Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.132
Cevap
119
Favori
242.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

quote:

Orijinalden alıntı: Alphace

Üstadlar S4 mini ayarında (boyut ve özellikler), imei problemi yaşamayacağım cihaz önerileriniz neler olabilir?

4.5 inch için bence en iyi seçim Jiayu G5S.

Sar değeri nedir bu telefonun bide gerçek sar değerini vermiyo herhalde bu tür firmalar..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayteorix

quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

quote:

Orijinalden alıntı: Alphace

Üstadlar S4 mini ayarında (boyut ve özellikler), imei problemi yaşamayacağım cihaz önerileriniz neler olabilir?

4.5 inch için bence en iyi seçim Jiayu G5S.

Sar değeri nedir bu telefonun bide gerçek sar değerini vermiyo herhalde bu tür firmalar..?

Bildiğim kadarı ile 0.45'ti sar değeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Arkadaşlar bende şu cihazlar arasında kaldım hangisini önerirsiniz bana ?
    1- THL T11
    2- Xiaomi REDMI NOTE
    3- Elephone P2000

malzeme kalitesi, arayüz, kamera gibi özelliklerde hangisi ön plana çıkıyor ? Çünkü diğer kalan işlemci, ram gibi özellikler hemen hemen aynı.

O paraya elephone almazdım.
    Redmi note (orjinali, çakması değil) ile thl t11 arasında keyfe keder seçim yapın hangisini beğenirseniz.
    Araya birde lenvoo a806 sıkıştırın daha ucuz ve lenovo kalitesiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Arkadaşlar bende şu cihazlar arasında kaldım hangisini önerirsiniz bana ?
    1- THL T11
    2- Xiaomi REDMI NOTE
    3- Elephone P2000

malzeme kalitesi, arayüz, kamera gibi özelliklerde hangisi ön plana çıkıyor ? Çünkü diğer kalan işlemci, ram gibi özellikler hemen hemen aynı.

O paraya elephone almazdım.
    Redmi note (orjinali, çakması değil) ile thl t11 arasında keyfe keder seçim yapın hangisini beğenirseniz.
    Araya birde lenvoo a806 sıkıştırın daha ucuz ve lenovo kalitesiyle.

cevabınız için teşekkür ederim .tam aklımdaki gibi yanıt verdiniz. artık bende yurt dışından bu cihazları az kar marjı ile getirip satanlarla iletişime geçeyim. tekrar teşekkür ederim.

• murat kardeşim, birader almanyada bayrama tr'ye gelecek ve bi liste verdim kendisine,

1- inew v3

2- iocean x7 hd

3- xioami red rice

4- zopo zp780

5- mijue m900

6- elephone p6i

sizce bu sıralama nasıl, oyunla filan pek işim olmaz, çift hat ve kamerası iyi olması öncelikli benim için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayteorix

Sar değeri düşük ekranı en fazla 4,3 yada 4,5 inç ne önerirsiniz?

Murat hocam ve diğer arkadaşlar ne dersiniz 150 doları geçmezse iyi olur.sar değeri düşük ve maksimum 4,5 inç olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

murat kardeşim, birader almanyada bayrama tr'ye gelecek ve bi liste verdim kendisine,

1- inew v3

2- iocean x7 hd

3- xioami red rice

4- zopo zp780

5- mijue m900

6- elephone p6i

sizce bu sıralama nasıl, oyunla filan pek işim olmaz, çift hat ve kamerası iyi olması öncelikli benim için...

inew v3 ün pil ömrü kötü
    iocean x7 hd süper bi tel ancak kit kat ile geliyor yeni seri ve root olmuyor (yarım root oluyor) dolayısı ile imei atılmıyor (!)

xiaomi red rice mtk6589t li modeli imei oluyor o güzel tel.
    zopo zp780 de güzeldir.

mijue? duymadım direk geç.
    elephone p6i de almayın.

Bu saydıklarım içinde en iyi kamera red rice ile iocean x7 hd de.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

murat kardeşim, birader almanyada bayrama tr'ye gelecek ve bi liste verdim kendisine,

1- inew v3

2- iocean x7 hd

3- xioami red rice

4- zopo zp780

5- mijue m900

6- elephone p6i

inew v3 ün pil ömrü kötü
    iocean x7 hd süper bi tel ancak kit kat ile geliyor yeni seri ve root olmuyor (yarım root oluyor) dolayısı ile imei atılmıyor (!)

xiaomi red rice mtk6589t li modeli imei oluyor o güzel tel.
    zopo zp780 de güzeldir.

mijue? duymadım direk geç.
    elephone p6i de almayın.

Bu saydıklarım içinde en iyi kamera red rice ile iocean x7 hd de.

teşekkür ederim bilgilendirme için, iocean x7 içime sinmişti aslında imei durumu iyi olmadı:( gerçi sitede .4.2.2 sürümü var diyor ama güncelleme yapmadan imei atılamazmı????

Model Iocean X7 HD
    System
    OS Android 4.2.2
    CPU MTK6582, Cortex A7 quad core, 1.3GHz;
    GPU: Mali-400
    ROM 4GB
    RAM 1GB

• Benim iocean 4.4.2 ile geldi ve imei olmuyor.
    4.2.2 romu kurdum telefon yarı brick oldu.

