Şimdi Ara

MSI X370 Gaming Pro Carbon 10/10/2017 Atılım Bilişim Faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 27 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 18
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Fetihli (3 mesaj) CcOsmanLı (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> Anakart >> MSI X370 Gaming Pro Carbon 10/10/2017 Atılım Bilişim Faturalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    285 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    MSI X370 Gaming Pro Carbon

3. nesil ryzen işlemcilerle uyumlu BIOS sürümü bu olması lazım 7A32v1NV(Beta version)

10/10/2017 Atılım Bilişim Faturalı 3 yıl garantili (09/10/2020 e kadar)

2018 de ikinci el olarak aldım hangi ay hatırlamıyorum

overclock deneme hariç yapmadım( bir kaç saati geçmez) pek anlamıyorum zaten xmp de kullanmış olabilirim

ağustos 2019 gibi yeni karta geçtim o zamandan beri çok az kullanıldı (bir arkadaşa verdim kısıtlı süre o kullandı en fazla 1 hafta kulllanmıştır)

herhangi bir sorunu yok

resimlerde görülen kutu fatura ve içerik ile birlikte teslim edilecektir

İstanbul Fatih'te elden teslim

takas pazarlık yok tek fiyat

alacak olan yazar ve ararsa sevinirim

Fiyat: 1000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetihli -- 9 Temmuz 2020; 23:48:2 >

|
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    04 Ağustos 2011

Durum
    Forumda değil

Hocam şu ilana bakınca sizin ürün sanki bayağı bir pahalı olmuş. Diğeri hem sıfır hem üst soket hem de 2 yıl garantili. Naçizane fikrim ciddi bir indirim şart. Hayırlı satışlar.
    https://forum.donanimhaber.com/msi-x470-gaming-plus-max-sifir--145593689
    @hacıveli--Hd 5870 V2 Sanalpazardan Alındı---@redkid06---TT Contac 16 Sanalpazardan Alındı---@seiten---A-Data DDR2 800 MHZ CL4 Satıldı---@jasonjustice---Amd Phenom ll X6 1090 T Sanalpazardan Alındı---@neferkamer(muratkuleci) OCZ Aglty 3 120 Gb SSD Alındı---@neferkamer(muratkuleci) İntel Q8200+Gigabyte EP45-DS3L+A-Data 800 MHZ RAM Satıldı---@lawyerzzz XFX HD 7970 O.C Black Edition Havale İle Alındı---@ZemberekKuşu LG G3 32 GB GOLD Havale ile Satıldı---@ÖzgünK 1 Tb HDD sahibinden ile satıldı.---@Nevfel SANDISK 256 GB SSD PLUS havale ile alındı.@bboy1928---İpega 9076 Havale ile Satıldı@TermeLee---Logitech G633 Havale ile Alındı--- @Bmw. Komple kasa havale ile alındı.---@Ronon Dex Asus RX570 OC havale ile alındı@DramaYoLLaRI Hyper 212 Led havale ile alındı.---@jerjer7 Samsung 23.5" LC24F390FHMXUF havale ile alındı.@Justruling10 2 Ekran kartı havale ile satıldı.
    NOT : @neferkamer(muratkuleci) ürünü elden teslim almasına rağmen kargodan düşük puan vermiştir---@ZemberekKuşu telefonun durumunu bildiği halde alım yapıp düşük puan vermiştir---Diyecek bir sözüm yoktur, İnsanın Vicdanı en büyük Mahkemesidir... ...DİYECEK BİR SÖZ BULAMIYORUM...
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel

Eyvallah kardeşim ilanlara çok bakınamıyorum doğru söylüyorsun sahibinden de düşürdüm biraz da burayı güncellemedim henüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CcOsmanLı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    04 Ağustos 2011

Durum
    Forumda değil

Önemli değil hocam benimkisi sadece öneri ürünün biran önce satılması için, zaten satıcı sizsiniz nihayetinde fiyat konusunda karar da sizin. Önerimi art niyetli düşünmediğiniz için teşekkürler hayırlı satışlar dilerim.
    |
    |
    Fetihli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    @hacıveli--Hd 5870 V2 Sanalpazardan Alındı---@redkid06---TT Contac 16 Sanalpazardan Alındı---@seiten---A-Data DDR2 800 MHZ CL4 Satıldı---@jasonjustice---Amd Phenom ll X6 1090 T Sanalpazardan Alındı---@neferkamer(muratkuleci) OCZ Aglty 3 120 Gb SSD Alındı---@neferkamer(muratkuleci) İntel Q8200+Gigabyte EP45-DS3L+A-Data 800 MHZ RAM Satıldı---@lawyerzzz XFX HD 7970 O.C Black Edition Havale İle Alındı---@ZemberekKuşu LG G3 32 GB GOLD Havale ile Satıldı---@ÖzgünK 1 Tb HDD sahibinden ile satıldı.---@Nevfel SANDISK 256 GB SSD PLUS havale ile alındı.@bboy1928---İpega 9076 Havale ile Satıldı@TermeLee---Logitech G633 Havale ile Alındı--- @Bmw. Komple kasa havale ile alındı.---@Ronon Dex Asus RX570 OC havale ile alındı@DramaYoLLaRI Hyper 212 Led havale ile alındı.---@jerjer7 Samsung 23.5" LC24F390FHMXUF havale ile alındı.@Justruling10 2 Ekran kartı havale ile satıldı.
    NOT : @neferkamer(muratkuleci) ürünü elden teslim almasına rağmen kargodan düşük puan vermiştir---@ZemberekKuşu telefonun durumunu bildiği halde alım yapıp düşük puan vermiştir---Diyecek bir sözüm yoktur, İnsanın Vicdanı en büyük Mahkemesidir... ...DİYECEK BİR SÖZ BULAMIYORUM...
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel

Eyvallah çok sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CcOsmanLı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.