Şimdi Ara

Msi yurt dışı fiyatları..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5 yıldır kullandıgım bilgisayar baya eskiyince yeni bir laptop almayı düsünüyordum . Her zaman ki gibi orta seviye bi laptopa 2-2.5 milyar verip alıcaktım ama bir arkadaşım 4 milyara msi ge 70 aldı . O bilgisayarı görünce sıradan bi laptopa para vermek cok saçma geldi . Bir laptopada 4-5 milyar vermek bilmiyorum ne kadar doğru aslında :D . Merak ettiğim sey ise yurt dışında msi fiyatları nasıl ve yurt dışında bu ürünlere ulaşım rahat mı ? Türkiye'de sadece belli mağazalarda belli modelleri var yurt dışında da mı böyle? Son olarak o fiyata bir masaüstü bilgisayar dizsem daha mı iyi olur , sürekli bilgisayar taşıyan biriyim aslında ama oyun icin genelde nadiren okulda 1 saatlik işim oluyor onun dışında genelde oyun oynuyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: erenalp95

Arkadaşlar ,

5 yıldır kullandıgım bilgisayar baya eskiyince yeni bir laptop almayı düsünüyordum . Her zaman ki gibi orta seviye bi laptopa 2-2.5 milyar verip alıcaktım ama bir arkadaşım 4 milyara msi ge 70 aldı . O bilgisayarı görünce sıradan bi laptopa para vermek cok saçma geldi . Bir laptopada 4-5 milyar vermek bilmiyorum ne kadar doğru aslında :D . Merak ettiğim sey ise yurt dışında msi fiyatları nasıl ve yurt dışında bu ürünlere ulaşım rahat mı ? Türkiye'de sadece belli mağazalarda belli modelleri var yurt dışında da mı böyle? Son olarak o fiyata bir masaüstü bilgisayar dizsem daha mı iyi olur , sürekli bilgisayar taşıyan biriyim aslında ama oyun icin genelde nadiren okulda 1 saatlik işim oluyor onun dışında genelde oyun oynuyorum..

Selamlar.Su an kullanmakta oldugum Msi Gs60 Ghost`u gectigimiz sene yazin ABD`den getirttim.Unlu alisveris sitesi Amazon vasitasiyla alip o sira oralarda olan annem ile kolayca yurda getirtmistim. Turkiye`de bulunmayan daha ust donanimi %30 civari daha ucuza satin almistim.Eger getirtme imkaniniz var ise aradiginiz tum modelleri standart veya degisik sekilde konfigire ederek kolayca satin alabilirsiniz. Tabi bizim memlekette son bir senede doviz aldi basini gitti.Az once baktigimda simdi olsa alacagim model kabaca 4800TL(ABD)-6000TL(TR) gibi bir fiyatda gozukuyor. Alinirmi iyice degerlendirmek lazim.Ama dedigim gibi aradiginiz hersey kolayca bulunabilecek noktada.

• Amerikada arkadaşım var 2 ay sonra dönücek . Herhangi bi sekilde kargoyla türkiyeye gelse aradaki farkı gümrükte alıyolar diye biliyorum . 2 ay bekleyebilirim aslında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.