4.4.2 nin en son sürümüde hiç bir yerde yok kuramıyorum telefonla gelen orjinal romu.
    çine geri göndericem, herifler firmadan rom alamamış. yazık oldu x7 me.

Bu 4.4.2 mtk işi çok bozu, rootsuz imei kalktı, root etmekte çok zorlaştı telefonları.
  • Üstad; 4.4 te imei sorunlu gibi görünsede çok basit bir şekilde halloluyor. (bulana kadar çatladım ama o ayrı :) ) MAUI META 3G programıyla deneyin.

Birde rom içinhttp://www.iocean.cc/Service.html kontrol etmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHZ

Üstad; 4.4 te imei sorunlu gibi görünsede çok basit bir şekilde halloluyor. (bulana kadar çatladım ama o ayrı :) ) MAUI META 3G programıyla deneyin.

Birde rom içinhttp://www.iocean.cc/Service.html kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Tamamen Katılıyorum bugün ioceanX8 4.4 (09 19) u sitesinden yükledim. Tüm modellerinde nasıl imei değişeceği sitede yazılı ve gayet kolay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Üstad; 4.4 te imei sorunlu gibi görünsede çok basit bir şekilde halloluyor. (bulana kadar çatladım ama o ayrı :) ) MAUI META 3G programıyla deneyin.

iocean o sitesinde 4.4.2 romu yok malesef.

maui meta ile denemedim açıkçası ancak 4.4.2 de o meta mode ile imei için orjinal rom dosyasından db gerekmiyor mu?
    orjinal rom dosyası yok işte sorun orda :)
  • Haklısınız db gerekiyor ama orjinal olması gerekir mi ki?.
    http://www.needrom.com/category/iocean/ hocam burdan belki kendinize uygun bişey çıkartırsınız. :) hani port edilir mi bilmiyorum (yapanlar var).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHZ -- 24 Eylül 2014; 17:17:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzun68

quote:

Tamamen Katılıyorum bugün ioceanX8 4.4 (09 19) u sitesinden yükledim. Tüm modellerinde nasıl imei değişeceği sitede yazılı ve gayet kolay

X8 için 4.4 bir önceki 4.4 e gore nasıl? farkedilir neler var mesela? tarayıcı(harika bir tarayıcı olmuş) ve takvim çince kalmıştı düzeltmişler mi? bende yükleyecem ancak yedek vs almadım. o kadar apk vs tekrar tekrar yüklemeye üşeniyorum :D birde daha dün fifa 15 yükledim (arada takılırım diye düşünerek) 1.5gb very yi mobilden tekrar yüklemek ölüm gelcektir :) isterseniz burdan devam edelim (x8 konusu)http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=91713317&mpage=4
    cevaplarınızı merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHZ -- 24 Eylül 2014; 17:16:03 >

• quote:

Haklısınız db gerekiyor ama orjinal olması gerekir mi ki?.
    http://www.needrom.com/category/iocean/ hocam burdan belki kendinize uygun bişey çıkartırsınız. :) hani port edilir mi bilmiyorum (yapanlar var).

Benim telefon pert, yeni driver içeren rom olmadığı için.
    Çine yolluycam yarın.

Gerizekalı iocean da rom yollamıyor, takmıyor resmen.
    Yeni üründe farklı ekran kullanmışlar, driveri farklı, eski romlarla çalışmıyor işte görüntü simsiyah. Şaka gibi.

• Üstad bi yazın isterseniz burayahttps://www.facebook.com/ioceanmobile

çünkü kendileri demiş : "Hello guys, we have got bug reports on Kitkat versions of X8, G7, X7S and X7HD, now we are working on that and the updated ROMs would be released next week."
    akabinde X8 için geldi. "x7 Hd" de gelecektir.
  • quote:

Üstad bi yazın isterseniz burayahttps://www.facebook.com/ioceanmobile

çünkü kendileri demiş : "Hello guys, we have got bug reports on Kitkat versions of X8, G7, X7S and X7HD, now we are working on that and the updated ROMs would be released next week."
    akabinde X8 için geldi. "x7 Hd" de gelecektir.

O mesajı 11 eylüldemi ne atmışlar 1 haftayı çoktan geçti.
    Facebook tan mesaj attım daha cevap yok.
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Maiu Meta ile imei atiliyor. Bende thl 5000 icin cok ugrastim ama bu yontem ile yapmistim. Seyit Acarin konusunda gerekli driverlar var. Ayrica root gerektirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: resneli

Maiu Meta ile imei atiliyor. Bende thl 5000 icin cok ugrastim ama bu yontem ile yapmistim. Seyit Acarin konusunda gerekli driverlar var. Ayrica root gerektirmiyor.

Aynen öyle. Root gerekmiyor. Driverların olduğu konu linkini verirsen iyi olur :)

• quote:

Benim iocean 4.4.2 ile geldi ve imei olmuyor.
    4.2.2 romu kurdum telefon yarı brick oldu.

4.4.2 nin en son sürümüde hiç bir yerde yok kuramıyorum telefonla gelen orjinal romu.
    çine geri göndericem, herifler firmadan rom alamamış. yazık oldu x7 me.

Bu 4.4.2 mtk işi çok bozu, rootsuz imei kalktı, root etmekte çok zorlaştı telefonları.

THL 5000'e rootsuz attım. 4.4.2 . Seyit ACAR yöntemi ile.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.