Şimdi Ara

MSN avatarım kendiliğinden değişiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir haftadır msn'i her açtığımda avatarın kendiliğinden değiştiğini görüyorum. bunun sebebi nedir? nasıl çözerim bu sorunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inspiron6000 -- 21 Nisan 2006; 3:37:55 >

• Ben MSN MESSENGER LIVE (yani 8.0) kullanıyorum. Daha beta sürümü olduğu için ne MESSNGER PLUS çalışıyor, ne dinlediğin müzik görünüyor, ne de avatarı hatırlayabiliyor. Eğer sen de bunu yüklediysen bir şekilde o yüzden bu sorunla karşı karşıyasın.

messenger.msn.com adresinden resmi olarak sürülmüş son messenger'ı çekip tekrar kurarsan sorunun büyük ihtimalle çözülecektir...
  • Ben uzun bir süredir 7.5 sürümünü kullanıyordum, herhangi bir yükleme yapmadan birden peydahlandı bu sorun.
    Pek fazla kimsenin de başına gelmemiş anlaşılan, silip yeniden yüklemek en hayırlısı galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrekarayazgan

Ben MSN MESSENGER LIVE (yani 8.0) kullanıyorum. Daha beta sürümü olduğu için ne MESSNGER PLUS çalışıyor, ne dinlediğin müzik görünüyor, ne de avatarı hatırlayabiliyor. Eğer sen de bunu yüklediysen bir şekilde o yüzden bu sorunla karşı karşıyasın.

messenger.msn.com adresinden resmi olarak sürülmüş son messenger'ı çekip tekrar kurarsan sorunun büyük ihtimalle çözülecektir...

Dostum bende Live Messenger kullanıyorum yaklaşık 3 aydır ve bu dediklerini yapabiliyorum (dinlediğin müzik ve resim hatırlama olayı)

Bence senin sürümde bir sorun olabilir en son TR versiyonu şıkmıştı onu indir kullan istersen
  • bana da oluyordu son 2 gündür olmuyor ama sorun başlayalı 1 hafta oldu nedir anlamadım msn le alakalı bir durum ama bilmiyorum sebebini
  • sadece olması istediğin resimleri tut diğerlerini sil, Bi başka yolda bunu kullandın mı tüm bilgisayarlarda resmin değişmez yani sabitlersinresmi update et meselawww.imageshack.us sonra Direct Link to İmage yazan yeri kopyala ve sonra resmi değiştirdiğin yerden gözat de ve adresi yapıştır sonra olsun bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@ydut -- 22 Nisan 2006; 11:37:48 >
  • sp@wn

Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.