Şimdi Ara

Mu-Guardian Geldi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Version Season4
    Experience 9999x
    Drops 100x

TAMAMEN TURK YAPIMI BIR SERVERDIR UZUN OMURLU OLCAKTIR BUYRUN GELIN !!!!

Voteleri Bekliyorum

• emeğe saygı ama ne kadarda uraşırsan uğraş server en fazla 1 ay sonra Game Ower

• Hayırlı olsun sitesi nedir?
  • HayırLı OLsun.
  • pardon yha site unutmusum

site

http://mu-guardian.servegame.com/
  • serverde ayar yapıldıgı ıcın yarın acılcaktır
  • uzun ömürlü olması imkansız!

HayırLı Olsun..

site açılmıyor bile
  • bn ne dedim ayar yapılıo dedim
  • Hayırlısı...
  • Hayırlı oLsun...
  • N e bu ya hergun server acıonuz :S:S:S tmm anladık server acmayı bılıonuz ama yurutmeyı bılmıosunz!!!!

Bırakında isi bilenler yapsın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: SqWeK

N e bu ya hergun server acıonuz :S:S:S tmm anladık server acmayı bılıonuz ama yurutmeyı bılmıosunz!!!!

EEEE BOŞA DEMEMİŞLER KOYUNUN BULUNMADIĞI YERDE KEÇİYE ABDURRAHMAN ÇELEBİ DERLER.BIKTIRDILAR ARTIK FASARYA SERVERLER BE.

• quote:

Orjinalden alıntı: BYREİS

quote:

Orjinalden alıntı: SqWeK

N e bu ya hergun server acıonuz :S:S:S tmm anladık server acmayı bılıonuz ama yurutmeyı bılmıosunz!!!!

EEEE BOŞA DEMEMİŞLER KOYUNUN BULUNMADIĞI YERDE KEÇİYE ABDURRAHMAN ÇELEBİ DERLER.BIKTIRDILAR ARTIK FASARYA SERVERLER BE.

:D EN SEFDIGIM LAFLARDAN BIRISI BU BANA DEDEM SOYLERDI BU LAFI :D RAHMETLİ SIMDI BU SERVERLARI GORSEYDI DERDI HER GIDI GENCLIK BI ZEVKIMIZ VARDI ICINE ETMISLER :D
    ARTIK DH DE SERVER SAHİBİ OLARAK KONU ACMAK MODA OLMUS :S BU KONUYU ACAN KISI DAHA 2 GUN ONCE BASKA SERVER ACTI TURK MU DİE ALT KONULARDA BULABILIRSINIZ O SERVER OFF YENI BI SERVER DAHA ACMIS GELDE SİNİR OLMA :S BURDAN KONUYU ACAN KİSİYE SESLENİORUM GİT ANAN AVUTSUN SENİ MİLLETİ MESGUL ETME!!!!

• Neden boş konuşuyonuz adam server açmış bize söylüyo direk adamı rencide etmekmi lazım.....
    Bi arkadaş kendisini bilir ayağını denk al sözlerine dikkat et bidaha eleştiri yaparsan benim hakkımda görüşürüz daha dün bebeydin adammı oldun...Üstüne alınan kişi kendisini bilir

• Site Server Offline

• quote:

Orjinalden alıntı: baybars44

Neden boş konuşuyonuz adam server açmış bize söylüyo direk adamı rencide etmekmi lazım.....
    Bi arkadaş kendisini bilir ayağını denk al sözlerine dikkat et bidaha eleştiri yaparsan benim hakkımda görüşürüz daha dün bebeydin adammı oldun...Üstüne alınan kişi kendisini bilir

Ben istedigime istedigimi soyledim sana sormicam Hergun server acan ben degilim!!! bu 3, serveriniz ve hepside ofline milleti bos yere mesgul etmeniz hicde iyi degil isini yapanların duzenini bari bozmayın adammı oldun fln diosun burda seviyemi bozmak istemiorum sen adammısın??? beni tanıomusun ?? ekle msnmi orda goruselim...

• quote:

Neden boş konuşuyonuz adam server açmış bize söylüyo direk adamı rencide etmekmi lazım.....

benim hakkımda diosun bu konuda senin msjın yok BOYLECE FAKE OLDUUN PİYASAYA CIKTI.. cok konusma istersen... daha fazla batıosun...

• Hayırlı olsun, başarılar dilerim.
  • quote:

Ainen katılıyorum,adama engel olabiliomusunuz? cevap hayır o zmn bırakında gittigi yere kdr gitsin,eger oynamak istemiosanız oynamazsınız,ama illada adamı rencide edip kucuk dusurmek gerekmez.

• abartıya gerek yok bu server full season4 yapılmaya calısıldıgı ıcın bıraz gecıktı OZUR DİLERİZ!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.