Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.131
Cevap
119
Favori
242.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zopomobileforum dan Seyitin konusu var:) Puf noktasi kullanilan Pc sistemi win 7 olmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resneli -- 25 Eylül 2014; 2:45:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diger gelecek olan iocean x7 ye maui meta 3g ile imei denerim. Piyasada olmayan cok daha yeni baseband a sahip telefonda eski modem dosyasi ile ise yarayacak mi goruruz hem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlar bendeyken sorun olmuyorda, Türkiyeye vardıktan sonra uzaktan erişim ile imei vs hiçte kolay olmuyor. Sonuçta telefondanda ona vermek işlem yapmak tuşa basmak gerekiyor gelde bunu 50+ birine anlat :)

Ancak root yöntemi kapanırsa yapcak bişi yok maui kasılacak.
    root + mtk droid tools çok kolay ve etkiliydi. THL 5000 de filan gayet kolay oluyor mesela. T6S de mtk droid tools root alamıyor bazen, adb shell den yapıyorum. Leagoo Lead 1 de öyle adb shell den atmıştım. Vroot un bu en yeni çince 1.7.9 sürümü o açıdan sorunlu. Eskiden root edemediği telefonları (1.7.3 ingilizce) root ediyor ama işte bi yerleri aksak ediyor.
  • Maui meta 3g ile yazılan imei nin rom atılsada gitmediğini okumuştum. Deneyen var mı imei değiştikten sonra rom yükleyen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maui meta ile imei atılabiliyor olmasına sevindim. zira iocean x7 hd oldukça içime sinmişti bayrama gelecek sanırım. umarım sorunsuz imei atabilirm.

2 hat içinde imei tanımlanabiliyormu bu arada????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 25 Eylül 2014; 9:40:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resneli

Zopomobileforum dan Seyitin konusu var:) Puf noktasi kullanilan Pc sistemi win 7 olmali

linki verebilirmisin hocam konunun. bakındım foruma ama göremedim!!!
  • linki buldum ama üyelik istiyor.http://zopomobileforum....-kitkat-yayinlandi.html
  • !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 25 Eylül 2014; 9:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

Maui meta ile imei atılabiliyor olmasına sevindim. zira iocean x7 hd oldukça içime sinmişti bayrama gelecek sanırım. umarım sorunsuz imei atabilirm.

Merhabalar ben Seyit Acar,

Asıl hesabım olan S.Acar hesabıma yöneticilerin müdahalesi sebebiyle girememekteyim bu nedenle buradan cevap vereceğim. Konuyu ve forumu zaten bulmuşsunuz oradaki anlatımı birebir uygulayarak iOcean'a ve hatta tüm MTK'lara yazma işlemi yapabilirsiniz aynı zamanda her SIM slotu için ayrı bir numara tanımlayabilirsiniz. Kendim bizzat iOcean x8'de denemesini yaptım herhangi bir sorun oluşmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonHayal

quote:

Maui meta ile imei atılabiliyor olmasına sevindim. zira iocean x7 hd oldukça içime sinmişti bayrama gelecek sanırım. umarım sorunsuz imei atabilirm.

Merhabalar ben Seyit Acar,

Asıl hesabım olan S.Acar hesabıma yöneticilerin müdahalesi sebebiyle girememekteyim bu nedenle buradan cevap vereceğim. Konuyu ve forumu zaten bulmuşsunuz oradaki anlatımı birebir uygulayarak iOcean'a ve hatta tüm MTK'lara yazma işlemi yapabilirsiniz aynı zamanda her SIM slotu için ayrı bir numara tanımlayabilirsiniz. Kendim bizzat iOcean x8'de denemesini yaptım herhangi bir sorun oluşmadı.

ilginize teşekkür ederim. telefon gelince foruma üye olup işlemleri yapıcam ama bu konuyada işlemleri anlatan kısmı iliştirirseniz halihazır mtk kullanıcılarınada faydalı olur düşüncesindeyim. illa ki forumunuzdan takip edilmesi gerekiyorsa sorun değil emeğe saygılıyız... ilginiz için tekrar teşekkür ederim....

• Seyit'in yüklediği modem dosyaları ile sorunsuz olarak T6S e imei attım.
    Artık bu yöntem en kolayı oldu kitkat 4.4.2 ile birlikte. Belki bir video çekerim nasıl yapıldığını gösteren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Seyit'in yüklediği modem dosyaları ile sorunsuz olarak T6S e imei attım.
    Artık bu yöntem en kolayı oldu kitkat 4.4.2 ile birlikte. Belki bir video çekerim nasıl yapıldığını gösteren.

murat kardeşim artık iocean x7 hd alabilirmiyim :)))) videoyuda bekliyoruz bu arada...
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Video cekiminizi sabir(sizlik)la bekliyoruz. Daha önceki a850+ videonuz da çok faydali oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul37 -- 25 Eylül 2014; 11:09:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

murat kardeşim artık iocean x7 hd alabilirmiyim :)))) videoyuda bekliyoruz bu arada...

%99 x7 hd de maui ile olur, ancak emin olmak istiyorsan az bekle 3-5 güne bi tane daha x7 hd gelicek elime onda denemesini yaparım.
  • ok bayrama kadar vaktim var. bekliycem. fiyatı çok olmyan, kamerasından memnun olduğunuz telefon önerilerinizi de beklerim.teşekkürler.
  • quote:

Fiyat / performans olarak gözüme takılanlar:
    infocus m310 (6589T, 720p ekran, ucuz)
    iocean x7 hd (720p ekran, 6582, cıvıl cıvıl 720p IPS ekran)
    lenovo a806 (6592, 2gb ram, 720p ekran, 5" ve 2500 mah pil)

Hepsinden birer tane sipariş verdim :)

infocus m310 ulaştımı elinize inceleyebildiniz mi...
  • quote:

quote:

Fiyat / performans olarak gözüme takılanlar:
    infocus m310 (6589T, 720p ekran, ucuz)
    iocean x7 hd (720p ekran, 6582, cıvıl cıvıl 720p IPS ekran)
    lenovo a806 (6592, 2gb ram, 720p ekran, 5" ve 2500 mah pil)

Hepsinden birer tane sipariş verdim :)

infocus m310 ulaştımı elinize inceleyebildiniz mi...

Ulaştı ama inceleme fırsatı olmadan gönderdim alıcısına.
    Fotolarından daha kalın bir telefon, ancak o fiyata kesinlikle f/p ürünü.
    9-10 mm civarı kalınlığı var ancak boyutu ufak tuşlar on-screen olduğu için.

ekranı IPS ve güzel, kamerasıda 8mp ve iyi sayılır. Bi redmi rice kadar iyi değil tabi kamera ancak o paraya bunu vermeleri mucize.

• quote:

Evet maui meta 3g ile sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

%99 x7 hd de maui ile olur, ancak emin olmak istiyorsan az bekle 3-5 güne bi tane daha x7 hd gelicek elime onda denemesini yaparım.

x7 HD'de oluyor denemesini yapan arkadaşlarım oldu

• arkadaslar xiaomi redmi note alternatif hangi cihazları önerirsiniz. Redminin beni endiselendiren tek tarafı boyutu.

Max. 5" ekran istiyorum. Tasımada cepte rahat olması icin.

Mesela thl 5000 nasıldır.? Veya önerebileceginiz baska modeller varmıdır simdiden tesekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.