Şimdi Ara

MSN siz forum ve daha farklı yorumlar (kafam karışık) (farkındamısınz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

haftalardır dikkat ettinizmi kullanıcı listemiz 2 satırdan aşşağıya hiç düşmüyor şu anda bile 3 satır gereksiz üyelerinde bir artış söz konusu eskiden 3-5 adamı zor toparlardık
  • Eskiden msn yoktu ama icq vardı. Yalnız icq'dan muhabbet ettiğim bir sahraaa2002 bir de MagicDeath vardı. Ne kadar geyik varsa forum içinde yapardık. Veri tabanı buna şahittir.

Ama şimdi de geyik fazlasıyla yapılıyor. Yalnız yetmiyor demek ki msn'de de devam ediyor.
  • yarısı misafir kalanıda fake
  • misafirlerin lisetede gözükmediğini hala öğrenememiş

quote:

Orjinalden alıntı: mekanikzombi

yarısı misafir kalanıda fake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 25 Eylül 2005, 0:50:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tylor

misafirlerin lisetede gözükmediğini hala öğrenememiş

quote:

la olum sen bu gece yatmadan iice kan ıcemedın galıba

• sahra2002 bu şahsı biliyorum benim bi ara forum döneinden önce kullandığım msn avatarı şu anda onun avatarı ama tabiki karışık bi mevzu söz konusu
    hoca doğru noktayı parmaklamış geyik fazlasıyla yapılorki msn dede devam ediliyor olabilir mantıklıda, yanlız geyikle birlikte seviyede msn de beraberinde düşüyo sanırım ciddiyet te aynı şekilde
    bunun en büyük destekçisi foruma yazılırken insan düşünüyor ve tamam tuşuna basıyor yanlız msn de böyle bir durum yok yazdığın havada kalıyor ve aynen karşı tarafta

öte yandan ben gereksizlerdeki üye artışından bahsediorum misafirle ne alaka mekanik? bunlar karışık şeyler düşünmek yorum getirmek lazım siz tımarcıları hazırda tutun biraz suyuum kalmış onu içicem

• abi şu tembeli biri ban lasın yeter artık
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tylor

misafirlerin lisetede gözükmediğini hala öğrenememiş

quote:

la olum sen bu gece yatmadan iice kan ıcemedın galıba

• hakkaten ula tembel burası gerksız mesajlar bızı bole cıddımsı garıp konularla mesgul etme
  • quote:

• biraz önce önümde msn penceresi ekranın 4 de 3 nü kaplıcak şekilde ortalıydı poçayla konusuodum msn beyaz renk forum arkada tam sayfa ve baker ken bi anda sanki msn in arkasından forumu görür gibi oldum buna ne diceksiniz sanki msn saydamlaştı arkayı gördüm bunlar karışık şeyler

ama ben konuyu iekillendirsin die hala guenenden açıklama bekliorum beynimin arka tarafında bi ısınma söz konusu kısa devre yada soğutmada problem olabilir bilemiyorum ya da normelden daha fazla çalışıyo soluk alıp vermem yavaşladı tüm hayatsal faliyetlerimle birlikte tamemen yoğunlaşmış vazietteyim yada mayışmışmı desek
  • meka sende bi doktara görünsen fena olmaz hani
    quote:

Orjinalden alıntı: guenen

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

arkadaşlar yaklaşık 10 aylık üyeyim ve yine yaklaşık 5 ay öncesine kadar msn de forumdan tek bi kişi bile yoktu ama forumda samimiydik herşeyi orda konusur pm leri kullanırdık ce güzeldide sanırım,
    ne zamanki ilk msn toplantısı çıktı gereksizlerde bi çok arkadaş hatırlar ozaman msn taştı şu anda 100 ün üzerinde olmasının nedeni bu...
    geçen gün yaptığım bir testte ise 2 gün boyunca msn i kapattım ve forumdaydım sürekli orda aktif oldum pm lerle felan ve biliyormusunz sanki daha güzeldi daha faazla aktif hissettim kendimi. sanırım fazla samimiyetin sohbeti etkilediği gerçek...
    msn de birkaç arkadaştan benzer konularda fikir aldım,
    ve yıllardır forumda olup ama forum dışında birbirleriyle tanışmamış (msn vs.) eski üelerin olduğunu farkına vardım. çok garip bi durum ve kafa yoruyo açıkçaası... bizmi hata yapıyoruz yoksa birbirleriyle sadece forumda irtibatta olanlarmı msn siz forum nasıl olurdu herşey burda paylaşılsa msn de yok olup giden güzel sohbetler burda olsa

