Şimdi Ara

Msi Z68MA-G45 Oc sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar elimde msinin Z68MA-G45(B3) modeli var ve i5 2500k işlemciye sahibim oc yapmak istiyorum ama önceden acık olan adjust cpu ratio biosu güncelledikten sonra kapandı ne denersem deneyim onu acmayı basaramadım ve oc yapamıyorum ekran kartım GTX 980 darbogaz yapıyor bilgisayar sogutma felan hersey tamam ama bi şekilde bunu halletmem gerekiyor bi nebzede olsa .Kendi oc settingslerinde enerji ayarlarını kapattıgımda 3.30 a sabitliyor.Açtıgım zaman cpunun zaten normalde olması gereken 3.30 3.70 arasında geziniyor.lütfen işlemciyi yükselt gibisinden tavsiyelerde bulunmayınız.İyi günler.

Msi Z68MA-G45 Oc sorunu
    Msi Z68MA-G45 Oc sorunu
    Msi Z68MA-G45 Oc sorunu

• cpu ratio orada disable görünüyor onu önce enable yap ratio değiştirebilirsin.
  • sagol yorumun için ve yok o hiç düzelmiyodu 3 moddada garip bir şekilde 17.4 versiyonunda o alanı 35 40 felan yapıp degiştirebiliyordum ama güncelleyince o ayarı yapamaz oldum bayadırda böyle kullanıyordum oyunlarda darbogaz fazla yapmaya baslayınca tekrar ugrasmaya basladım ve sorunu cözdüm bugün cok kolay :D yeniden bios güncelledim ama yine aynı biosu attım düzeldi cok sacma ama böyle :D suan 4.2 de kullanıyorum ve işimi görüyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.