Şimdi Ara

## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
4
Favori
15.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün itibariyle z87 gd65 kullanıcısı olarak benide ekleyin
  • adocuk A kullanıcısına yanıt
    Ekledim Hoşgeldin Aramıza kart hakkında bikaç yorum alalım
  • Bomshack kullanıcısına yanıt
    hoşbulduk hocam kart hakkında bilgi olarak masa üstü overclock olayı çok hoşuma gitti 2. 16 gb ram takılı sisteme yanlışlıkla 32 bit windows kurdum :D

şu anda i7 4770k ile stok fanla 4.2 ghz stabil çalıştırabiliyorum bios update vs yapmadım anakartın fp olarak bu kadar çok donanıma sahip olması beni fazlasıyla tatmin etti özellikle harika ses çözünürlüğü var yarın soğutucu ile overclock resimlerini paylaşacağım
  • adocuk A kullanıcısına yanıt
    SS leri bekliyoruz
  • MSI Z87-G45 ben de aldım bu anakartı sıra diğer parçalar da beni de ekler misin kardeş hayırlı olsun bu arada kulüp..
  • predators_02 P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ekledim hayırlı olsun anakartınız iyi günlerde kullanın...
  • Arkadaşlar kaç tane fan girişi var bu kartta ?
    Ayrıca konu neden bu kadar ıssız, bu kart fazla tutmadı mı? Bende G65 istiyorum, hadi olmadı G45...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 23 Ekim 2013; 23:46:53 >
  • Ekliyebilirsin benide
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Ekledim hoşgeldiniz hocam anakartımız hakkında bikaç yorumda sizden alalım.En kısa zamanda ss leri bekliyoruz
  •  ## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ##  ## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ##

Anakarttan oldukça memnunum basit ve anlaşılır biosu var hiç oc yapmayan ben işlemciyi 4.4'e çıkardım :) Albenisi olan bir anakart çok şık.Kapı koluna asılan oyun oynuyorum beni rahatsız etmeyin uyarısı ise ayrıca hoş bir düşünce olmuş MSI tarafından.İçinde en son çıkan ses çipi var ses kartı almayada gerek yok daha ne olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Anakarttan oldukça memnunum basit ve anlaşılır biosu var hiç oc yapmayan ben işlemciyi 4.4'e çıkardım :) Albenisi olan bir anakart çok şık.Kapı koluna asılan oyun oynuyorum beni rahatsız etmeyin uyarısı ise ayrıca hoş bir düşünce olmuş MSI tarafından.İçinde en son çıkan ses çipi var ses kartı almayada gerek yok daha ne olsun :)

4 sene once yapan xfx'ten araklama yapmis demek istedin sanirim.

## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ##

• quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

4 sene once yapan xfx'ten araklama yapmis demek istedin sanirim.

Her sene böyle ürünler almıyorum daha önce kim ne yapmış bilemeyeceğim kim yapmışsa yapmış hoşuma gittiğini söyledim sadece

• ekle benide...Neosuz donanım clubü olmaz

işlemcim gelmedi daha bekliyorum 1-2 güne montajı tamamlarım

msi p67 gd65 i7 2600k ile 2,5yıl beraberlikten sonra bu hayırlısı olur inş
  • Kullanıcı dostlar bende G45 aldım acaba kasanın onundekı usb 3.0 desteği varmı bu anakartta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kullanıcı dostlar bende G45 aldım acaba kasanın onundekı usb 3.0 desteği varmı bu anakartta.

Kare içine alarak belirttiğim yer Front Panel USB3.0 desteği için gerekli port. Aynı Sata portları gibi bu port'ta yan yatık halde imal edilmiş bu modelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedi bedri -- 28 Ekim 2013; 8:41:54 >

• teşekkürler hocam kart daha elime geçmediği için inceleyemedim. Aldık bakalım parçaları.

msı G45

i5 4670K

asus dcii gtx 770

asus 27. monitör haf vs

Aranızdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

teşekkürler hocam kart daha elime geçmediği için inceleyemedim. Aldık bakalım parçaları.

msı G45

i5 4670K

asus dcii gtx 770

asus 27. monitör haf vs

Aranızdayım.

Hocam mükemmel ürünler almışsınız. Hepsi çok iyi. İyi günlerde kullanın.

Ben bu kartı kullanmıyorum kardeşlik. Size bilgi vermek için yazdım

AMD tabanlı yapı var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedi bedri -- 28 Ekim 2013; 8:59:58 >
  • Teşekkürler hocam.

Birde şu hasretlik bitse. Gelmedi daha kargodan :)
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    Biter hocam biter. Gelsin sen o zaman gör heyecanı.
    Montaj sırasında çikolata görmüş anaokulu bebesi gibi oluyorum

Asıl heyecan ilk düğmeye bastığın an.
  • bende bayılıyorum o ana zaten sistem toplamamda hiçbir mantık yok. 1 yıl önce amd p be 965 6 ay önce fx 6300 7870xt şimdi 4670k gtx 770 :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.