Şimdi Ara

MSI RX 5700 GAMING X YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • asko56 (18 mesaj) ozgur4591 (17 mesaj) ClaymoreCountry (16 mesaj) Frank Sinatra (5 mesaj) ömr0681 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (33 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (13 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> MSI RX 5700 GAMING X YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar hayırlı ramazanlar ..

3Bin TL bütçem var bu kartta (MSI RX 5700 GAMING X) bütçeme uygun nasıldır bu model alınır mı herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım önerir misiniz?

Kartın konusunda bazı arkadaşlar driver siyah ekran vs. Sorunu olan arkadaşlar var bunlar çözüldümü?
    Eğer bu kartı almazsam zotac rtx 2060 bütçeme uyuyor Nvidia tarafında ona yöneleceğim mecburen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Kart bomba xt sini kullanıyorum çok memnunum. Daha hiç soyah ekran vs yemedim. Son sürücü %99 stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sağolun hocam bilgi için .

|
    |
    ozgur4591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Rtx 2060 almanı pek önermem 6gb vram ps5 çıktığında bazı oyunlarda köklenebilir ne olacağı belirsiz forumdada farkındaysanız rtx 2060 ları millet elden çıkarmaya çalışıyor. Rtx2060super ikinci el temiz 5-6 aylık 3100- maks 3200 e bulunabilirse düşünülebilir fakat dedigim gibi 2060'ı en baştan eleyin rtx performansıda düşük kalıyor daha şimdiden.

• Binbaşı
    1916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam MSI gaming x RX 5700 vram padi yüzünden pek önermemişler açıkcası siz bunu biliyor muydunuz alırken?
    Eğer uyguna Sapphire pulse bulursam alıcam inşallah nasip bakalım.
    Başka tavsiye verecek arkadaşlar da olursa bekliyorum.

|
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Vramleri en serin kartlardan biri hocam gaming x modeli. Gpu nun çevresinde özel soğutma plakası var. O plaka tasarımı için padleri millet yanlış uygunlandigini saniyor aksine en serin vram yapsina sahip. Vram de sogutmada 1. Sirada olmasi lazim bu kart listede hatirladigim kadariyla

|
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Sapphire pulsede alabilirsiniz fakat gaming x modelindeki chip kalitesi ve malzeme kalitesi pulseden üstündür. 300-3100 e bulduysaniz indirim hala varsa sakin kacirmayin 5700 gaming x icin.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    11431 Mesaj

amd nin her çıkıardıgı driver stabil olmuyor 2.el 2060 s bakmak daha faydalı ama ben illa sıfır takıntım var diyorsan sappire pulse 14gbps normal olanlar 12 gbps bak revizyonlu sürüm bu ürünlerde kartta 2 bakır borulu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Mayıs 2020; 17:17:4 >
  • Binbaşı
    1916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam msi gaming x modeli sizce nasıldır ? 14gbps bu modelde.
    |
    |
    asko56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    11431 Mesaj

nerden biliyorsun kanıt varmı eldeki eski stoktur bunlar
    |
    |
    ClaymoreCountry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    143 Mesaj

Rx 5700 lerin hepsi 14gbps zaten siz 5600xt ile karistirdiniz sanirim arkadasin alacagi kartı

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    11431 Mesaj

şimdi baktım 14 müs bunlar

ozaman 3000 tl ye mantıksız neden derseniz evet msı vrm vs sogutmada iyi ama amd kartların 2.el anorrmal derecede düsüyor bügün 3000 e aldıgın ürünü 2500 e zor satarsın piyasası yok eger 3100 3200 e 2060s alabiliyorsanız 2060s alın zaten klasman olarak 2 kart aynı yakın fiyatlarda nvdia tercih etmek daha mantıklı

https://urun.n11.com/ekran-karti/palit-rtx2060-super-dual-8gb-256bit-gddr6-P404738672?gclid=EAIaIQobChMI3d2x7rGV6QIVrYBQBh3CkgcpEAQYBCABEgKo1fD_BwE&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Mayıs 2020; 17:30:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ClaymoreCountry, ozgur4591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

2060 superin 2.el fiyatları çok yüksek gereğinden fazla yükseğe satılıyor .

Ve genelde 1 yıllık 5-6 aylık kartlar sıfır almak daha mantıklı geliyor bana.
    Ama bilmiyorum şuan

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    11431 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2081 Mesaj

Stabil olan son sürücünün sürümü kaç hocam malüm amd haftada bir sürücü çıkarıyor bende bir deneyim
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Ocak ayında aldigim kartı şuan istesem 3500 den satarim 3000 e almistim 5700xt kartım. Çünkü rakibi 2070super. 2070super ikinci el piyasasi ortalama 4000. Benim kartın gaming x model 2070super lerin gaming x vs piyasada fiyatindan bahsetmiyorum bile 4200 den asagi koymazlar suanda. Amd nin piyasasinin fazla dusme nedeni mining kartlariydi. Rx580-570-vega serisi. Bu sebebten dolayı ikinci el piyasaları düştü. Eskiyen her modelin tabikide piyasası düşer bir sonraki serinin hangi ürününe denk ise o ürünün fiyatinin asagisina iner bu normal bi durum

|
    |
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    Konu sahibi arkadaş tak kullan kart istiyorsan 2060s alınabiliyorsa bütçeye uygunsa al.AMD yanaşma sürücüsüydü ayarıydı bitmiyor her sürücüde yeni bir terane
    |
    |
  • Binbaşı
    1916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar 3 bin TL bütçeden yukarı çıkamıyorum ki çıksam Sapphire pulse RX 5700 düşünüyorum 2060 superde pek palit marka almak istemiyorum açıkcası.

• Kurmay Yarbay
    11431 Mesaj

yani kısa bir özet olsun

eger ugrasıcam driver vs deger kaybetmeye razıyım hemen kap 5700 ü

ama ben tak kullan ugramam diyenlerdensen 2060s bak

palit iyi markadır
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj

Driver da en son olan ne ise (20.4.2)

|
    |
    ömr0681 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.