Şimdi Ara

Mt Revenge kask

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Uzun zamandir aklimda hazir fuarda yaklasirken almayi planliyorum. Internette hakkinda cok olumlu yorumlar var. Özellikle sharp testi sonuclari. Yildizin dibine dibine vurmus. Bu kaski kullanan arkadaslarin yorumlarini merak ediyorum. Paylasirsa sevinirim. Bu arada aktif kullandigim kask nolan n86.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanıyorum. Memnunum. Alacak olsam yine aynısından alırım. İçindeki süngerler tamamen çıkabiliyor. Camını çıkarmak için tornavida vs. gerekmiyor. İki saniyede çıkarılabiliyor. Fazla buğu yapmıyor. Şimdilik tek sıkıntım kışın 100-120 kilometre uzun yola giderken cam kapalı olmasına rağmen yüze hava gelmesi. Nereden girdiğini çözemedim ama giriyor. Çareyi kaşlardan yukarısına bandana bağlamakta buldum. Çene kısmı nispeten düz olduğu için kamera aparatı kolayca yapıştırılabiliyor. Ben çeneye taktım.

Şekil olarak da çok güzel bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 15 Şubat 2017; 21:38:33 >
  • Emre D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim bende kafaya koydum fuarda bakıp deneyip alacağım. Fiyatlar uçmuş bi shoei bi arai nin yerini tutmaz ama alacağım bakalım.

• ışığa karşı hassasiyetin varsa kesinlikle güneş vizörlü blade modeline yönel(içindeki gözlük gibi olan kısım)ben en çok bundan dert yanıyorum,birde eski model ise camı v6 olan piyasada pek yok o vizörden yeni modele uygun getiriyorlarmış oda buna uymuyor
  • Blade sharp testinden gecti mi ? Revenge in birden fazla sertifikasi var. Ben onun yerine sunu dusundum ya renkli vizor alirim gunes icin ya da kaskin icine bisikletci gunes gozlugu takarim. Bu arada senin dedigin gibi vizor sıkıntısı varsa internette bulunuyor ama uyumlu mu bilemiyorum. Blade de bakarim bi incelerim onu da teşekkürler.

• Burakjanylmz kullanıcısına yanıt
    Evet, geçti ama 3 yıldız almış. Bu arada ben de MT Revenge Limited Evo kullanıyorum.

• merhaba

revenge yı aldım kullandım
    2 yıl..
    sonra dustum bı baktım ıcındekı ıc kısım plakadan çıkdı yanı buda onun artık ıse yaramadgı anlamına geldıgını darbeyı emdiği ve gorevını layıkıyla yerıne getrıdgını anlattı bana..en azından bılenler bu sekılde anlattı.aldım yerden yere vurdum bı turlu kırımadı catlamadı.

s beden kulllanan kesınlıkle m alsın
    m kullananan L alsın.herkes o sekılde alıyor
    ınanımaz rahat
    suan nolan n64 deyım okadar rahat degıl dye bı tane daha revenge alıyorum.
    bılenler bana sunu anlatsın bı seleden 5 kere yavas sakince yere dusen kask artık işe yararmı yaramazmı
  • Bildigime gore dusmenin yavasi hizlisi olmaz. Kasklar yere dustumu ilk darbeyi emmek icin yapilmis ikinci ve ucuncude ilk temastaki verimi saglamiyor. Hatta bununla ilgili bir videoda vardi sanirim. Icine yumurta falan koyup atiyolardi videodan tam emin olamadim.

• Mt Kask Mt Revenge ReplicaGp Blue nun dıgr revenge modellerıyle kalıbı aynıdır degıl mı arkadaslar ? nettten sıparıs ettım
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    Farklı olacağını sanmıyorum. Revenge nin bedenleri standart diye biliyorum ama kesin bir şey diyemem keşke bir deneyip sipariş verseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

Mt Kask Mt Revenge ReplicaGp Blue nun dıgr revenge modellerıyle kalıbı aynıdır degıl mı arkadaslar ? nettten sıparıs ettım

Görünüş olarak aynı. Ben de kalıplarının farklı olacağını sanmıyorum.
  • DOSTLAR .. aynen deiğinız gıbı kalıpları aynıymıs.ç aynısıı motor satıcısı 360 tl para ıstedı ben 250ye adlım yasasın ınternet ! .kesınlıkle tavsıye ederım bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

DOSTLAR .. aynen deiğinız gıbı kalıpları aynıymıs.ç aynısıı motor satıcısı 360 tl para ıstedı ben 250ye adlım yasasın ınternet ! .kesınlıkle tavsıye ederım bu arada

Hocam nereden aldın var mı link vs

• hocam n11den aldımhttp://urun.n11.com/kask/mt-kask-mt-revenge-replicagp-blue-sharp-test-5-P179089481 . kupon vs bulursan daha da uyguna gelır
  • şimdiye kadar revenge, blade, thunder 3 (2017 yeni seri) kullandım arkadaşlarıma da hep mt tavsiye ettim fiyatına göre satın alınan ürün çok kaliteli bence ispanyol malı ama çinde üretiliyor ilerleyen zamanlarda fiyatları daha da artacak çünkü 2016 kasımda 285 lira olan kask mayısta 370 lira oldu, tabi kurfarkı da var ama gerçekten iyi koydular bu sene, seneye bir zam daha gelir, 60-70 liraya pinlock almasını herkese şiddetle öneririm, gerçekten çok önemli bir unsur, revenge de çektiğim sıkıntı güneş vizörü olmamasıydı, siyah cam aldım birde ayrıca, diğer modellerdeki güneş vizöründen kesinlikle daha efektif idi fakat handikapı geceleri körsünüz, kazaya davet akşam üstü bile.. 120 km lik bir hızda gemlikte bir kazada korumuştur beni revenge, sharp testini para ile almış diyen insanların yanıldığını burda anladım, almak isteyen internetten ürüne baksın internetten alsın, imkanı varsa mağazada denesin, s olan m alsın olayına karşıyım 1-2 gün canınızı sıkacak tombiş oğlan gibi olacak yanaklarınız ama bu sizin güvenliğiniz için önemli..
    İstanbul civarında olana roadforpeople orkun bey mağazası antalya civarında motolife serkan bey ikisinde de uygun fiyata alırsınız n11 çek kampanyaları ile birleştirirseniz daha uyguna geliyor diğer şekilde nakitte indirim alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrtezyen -- 2 Haziran 2017; 14:27:43 >

• LS2 ff351 de xl oldu revenge denedim l oldu denemek lazım böyle denemeden kafayı ölçüp aldığım ff370 i sattım ucuza denemeden almak hata kalıplar hep farklı

• MT revenge limited evo için vizör varmı sonradan alabileceğim ?

• eray015 E kullanıcısına yanıt
    İnternette araştir elbet vardır. Mt revenge için varsa onun için de vardir diye düşünüyorum.

• barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    üretim tarihine baktınız mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.