Şimdi Ara

Msn ve yabancı sitelere girememe(TTnet) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece 1 ve 3 arası Tekirdağ genelinde bakım çalışması vardı. Yurtdışından gelen bir kabloyu kopardılar herhalde...
  • dün gece 3 e kadar silkroad oynadım hiç dc yemedi yani. ama şuan işyerindeyim burası girmiyor yabancı sitelere. garip bi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub-zero -- 15 Ağustos 2009; 9:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub-zero

quote:

Orijinalden alıntı: Bryan7

Rezaletten başka birşey değil bu..Son 1 aydır haftada mutlaka 1 kez gitti böyle net..2009 yılındayız dünyadaki en pahalı internet hizmetini almak için para ödüyoruz..Onuda doğru dürüst kullanamıyoruz.

Birçok kişi kendi pc'sinde sanıp format attı pc'lerine..Telefon açarsanızda modemde - kablolarınızda sorun var diye yalanda söylemekten çekinmiyorlar.

Yeter Artık TTnet.

aslında dünyanın en pahalı netini kullanmıyoruz bana kalırsa epeyde ucuz. 1 yıl kenyada kaldım ben internete üye olmak zaten 360 sadece üye olmak. ve 256 sınırsız alırasnız 100 tl de aylık fiyatı var ilk ay ödediğiniz para 460 oluyo. herneyse ben bu sorunu anlayamadım. kaç gündür evden giriyorum çok rahatça. kesilme olmadan 800-940 arası bütüngün download yapıyorum. ben çok memnunum şuan ttnetten

Türkiye Kenya ayarında bir ülke mi ki Türk internet altyapısını Kenya internet altyapısı ile karşılaştırıyorsun.. Türkiye dünyada söz sahibi olmaya oynayan bir ülke deil mi? Bu b*ktan altyapıyla espri malzemesi olmaktan başka şansımız olmaz.. Siz yerinizde saymaya devam edin.. 8mbps hız mı ya..

• kötünü kötüsü var onu demeye çalışıyorum zaten bizim insanımız elindekinin hiçbizaman değerini bilmez ne zaman kaybetti yada daha kötüsüyle yetinmek zorunda kaldı o zaman anlar kıymetini . . .
  • treabacks

http://www.tillate.com/ a tracert cekip paylaşır mısın.
  • Bağlantı yok. Neredeyse hiçbir yere giremiyorum.

Yetti artı bu TTNET'ten
  • arkadaşlar bendede sorun mevcutdu;

open dnsyi girince bi nebze düzeldi.

Sorun TTnetin DNS lerinde galiba
  • bendede dsn ayarları farklı kendim yaptım denemek için bazı sitelere girdim hiç problem yok

rapid share.com
    facebook.com
    youtube.com
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • arkadaşlar sorun kesinlikle ttnet ten kaynaklanıyor.

www.iloveim.com dan msn e bağlandım
    www.ebuddy.com açılmıyor
    www.meebo.com açılmıyor
    www.msn.com açılmıyor

Lanet olsun Ttnet sana ve yurt dışı çıkışlarına
    açıklama bile yapmıyor namussuzlar

• en azından bir açıklama zahmetinde bulunsalarda ne zaman yurtdışı sitelerine erişeceğimizi bilsek . DNS lerimde sorun var diye sabahtan beri dns lerle uğraşıyorum.
  • Tekirdağ santraline bağlıyım. şu anda hiç bir yabancı siteye giremediğim gibi yerli sitelerde çok yavaş yükleniyor.tam rezalet...paramızla rezil oluyoruz....
    DNS değişiklikleride yaptım.fark yok.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHE

arkadaşlar sorun kesinlikle ttnet ten kaynaklanıyor.

www.iloveim.com dan msn e bağlandım

bende o'da açılmıyor

• Şu an düzeldi gibi rapide hotfile girebiliyorum.
  • evet 12 saat sonunda düzelttiler sorunu 1 hafta sonra aynı sorunu yaşadığımızda görüşmek üzere...
  • sorun düzeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonhanedan

evet 12 saat sonunda düzelttiler sorunu 1 hafta sonra aynı sorunu yaşadığımızda görüşmek üzere...

• Düzeldi TTNET kaynaklı degil level3 kaynaklı yurt dışı baglantı sorunu olmuş suan level3 aracı fiberler devrede,

whois.sc
     Msn ve yabancı sitelere girememe(TTnet)

tillate.com
     Msn ve yabancı sitelere girememe(TTnet)
  • nihayet
  • Bende hala bazı siteler açılmıyor.mesela facebook a girebiliyorum ama texsas oyununa bağlanmıyor msn açılmıyor onar dediğimde anahtar bağlantı noktaları yazıyor...
    Ne yapmam gerekiyor acaba?(ortak net kullanılıyor bizim sitede)
  • 20-30dk tekrardan kesildi şuan düzeldi..Sanırım bu gece yeniden gidicek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.