Şimdi Ara

MSI Z97 GAMING 3/ i5 4690K/KINGSTON HYPERX 8GB 1600MHZ DDR3 RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #MSI Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 MSI Z97 GAMING 3/ i5 4690K/KINGSTON HYPERX 8GB 1600MHZ DDR3 RAM
    Başlıkta belirtilen MB/CPU/RAM seti satılıktır. Parçaları yaklaşık 4.5 sene önce topladığım sistemde hala kullanmaktayım o yüzden ilana fotoğraf eklemedim ciddi alıcı olursa fotoğraflarını gönderebilirim. Sistemde hiçbir şekilde hız aşırtma ya da sistemi zorlayacak bir şey yapılmamıştır tüm parçaların performansı hala tamdır.

Kutu mevcut değildir bu sebeple parçaları ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. Alıcı İstanbul/Sultangazi'deki evimden parçaların performansını da test ederek kasadan söküp teslim alacaktır. Böylelikle karşılıklı güven de sağlanmış olur.

Düşündüğüm fiyata genel ikinci el piyasasına ve parçaların kalite/performansına bakarak karar verdim. Ciddi alıcıyla makul bir fiyatta anlaşılabilir. Detay isterseniz pm atarak ulaşabilirsiniz.

Eke yaklaşık 2 ay önce yaptığım benchmark testinin skorlarını koydum oradan da skorları karşılaştırabilirsiniz.

MSI Z97 GAMING 3/ i5 4690K/KINGSTON HYPERX 8GB 1600MHZ DDR3 RAM
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.