Şimdi Ara

MSI x470 gaming plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
6
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Diğer AMD / Intel #AMD Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 MSI x470 gaming plus
    MSI x470 gaming plus

HuysuzPanda ARKADAŞIMA SATILMIŞTIR.
    Fiyat : 650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• iyi bir araştırma ile bu ikili sıfır olarak 2750 den alınabiliyor. siz ikinci el bedelini düşseniz bile fiyatınız epey yüksek üstelik fan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C034FACC7 -- 17 Haziran 2019; 20:59:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C034FACC7

iyi bir araştırma ile bu ikili sıfır olarak 2750 den alınabiliyor. siz ikinci el bedelini düşseniz bile fiyatınız epey yüksek üstelik fan yok.
    Teşekkür ederim.Yurtdışı araştırması ile sanırım ilan açmadan fiyatlara baktım fakat sizin hesap uymadı.Yine de teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanırım ben ryzen 7 2700 şeklinde bakmışım. haklısınız bulabildiğim en ucuz fiyat ikili için 3200 tl civarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Yok link verin ben Google aratınca çıkmıyor.Verin bakayım.Ona göre fiyat güncellerim ki amaç satılması.

• quote:

sanırım ben ryzen 7 2700 şeklinde bakmışım. haklısınız bulabildiğim en ucuz fiyat ikili için 3200 tl civarında.
    Doğrudur ryzen ,2700x yazıyorsunuz 2700 listeliyorlar.

• Sadece işlemci almak istesek nasıl bir fiyat olur?
  • Elimde am4 sogutucu olsa kaçırılmayacak fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarta

Elimde am4 sogutucu olsa kaçırılmayacak fiyat.
    Cooler Master Hyper 212 LED Intel/AMD CPU Soğutucusu var elimde uyumlu sıfır.Onuda yanında 200 tl verebilirim.:)

• www.amazon.com daki bu ürünlerin satış fiyatları:
    https://www.amazon.com/MSI-X470GPLUS-Performance-Graphics-Motherboard/dp/B07CF31C1Q
    ANAKART 128$

https://www.amazon.com/AMD-Ryzen-Processor-Wraith-Cooler/dp/B07B428M7F/ref=sr_1_1?keywords=AMD+RYZEN+2700X+CPU&qid=1562496314&s=electronics&sr=1-1
    AMD Ryzen 7 2700X Processor with Wraith Prism LED Cooler - YD270XBGAFBOX
    AMD RYZEN 2700X CPU 254$

254$ işlemci (62$ kargo ve gumruk vergisi)
    128$ anakart (41$ kargo ve gumruk vergisi)
    ----
    382$
    103 $(Toplam Kargo ve gümrük)

Dolar Kuru İçin:http://www.altinkaynak.com/

495$ X 5680: 2.800.00 TL ( sıfır ürün fiyatı - Ryzen 2700x İşlemci + Fan + MSI Anakart)
    Yani MSI Anakartı ve Fanlı olarak AMD Ryzen 2700x sıfır olarak alırsak ödenmesi gereken ücret 2800 tl.
    Siz 2300 tl ye fansız satıyorsunuz. Fan sanırım 150-200 tl cıvarında. Fanlı haliyle fiyatınız 2500 tl ye gelmiş oluyor.
    Genelde 2. el ürünler sıfırından %25-30 daha ucuza satılıyor.
    Eger sizde ürünlerinizi satmak istiyorsanız ürünlerin sıfır fiyatını göz önüne almanızı tavsiye ederim.
    Fakat Sonuç olarak Tabiki ürün sizin. Fiyat belirleme hakkı size ait. Fiyatınız ne olursa olsun onuda anlayışla karşılarım.
    Sadece sizleri bilgilendirmek istedim.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkoyuncu -- 7 Temmuz 2019; 14:20:58 >

• Valla çok zahmet girmişsiniz.Sanırım size lazım da ondan benim ilanın için bu kadar araştırma yaptıysanız yazık zamanınıza:) Yalnız benim parçalarım tr den alındı.