Dediğin kişilere beni örnek verebilirsin...Msn imde DH ten 3-4 kişi ancak var, ve hepsini Motor sporlarından edindim. Tabii her zaman görüştüğüm bir iki arkadaşım var foruma katılan onları saymıyorum. Bir de efeulim Motor sporları hariç edindiğim tek insandır.
    Bir arkadaşta eleştirmişti beni niye msn ni koymuyorsun profiline falan. Ben msn yi özelim olarak görüyorum cep telefonum gibi hatta daha ötesi. Ve umuma açık birşey olduğunu düşünmüyorum. Ben burada iyiyim ve memnunum MSN alma ihtiyacı hissetmiyorum. Tabii benim düşüncem, gereksizlerdekilerin msnsini alırsam Gereksizlerin anlamı benim için kalmaz...

• quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

biraz önce önümde msn penceresi ekranın 4 de 3 nü kaplıcak şekilde ortalıydı poçayla konusuodum msn beyaz renk forum arkada tam sayfa ve baker ken bi anda sanki msn in arkasından forumu görür gibi oldum buna ne diceksiniz sanki msn saydamlaştı arkayı gördüm bunlar karışık şeyler

ama ben konuyu iekillendirsin die hala guenenden açıklama bekliorum beynimin arka tarafında bi ısınma söz konusu kısa devre yada soğutmada problem olabilir bilemiyorum ya da normelden daha fazla çalışıyo soluk alıp vermem yavaşladı tüm hayatsal faliyetlerimle birlikte tamemen yoğunlaşmış vazietteyim yada mayışmışmı desek

benle konuştuun için oluo tüm bunlar

• quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Eskiden msn yoktu ama icq vardı. Yalnız icq'dan muhabbet ettiğim bir sahraaa2002 bir de MagicDeath vardı. Ne kadar geyik varsa forum içinde yapardık. Veri tabanı buna şahittir.

Ama şimdi de geyik fazlasıyla yapılıyor. Yalnız yetmiyor demek ki msn'de de devam ediyor.

Hocam bizi unuttun. ICQ dan başlamıştık senle muhabbete..
  • Ben ne msn de nede forumda cok pm leşen veya konuşan biri degilim.. ama cok konuşmanın büyüyü bozdugunu iyi biliyorum..
  • Bu hususta bayağı haklısın.

Hele şu çok konuşmanın büyüyü bozma meselesinde.

Zira ortama girmeye çalıştıkça dibe batmaya başlıyorum biraz biraz.

Keşke konu dışı ve gereksizlere atacaklarımı donanım ve teknik bölümlere atsaydım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Eskiden msn yoktu ama icq vardı. Yalnız icq'dan muhabbet ettiğim bir sahraaa2002 bir de MagicDeath vardı. Ne kadar geyik varsa forum içinde yapardık. Veri tabanı buna şahittir.

Hocam bizi unuttun. ICQ dan başlamıştık senle muhabbete..

Yaw senle icq'da hiç konuşmadık sanki. Loglara baktım RICHY var, MIKE-TYSON bile var ama seni göremedim.

Bende hala durur 3 yıl önceki konuşmalar. Ama sen öyle diyorsan öyledir. Neticede sana göre benim bunamış olma ihtimalim daha fazla.

• icq da hala listede durur da ad o yüsden dedim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirig

ama cok konuşmanın büyüyü bozdugunu iyi biliyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

MSN siz forum ve daha farklı yorumlar (kafam karışık) (farkındamısınz)

Pm ile muhabbeti daha cok sevdıım sanırım burdan belli oluyor

giden kutusu son 6 aydır temızlenmediği için kabarmış biraz (:

la ahlaksız sen reklam yapıyon dimi pm ile

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.