Şimdi Ara

MSI RX 5700 GAMING X YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kartı kendim kullaniyorum siz videolarini paylasiyorsunuz. Msi afterburnerdan ben hep degerler acik oynarim kendim tecrube edebiliyorum zaten kullanarak video atmanizi anlam veremedim okadar Daha fazla konu disina cikmayalim. Arkadas secimini yapabilir sizde guzel bilgiler aktardiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    o kart XT - XT olmayan versiyonuna bak ısınmıyor
  • https://www.tekramarket.com/urun-detay/210194522

Alacaksan burada kart çok uygun. 2060super palitin giriş seviye kartı 2 yıl ithalatçı garantili olmasi lazim. +1 yıl garanti olmasi ve malzeme kalitesi farkı yüzünden bende 5700 tercih etmeni öneririm. Bu kalitede rtx 2060superler 3300 bandinda olsa tercih edebilirsin derdim fakat malzeme kalitesi olarak giris seviyesi bi kart almis olucaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım hocam MSI gaming x umarım pişman olmam herkese yorumları ve önerileri için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    ray traycing ozelligi yok bunlarda yeni cıkacak 2 konsolda da olaucak dogal olarak oyunlarda konsola gore cıktıgından ilerde rx 5700 ve xt olan daha fazla deger kaybedecek nvidia gore sunu dogru anlatın elemana
  • Ben illa rtx istiyorum gibi birşey belirtmedim benim için ahım şahım bir özellik değil.
    Ps5 çıktıktan bir süre sonra zaten alacağım sürekli konsollardan örnek vermenize gerek yok.
    Ayrıca rtx 2060 lar hem daha pahalı hem de performansı daha düşük rx5700 den ayrıca palit modeli 300 lira daha pahalı ve çok da iyi bir soğutması olmaması beni biraz itti.

• Bu arada oyunlar konsollara görme çıkma mevzusu Xbox 369 Ps3 döneminden kalma birşeydi.
    Şuan için sadece konsolların avantajı yapımcıların konsollara özel optimizasyonu daha iyi ve özenerek yapmaları.
    Konsolların altyapısı PC ile aynı artık o yüzden.

he anam he
  • Hem pc hem ps5 alıcam kardeşim rtx de ps5 den bakarız artık.
    He anam he dersin bişey bulamayınca doğaldır

Hayır rtx muhabbetini çok merak etsem ve gerçekten iyi kalite almak istesem rtx de neden giriş seviyesi bir rtx modeli alayım onu anlamadım ? Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 1660ti ile rtx 2060 arasında nerdeyse fark çok az rtx 2060ı rtx için almanın pek bir mantığı yok.
    Ha rtx istesem ve param mevcut olsa 2070s falan alırım yalan yok belki ilerde düşünürüz.
  • Bende aynı durumdayım 3000 bütçeyle alınacak en iyi ekran kartı nedir ?
  • Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Ben 3 bin TL ye RX 5700 performansında bir kart dururken gidip rtx 2060 almaya elim gitmedi aynı fiyata .o yüzden MSI gaming x RX 5700 aldım birazda uzun vadeli düşündüm.
    Yukardaki arkadaşta rtx teknolojisinden bahsediyor rtx 2060 ın rtx performansını hangi oyunda nasıl alacaksa artık

Ben çok arada kaldım 2060 super ile 5700 arasında.Hala düşünüyorum hocam.

konu sahibi arkadasa da size de söylüyorum konu sahibi tercihni yaptı

eger önceden amd ekran kartı kullanmadıysanız ugraşmayın eger ugraşmayı seviyorum diyorsan 3000 e 5700 gaming x mantıklı bir kart

ama ben tak çalsıtır ugraşmam diyorsan nvdia 2060s bak zaten 2 kartın performansı aynı
    Hocam selamlar.İlk masaüstü bilgisayarım olacak,Yalnız pcyi kurcalamayı severim.Uygun fiyatlı şunu al dediğiniz 2060s var mı?
    en uygun palit 2060s var 3300 e başka yok

eger ilk masaüstün olacaksa hiç amd ekran kartına bulaşma pc den zevk al ki ilerde yenisini yapasın amd nin driverların da problemler var aldıgında bir driver yaparsın siyah ekran alırsın hiç gerek yok ama illa fiyatı uygun alacam diyorsanız alabilirsiniz
    Palit genel olarak daha ucuz.Bir sıkıntısı yok değil mi hocam bu kartların?Bazı kartlarda palit 1000 tl daha ucuz tuhafıma gitti.
    palit çok eskidende tükiyede vardı ama palit sonra türkiyeden çekildi suan tekrar geldi gelisine özel fiyatlandırma uygulanıyor olabilir

misal inno3d kartlar vardı geldiklerinde türkiyeye acayip ucuzdu sonra kartlar piyasaya oturunca fiyatlarıda ciddi manada arttı

tabi tercih meselesi
    https://www.teknobiyotik.com/galax-rtx2060-super-8gb-1-click-oc-256bit-gddr6-ekran-karti-26isl6hp39ss-akog.html#!prettyPhoto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Mayıs 2020; 23:46:26 >
    7sinde sipariş vereceğim. Size yazarım hocam tekrardan.
    tamam
  • Hayırlı olsun. Gaming X serisi Rx 5600XT, 5700 ve 5700XT kartları için en iyi modellerden biri. Soğutma sistemi iyi olduğundan rahatlıkla 5700XT biosu atıp flash'leye bilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.