Şimdi Ara

MSI Vector GP78HX 13VI-273TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. İyi bir oyun bilgisayarı almak istiyorum. Şuan fiyat ve performans olarak en beğendiğim laptop Msi Vector Gp78hx 13vi-273tr 32 GB i9-13980HX ve 16 GB RTX 4090'a sahip. Normalde 140K fiyata sahipken şuan 100K bandında. God of War, Elden Ring gibi oyunları max ayarlarda oynamam şart değil ama göze güzel gelen görüntü kalitesinde oynamak istiyorum. Aklıma en çok takılan sorun fan sesi. Bu bilgisayarın fan sesi hakkında bir bilgisi olan var mı?. 8 senedir GTX 950 M Monster gaming laptop kullanıyorum ve bu bilgisayarında fan sesi bayağı yüksek ama kulaklık takınca sesi çok duymuyorum. Oradan buradan okuduğum yazılarda Msi vectorün sesine aşırı fazla kulaklıktan bile duyuyoruz diyorlar. Bu konuyu fazla mı büyütüyorlar yoksa gerçekten ses tahammül edilmeyecek kadar fazla mı? Önerebileceğiniz bir başka laptop var mı fan sesi düşük, buna bu kadar para verme şu laptopda işini fazlasıyla görür diyeceğiniz? 4070-4090 arası ekran kartı ve max 100.000 TL olan bir laptop tercihim.

• fan cpu kullanımı ile artar boşta yada birkaç sitede gezmeyle çok artmaz. max kullanımda yüksek çıkacaktır tabiki. sonuçta 4090 yüksek performanslı. ama bu sese değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 24 Kasım 2023; 16:3:57 >
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.