Şimdi Ara

Msn Messenger'da illet bi wirüs!.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, mns messenger kullanıyorum. aylardır beni delirten bi wirüs war. Her seferinde format atmaktan delirecem. Yarattığı sorun ise şu: Bazen bana gönderilen iletiler, bazende benim gönderdiğim iletiler ulaşmıyo. ama ulaşmış gibi görünüyo. avast we antivur'le silemiyorum.
    Çözüm için yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler........

• evet bende de oluyo bazen bu. bak yeni duyuyorum virüs olduğunu. gerçekten öylese bu virüsü arayıp silen nortonunki gibi ufak proğramlar var mı?
  • virüs olduğuna emin misin
    bu sorunu geek ve gezz modemler yapıyor diye biliyorum
  • saydığın modemleri kullanmıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: blue

virüs olduğuna emin misin
    bu sorunu geek ve gezz modemler yapıyor diye biliyorum
  • Arkadaşlar Tavsiye Edebileceğim Bi Virus Programı var Bitdeffander plus 8 Deneyin
  • bende virüsten olduğunu sanmıyorum modem ya da msn ile ilgili bi problem diye biliyorum
  • o problem msn den kaynaklanıyo vırus değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FunKsTaR

o problem msn den kaynaklanıyo vırus değil...

harbi ya virüsle alakası war mı ki.. olabilir mi yani??
  • olamaz dostum mesaj gıtmemesının nedenı genelde karsında konustugun kısını farklı servera baglı olması ve trafik paket yogunlugu yuzunden mesajın gıtmemesıdır....

tekrar denersın gonderır....
  • bu sorun e con marka ve uzerinde 4 port bulunan modelde de mevcut bu modemi kullanan 3 arkadaşım da sürekli msn de düşüyor tekrar giriyor ama kendi makinalarında hala online gozukuyolar..... saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mace

bu sorun e con marka ve uzerinde 4 port bulunan modelde de mevcut bu modemi kullanan 3 arkadaşım da sürekli msn de düşüyor tekrar giriyor ama kendi makinalarında hala online gozukuyolar..... saygılar

Firewall ı kapatsın düzelir.
  • exe com htm gibi dosya türleri msn de filtre ediliyorlar. Yani virüs yayılmasını önlemek için gönderilemiyorlar. Virüs olduğunu sanmıyorum. Baktın yine olmuyor, yüklemediysen SP2 yi yükle ve update et.
  • Ben yinede virüsle ilgili olduğunu sanıyorum. çünkü format attıktan sonra bu sorunu yaşamıyorum. Üstelik bazı arkadaşlarım sadece benle konuşurken bu sorunu yaşadıklarını söylüyolar. Modem den kaynaklanıyo diyenler war ama modemden olsa format attıktan sonrada sorunun düzelmemesi gerek. ama düzeliyo. Msn den kaynaklanıyo diyenler içinde aynı cevap gecerli formattan sonra sorun çözülüyo...
  • msn serverlarıyla alakalı cok fazla yogunluktan oluyo sanırsam
  • kaspersky antiwirüs kullan belki sorununu çözer
  • ücretsiz bi wirüs programı önerebilir misin? sadece bu wirüs için programı alıpta temizleyemezsem kafayı yerim. Çünkü Norton'un 15 günlük deneme sürümünü kullandım o da işe yaramadı
  • virüs değil msn'den kaynaklanıyor
  • NE virüsü beeeee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.