelismeleri takip edemioz
  • KONU KİLT LTFEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: ?AkRep?

Hayırlısı...

+ ßoL Şans..
  • SERVER OFF :S bu kadarmıs omru vatana millete hayırlı olsun :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeroKnighT

Mu~Guardian
    Version Season4
    Experience 9999x
    Drops 100x

TAMAMEN TURK YAPIMI BIR SERVERDIR UZUN OMURLU OLCAKTIR BUYRUN GELIN !!!!

Voteleri Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SqWeK -- 24 Kasım 2008; 13:38:27 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.