Şimdi Ara

Msn'ye girince internet bağlantım kesiliyor.lütfen yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar benim airtes marka wireless'im var bağlantıyı yan komşudan alıyorum ve bütün sitelere falan girebiliyorum sadece son 3 gündür msnye girince internet bağlantısı kesiliyor msn yi kapayınca tekrar hemen bağlanabiliyorum virüsten süphelendim ama pcde virus yok hem virüs proğramım ii hemde ghost attım virüs olsa bile ghostla geri döndüğüm için virüsle ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum.Ayrıca komşumda 2 aydan beri nete girmiyor sizce sorun ne olabilir?yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

• bir de web messenger dan girmeyi dene mutlaka bu işe neden olan bir spy yada trojan vardır .başka antiviruslerle guvenli modda taratman gerek.
  • aynı sorun bendede var deliricem msn ye girmesem bişey yok format attım degişmedi çözüm bulursan haberdar et kardeş 1haftadır böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakuş1 -- 8 Ekim 2008; 22:45:18 >
  • karakuş kardeş sorun neymiş bizede yardımcı olursan sevinirim....
  • Arkadaşlar çağrı merkezini arayıp durumu bildirdinizmi
    444 0 239
  • pm attım
  • valla kardeş police die arattırdım ama herhangi bişi bulmadı ayrıca nie buraya açıklamayı yazmıyorsunuz aynı sorunla karşılaşan diğer okuyucularda bizim sayemizde faydalanabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.