• Bu kadar üzüleceginizi bilseydim inanın bunları yazmazdım. Eger Parçalarınıza ihtiyacım olsa size mutlaka mesaj atardım.
    Eger size mesaj attıysam lütfen burda yayınlayın.Mesajım varsa Yayınlayınki hangimiz gerçegi söylüyoruz ortaya çıksın.
    Aksi takdirde lütfen bana iftira etmekden vaz geçin. Ben sadece forum kuralları içerisinde link verdim.
    Link verirken ve toplam fiyatı yazarkende kesinlikle size haksızlıkda yapmadım. Gümrük vergilerine kadar herşeyi tek tek hesaba ekledim.
    Fiyat takdiri tabiki size aittir diyerekde yazıma ekledim. Size ne hakaret ettim nede bu yönde herhangi bir imada bulundum.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkoyuncu

Bu kadar üzüleceginizi bilseydim inanın bunları yazmazdım. Eger Parçalarınıza ihtiyacım olsa size mutlaka mesaj atardım.
    Eger size mesaj attıysam lütfen burda yayınlayın.Mesajım varsa Yayınlayınki hangimiz gerçegi söylüyoruz ortaya çıksın.
    Aksi takdirde lütfen bana iftira etmekden vaz geçin. Ben sadece forum kuralları içerisinde link verdim.
    Link verirken ve toplam fiyatı yazarkende kesinlikle size haksızlıkda yapmadım. Gümrük vergilerine kadar herşeyi tek tek hesaba ekledim.
    Fiyat takdiri tabiki size aittir diyerekde yazıma ekledim. Size ne hakaret ettim nede bu yönde herhangi bir imada bulundum.
    Saygılarımla.
    Size iftara da bulunmadım.Daha anlaşılır olayım.
    Eğer parçalar size lazımda piyasada fiyat araştırması yaptınız ise ne ala.
    Fakat değil de benim ilanımı görerek tek tek fiyatları çıkarıp uzun bir mesaj attınız ise zamanınıza yazık demek istedim.Ben ilan açarken bile bu kadar performans da bulunmuyor.
    Siz benim için değerli vaktinizi harcamışsınız.

Beni sakın merak etmeyin ben kısa sürede toparlarım merak etmeyin.

Birde sizin çıkan fiyatlardan daha uygun çıkıyor zaten.Fanı düşüp hesaplasam yine daha uygun.Sizin ürünler sıfır yurtdışı benim ürünler yerli ikinci el garantisi devam ediyor.3-5 fiyatı daha uygun.Yani benim ilanımda abes bir durum yok.Alacak arkadaş değrlendirir,sizin ihtiyacınız olmadan bu hesaplara girdiyseniz,Alacak arkadaş belki daha uygun bulacak.

Saygılar benden Sayın Muhlis Bey.
    Anlaşamadığımız bir durum var ise özel mesaj atmanızı rica ederim.

• dostum 3. nesil geldi, yukkoda 2700 ryzen 1600küsür tl, yeni üyelikle 1550 50 de puan var 1500tl

2700 ile x arasında bir fark olmadığını da bildiğimize göre(biosa gir ver voltajı al sana 2700x) 1500 e sıfır almak yerine 1700 e ikinci el?

hadi 2700 ile 2700x farklı şeylermiş gibi düşünsek bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

dostum 3. nesil geldi, yukkoda 2700 ryzen 1600küsür tl, yeni üyelikle 1550 50 de puan var 1500tl

2700 ile x arasında bir fark olmadığını da bildiğimize göre(biosa gir ver voltajı al sana 2700x) 1500 e sıfır almak yerine 1700 e ikinci el?

hadi 2700 ile 2700x farklı şeylermiş gibi düşünsek bile
    2700 ile 2700x arasında fark mı yok? Tamamdır doğru.2600 de aynı sayılır biosa gir çekirdekleri açarsın ondada sizin zihniyete göre.Hatta ben1500 hepsini vereyim.Sıradan mezara girsin sizin gibi arkadaşlarım.

Anlamıyorum aynı işlemci anakartla yurtdışı fiyatına göre karşılaştıran çıktı.Başka model ile karşılaştıran da çıktı.Bende biliyorum her yerde ki fiyatı.Benim mantığımla belirlediğim fiyat bu.Satılması için bir zorunluluk yok.Konuya böyle saçma sapan mesajlar gelincede benim fiyat düşeceğim yok.

Herkes özgür iradesiyle yazabilir.Fakat saçma sapan örneklerde hoş değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: rakcay

2700 ile 2700x arasında fark mı yok? Tamamdır doğru.2600 de aynı sayılır biosa gir çekirdekleri açarsın ondada sizin zihniyete göre.Hatta ben1500 hepsini vereyim.Sıradan mezara girsin sizin gibi arkadaşlarım.

