Şimdi Ara

Msn Discovery' den sonra oturum açma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tugrull84 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Mesajlaşma Uygulamaları (Skype,Hangouts vb.) >> Msn Discovery' den sonra oturum açma problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    228 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar biliyorum bu sorun baya bi tanıdık ama benim sabahtan beri girmediğim site-araştırmadığım yer kalmadı ve sonuçta bitürlü çözemedim bunu, yardımcı olursanız sevinirim.

Msn-Discovery programını kaldırdıktan sonra msn live ile oturum açamıyorum ve 80004005 hatası alıyorum. Yaptığım araştırmalar sonucu local settings altındaki tüm msn ile ilgili yerleri ve gizli dosyaları sildim ama sorun düzelmedi. Hatta system restore yaptım ama değişen bişey olmadı. Şu anda msn-discovery tamamen silindi sistemden. Sonuç olarak msn 7.5 ile oturum açabiliyorum ama msn live ile açamıyorum. Bir diğer nokta msn live ile başka bir arkadaşın maili ile giriş yapabiliyorum ama benimki çalışmıyor işte :(

Bu konunun çözümü ile ilgili bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum... Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugrull84 -- 14 Temmuz 2007; 18:34:02 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.