Şimdi Ara

MTB İÇİN DİŞSİZ LASTİK ÖNERİSİ MAX ÇİFT İÇİN 100 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vetrfaruk

Arkadaşlar çifti max 100 tl olan lastik önerisi istiyorum ben hızlı kullanmayı ve keskin dönüşler yapabilmeyi rahatça yapmak istiyorum ona göre özelliklere sahip olan hamurun yapısı vs felan.

Buyur hocam, acelen yoksa bunlardan birini alabilirsin. Bir hafta, 10 gün içinde elinde olur. 14.95Euro kargo ücreti var. Toplamda 100TL civarı tutuyor.

https://www.bike-components.de/en/Schwalbe/Smart-Sam-Performance-Dual-Drahtreifen-Modell-2015-p40483/

https://www.bike-components.de/en/Schwalbe/Rapid-Rob-Active-K-Guard-Drahtreifen-p32420/

• CST'yi boşver, sen Rubena'yı al. Bence aradaki farka değer. Ama o fiyatlara çıkıyorsan dediğim gibi Michelin Protek'i de es geçme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

CST'yi boşver, sen Rubena'yı al. Bence aradaki farka değer. Ama o fiyatlara çıkıyorsan dediğim gibi Michelin Protek'i de es geçme.

Ben de rubena aliyorum hocam 26x1.50 cifti 38+5 tl. Cst den daha yumusak daha cabuk erir ama yol tutusu ve malzemesi daha kaliteli cst deki nylon yazisi almamak oicin bi sebep ki cst cifti 50tl onjn disinda irc marka var onlar hele berbat otesiymis yorumlara bakarak. Glr markasi da var ama hic yorum alip kullanan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acelem yok ama banka(atm) kartı ile alışveriş yapmayı düşünüyorumda yani hesaptaki hazır paradan çekim yapılıyormuş galiba ama eft felan olabiliyormuş da her sitede bulunur mu eft bilmiyorum.Tabiki kaliteli olsunda bu arada michelin protek sizin gösterdiğiniz sitede stokta yok galiba :) Yurtdışından düşünmüyorum malesef çok önemli bir işim olmadığı sürece düşünmemde ama yinede teşekkürler ilgilendiğiniz için.Yunus bu arada cst için ne diyosun yol tutuşu hamuru setliği felan bir de verdiğim linktekinin janta uymama gibi sorunu olmaz değil mi yanti jant kalınlığı(eni) tepeden bakıldığında yani sadece yol bisikletlerinde daha ince oluyor heralde mtb ile şehir bisikletleri arasında fark yok diye düşünüyorum.
  • Maxxis Detanatör 26 x 1,50 çok kullandım memnun kaldım.
  • sayaga dediğim gibi bir bütçem var düşündüğün için yine de teşekkürler üstteki sorumu cevaplayabilir misin acaba bilgin var mı????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetrfaruk -- 24 Temmuz 2015; 11:41:22 >
  • Sıkıntı olmaz, dişsiz alabilirsin. Daha yeni bir NG650 'nin lastiklerini ince dişsiz olan ile değiştirdik.

• siz ne düşünüyosunuz osiosborn yunuss.10
  • Cst de kötü bir lastik değil fiyatına göre hakkını verir ama imkan varken iyisini almak gerek sonuçta her ay lastik alınmıyor 20-30 fazla olsun iyi olsun

• verdiğim linkteki lastiğin janta uymama gibi bir sorunu olmaz değil mi? Bir de mtb ye 1.75 mi 1.50 mu iyi gider???
  • up
  • up
  • Shao yang rhino zırhlı yoğun dişli swalbe road plus ayarında bir lastik. Daha az dişli neredeyse slim bir lastik istiyorsan da aynı lastiğin Shark tiger modelini öneririm. 45 50 Tl civarında memmuniyet garantili....
  • up
  • Güzel 100psi 26x1.0 slick.Sert bir lastik.
    http://ritcheylogic.com/mountain/tires/tom-slick-26-tire.html

Daha önce rubena flash 26x1.50 kullandım, memnun kalmadım.Taşlık yolda sıkıntı yaptı yanakları çok yumuşak.

MTB İÇİN DİŞSİZ LASTİK ÖNERİSİ MAX ÇİFT İÇİN 100  TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWeRLoGY -- 3 Ağustos 2015; 5:22:14 >
  • 27,5 için bu fırsat var, ne dersiniz..

https://www.sporcupazari.com/27_5_650b_mtb_yol_lastigi
  • 26" ise Vittoria Randenour 28"-29" ise Vittoria Adventure. Tanesi 44.5 TL idir. Balkan turu yapmıştık. Bir arkadaşımızda Randenour vardı bende ise Adventure modeli. Yaklaşık 1000 km'ye yakın tur oldu 11 gün sürdü. Sıfır patlak ile eve döndük. Bu bin km'nin yaklaşık 200 kadarı arazide geçti. Rubena'ya hiç bulaşmayın. Yine aynı grupta bir arkadaşımızda vardı arka tekeri döndüğümüzde kabak denebilecek seviyeye inmişti. Her bir bisiklette ortalama 20-25 kg kadar yük vardı üstüne bir de sürüdü ağırlığı. Bütçe sıkıntısından dolayı Marathon yerine Vittoria aldım. Memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir de not geçeyim, Marathon olan arkadaşımız ve bizim Vittorialar hiç patlamazken diğer arkadaşların lastikleri en az 9-10 kez patlamıştır.
  • Herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.