Anlamıyorum aynı işlemci anakartla yurtdışı fiyatına göre karşılaştıran çıktı.Başka model ile karşılaştıran da çıktı.Bende biliyorum her yerde ki fiyatı.Benim mantığımla belirlediğim fiyat bu.Satılması için bir zorunluluk yok.Konuya böyle saçma sapan mesajlar gelincede benim fiyat düşeceğim yok.

Alıntıları Göster
    2700 ile 2700x arasında soğutucu dışında fark yok, 2700x fabrikadan oc yapılmıştır.

2700 alıp biostan çarpanı 42'ye voltajı 1.39'a getirdiğin zaman ikisi de aynı işlemci olur hiçbir farkları yok.

zaten bu tarz bir ürün alan en az 212 evo gibi bir şeye sahiptir veya alacaktır, ledli çöp stok fan dışında bir farkları yok.

zamanında "nasıl olmaz bariz clock speed farkı var" diyerekten 1600 dururken 1600x almıştım, forumdaki çoğu kişinin 1600'ü bendeki 1600x'den daha iyi oc oluyordu. ryzende bu böyle malesef aynı çip, fabrikadan ocli o kadar.

neyse kolay gele ben 1500'e sıfır 2700 taksit garati sipariş çektim, cinebench vb skorunuzu koyun da yarın kıyaslarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

2700 ile 2700x arasında soğutucu dışında fark yok, 2700x fabrikadan oc yapılmıştır.

2700 alıp biostan çarpanı 42'ye voltajı 1.39'a getirdiğin zaman ikisi de aynı işlemci olur hiçbir farkları yok.

zaten bu tarz bir ürün alan en az 212 evo gibi bir şeye sahiptir veya alacaktır, ledli çöp stok fan dışında bir farkları yok.

zamanında "nasıl olmaz bariz clock speed farkı var" diyerekten 1600 dururken 1600x almıştım, forumdaki çoğu kişinin 1600'ü bendeki 1600x'den daha iyi oc oluyordu. ryzende bu böyle malesef aynı çip, fabrikadan ocli o kadar.

neyse kolay gele ben 1500'e sıfır 2700 taksit garati sipariş çektim, cinebench vb skorunuzu koyun da yarın kıyaslarız.

Alıntıları Göster
    Sizin bulunduğunuz bir iddia var ortada. internet den testlerini bulup paylaşsanız yeterli olur.Bana hiç mantıklı gelmiyor.Aynı performans da olduğu iki işlemcinin.Birde bana burda milyon hesap yapan arkaşlar sahibinde falan kaça satıldığına bakıyor musunuz?Ben buraya ayrı fiyat yazıyorum genelde verebileceğim sınırı.Yine de beğenilmiyor.En son ölü fiyata satmak istediğim parça harici ilan koymayacağım buraya 😀

• quote:

Alıntıları Göster
    2700x ile 2700 aynimıymış yurt dışı garantisiz ürünle yurt içi 3 yıl garantili ürün aynı mıymış :D hocam gülün geçin bunlar 1070 mi oc yapip 1080 ti performansı alırlar zaten alacak adam pm den iletişime geçiyor teklifini sunuyor ister kabul et etme orası sana kalmış bencede fiyatı biraz kırsanız daha makul olur ama orası sizin satış durumunuzla alakalıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Sizin bulunduğunuz bir iddia var ortada. internet den testlerini bulup paylaşsanız yeterli olur.Bana hiç mantıklı gelmiyor.Aynı performans da olduğu iki işlemcinin.Birde bana burda milyon hesap yapan arkaşlar sahibinde falan kaça satıldığına bakıyor musunuz?Ben buraya ayrı fiyat yazıyorum genelde verebileceğim sınırı.Yine de beğenilmiyor.En son ölü fiyata satmak istediğim parça harici ilan koymayacağım buraya 😀

Alıntıları Göster
    https://youtu.be/TbaycReNB2U?t=86

buyrun. dediğim gibi biosa girip 1 dakikalık işlemle 2700x yapmak elinizde tek farkları stok soğutucular ki zaten kimse kullanmaz onları.

neyse kolay gele.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.