Şimdi Ara

MTB ye yeni lastik (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
6.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: svoodoo

quote:

Orijinalden alıntı: poman

quote:

ben 1.95lik lastikten geçtim müthiş fark yaptı senin lastikler daha kalınsa sen daha fazla fark hissedersin ;)

benimkide 1.95 lik , çok ses çıkartıyordu ve hızımı da kestiğini düşünüyorum , bakalım gelince görücez ....

bisiklet neydi? ümit evolutionmu yoksa? onlarda 1.95 lastik varda bildiğim.

ng 650
  • Demir kadrolu mondial bisiklet , gerçi üstünde 103 kg lik birisi olunca alüminyum kadro ne kadar hafif kalıyor merak ediyorum aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sire Vittoria Randonneaur 26 x 1.5O Aldım arkadaşlar araştırdım araştırdım bir anda buna karar verdim nasıldır 44.90 a Decathlon don aldım

• bir tane fiyatimi yoksa 2 tane fiyatimi 44.90 tek fiyati ise pahaliymis ins guzeldir memnun kalirsin.

• quote:

bir tane fiyatimi yoksa 2 tane fiyatimi 44.90 tek fiyati ise pahaliymis ins guzeldir memnun kalirsin.

Tem fiyati 44,9 neyse aldık artık

• Konu soğumuş olsada benim gibi hala ince lastik arayanlar olabilir diye görüşlerimi aktarmak istiyorum. 20 km kadar kısa bir deneme sonucunda CST 26*1.15 lastiği eski CST 26*1.95 redline lastiğime oranla daha iyi buldum. çok daha çabuk hızlandım ve yorulma fazlasi ile azaldı. mesela son viteste pedal çevirmek bazen yorucuydu eski lastiğimle. 1.15 te çok kolaydı. ama bunun sebebi 1.15 in çevresinin 1.95 ten 10 cm kadar küçük olması olabilir Ancak eşimin biskletine bir yıl önce aldığım lastikler schwalbe cx comp 26*2.00 lastikler hala CST den daha akıcı ve rahat... iç-dış dahil 80 tl yerine bir çift schwalbe dış lastiği tavsiye ederim şuan... Bisikletin görünümü de şunlar... Bence yakıştı aslında...
     MTB ye yeni lastik MTB ye yeni lastik MTB ye yeni lastik

• Rubena flash ın patlamaya dayanıklı modelleri var ne kadar dayanıklı bilinmez ama fiyatı fena değil denemek lazım normalleri kadar çabuk patlamaz tabi,sahibinden.comda 33.9tl bir bak derim.
  • Mtb ye ince silik lastik sakın takmayın.
    1) bisikletle uzun yola çıkamassınız çünki en ufak bir tırtırlı yolsida sarsılıyor . Konforu çok bozuyor. Bisiklet game pad gibi titriyor. Ve bu çok kötü bişey.
    2) bisiklet olduğj dan çok daha yere yakın lluyor kaldırımdan inerken pedallar gere çarpıyor.
    3) kesinlikle güven vermiyor.
    4) bisiklete asalet diye bişey kalmıyor çok kötü görünüyor
    ince 1.5 yada 1.7 yerine 1.9 silik lastik öneriyorum . Hem hız artar hemde konforlu ve güvenli olur. 1.5 sakın takmayın ben paramı çöpe attım siz atmayın
    1.9 silik laztik takarsanız sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 2 Nisan 2014; 22:43:35 >
  • pürlem P kullanıcısına yanıt
    güzel görünüyor, hocam ben de ince lastik istiyorum. mümkünse 1.5'den bile ince bişey düşünüyorum ancakkararsızım. iç lastik bulmak sıkıntı olur mu bilmiyorum. bide bu mtb jantları starndart mı acaba? benim jantlar çok kalın görünüyor hani 1.5den ince lastik alsam bu janta uyumlumudur bilmiyorum. siz nasıl memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 9 Ağustos 2014; 19:31:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

güzel görünüyor, hocam ben de ince lastik istiyorum. mümkünse 1.5'den bile ince bişey düşünüyorum ancakkararsızım. iç lastik bulmak sıkıntı olur mu bilmiyorum. bide bu mtb jantları starndart mı acaba? benim jantlar çok kalın görünüyor hani 1.5den ince lastik alsam bu janta uyumlumudur bilmiyorum. siz nasıl memnun musunuz?

1.5 hakkında bu kadar kötü söyleniyorda gayet iyiler tabiki bi dişli 2.1 lastik kadar toprakta tutuş sağlamıyor ama gayet iyi 2.1 den sonra rahattım şuan o bisikleti kullanmıyorum bi yol bisikletim var 23mm lastikler bile abartıldığı kadar zor değil gayet iyiler ağzı olan konuşuyor
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    İyi günler... Dış lastikler 1.15... iç lastikte 650C lastikler uyuyor. ben decathlondan aldım iki tane yedek uydu. Jantlarda çift katlı jant... Sizin jantlar dediğinize göre eskilerden. 2000 km kadar kullandım lastikleri. sadece bir kez asfaltta patladı. Yolda kavşaklara yaklaşırken yapılan tırıklrda yandan taş parçası girmiş hayret ettim. Ben memnundum lastiklerden. Ama 1.50 olsa biraz daha rahatlık sağlardı belki... bildiğin yol bisikleti her girinti çıkıntıyı fark ettiriyotdu. Ama çu an ikinci bisikletimi aldım. Yol bisikleti. Asfaltta kullnacaksanız yol bisikleti alın derim bir tane en ucuzu bile dağ bisiketini değişmerkten kolay ve kullanımı zevkli...
  • pürlem P kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. ben zaten yol bisikleti almayı hep düşünüyordum. dağ bisikleti aldığıma pişman olduğumdan değil, dağa çıkarım hep ama yol bisikletinin yeri ayrı.

neyse, sonunda yol bisikleti alma isteğimi istek olarak bırakmayıp gerçeğe dönüştürmeye karar verdim. şu an için araştırma dönemindeyim. bugün specialized allez elite int c2 bakacağım mağazaya gidip. yakın zamanda bir yol bisikletine kavuşmuş olmayıumuyorum. yol bisikletlerine aşığım gerçekten.

her ne kadar istanbul yolları dağdan farksız da olsa ben aşkıma kavuşmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

cevap için teşekkürler. ben zaten yol bisikleti almayı hep düşünüyordum. dağ bisikleti aldığıma pişman olduğumdan değil, dağa çıkarım hep ama yol bisikletinin yeri ayrı.

neyse, sonunda yol bisikleti alma isteğimi istek olarak bırakmayıp gerçeğe dönüştürmeye karar verdim. şu an için araştırma dönemindeyim. bugün specialized allez elite int c2 bakacağım mağazaya gidip. yakın zamanda bir yol bisikletine kavuşmuş olmayıumuyorum. yol bisikletlerine aşığım gerçekten.

her ne kadar istanbul yolları dağdan farksız da olsa ben aşkıma kavuşmak istiyorum

hiç çekinme al gitsin farklılar gerçekten ng 650 yi bakıma yolladık ablam falan binsin diye geldi bakımdan deneyeyim dedim ben bunu nasıl sürüyordum dedim

• Mtb lastikleri çok ağır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.