Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSI RX 570 Armor 4G OC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Maul* Daha Az
1 Kayıtlı Üye
15
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    106 Mesaj
    MSI rx 570 armor 4g oc ekran kartı nasıldır? Asus expedition oc mu yoksa MSI mı alınmalı? Bütçem ancak RX 570'e yetiyor. MSI armor da coil whine sorunu var mı? Coil whine garanti kapsamı bir sorun mu?

|
    |

Ben kendi sistemime geçici olarak başlıktaki modeli aldım. Kullanıyorum şuan. Hepsiburada'dan 700 tlye geldi. Coil whine sesini duymadım hiç. Şans işi biraz elektronik.

Bütçem bin lira. Siz baya ucuza satın almışsınız. Vatan bilgisayar'dan almayı düşünüyorum ve şuan orada 912 TL. Kendim gidip satın almak istiyorum. Kargo'yu işin içine dahil etmek istemiyorum.
    |
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    106 Mesaj

Sapphire marka asla almam. 7970 ekran kartım sapphire markaydı, çok dandik bir marka. HDMI girişi bol (bildiğin bol) hdmı kablo takınca sallanıyor ve oradan düşüp temassızlık yapıyor. Sapphire işte böyle bir marka.
    |
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: estrofem

Sapphire marka asla almam. 7970 ekran kartım sapphire markaydı, çok dandik bir marka. HDMI girişi bol (bildiğin bol) hdmı kablo takınca sallanıyor ve oradan düşüp temassızlık yapıyor. Sapphire işte böyle bir marka.

Alıntıları Göster
    Kötü bir deneyim olmuş hocam. Benim tavsiyem o bütçeye Rx 580 almanız yönünde indirim zamanlarında.
    |
    |

Sapphire aldım sıfırı 880 lira https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx570-4-gb-256-bit-ddr5-ekran-karti-11266-34-20g-p-HBV00000AHD2I

2 gün oluyor alalı karttan çok memnunum

öncelikle kartı kullanıp deneyimleyenlerin görüşlerine bakmanızı öneririm

elimden şimdiye kadar yüzlerce ekran kartı geçti şu forumda bir sürü ekran kartı alıp sattım sahibindende vs

şu marka iyi bu marka dandik diyenlerden önce kullanıp deneyenlerin görüşlerine önem vermenizi tavsiye ederim

bunlarda ekran görüntüsü boşta 50 derecelerde gpu hızı 300 mhz stabil kullanılan enerji çok düşük

yükte 1 saat gta5 en yüksek ayarda max sıcaklık 69 ve kart inanılmaz sessiz boyut olarak çok küçük en ufak aksalara bile sığabilir

500w power ile kullanıyorum enerji tüketimi de çok düşük seviyede...

malzeme kaliteside daha önce kullandığım gtx 970 ve 1050 ti asusdan farkı yok diyebilirim ki performans olarak da hiç bir fark göremedim.

yeni teknoloji olduğundan artısı var eksiği yok

kart 1050 ti gibi 6 pin güç girişi istiyor yüksek güç tüketen kartlar gibi 8 pin yada 12 pin güç girişi istemiyor

bazı çift fanlı ve 150 w üstü enerji tüketen modeller genelde 8 yada 12 pin güç girişi ister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 12 Eylül 2019; 16:0:38 >
    |
    |

• Yarbay
    3360 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Rivalı Efsunger

amd de sapphire den şaşma 570 nitro al
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Teğmen
    187 Mesaj

Ben 1 tane sapphire kartı rahmetli ettim kuzenimde bi tane rahmetli etti. Benim ki hd3850 kuzenimin ki neydi hatırlamıyorum 6 lı bir şeydi. Yani biraz şans işi.

|
    |
    estrofem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Neden bozuldu anlamıyorum da(!)

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    |
    |
    Aldınız mı bilmiyorum fakat ben geçen ay bu ürünü aldım.Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim.Coil Whine yapar diye ben de endişelenmiştim ancak hiçbir ses yok.Kart gayet sessiz ve serin çalışıyor.Tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 16 Eylül 2019; 2:52:2 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ne aldınız?
    |
    |
    Long Nightt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI RX 570 Armor 4G OC
    |
    |
    estrofem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende onun asus strıx oc olanını alacaktım ama vazgeçtim, msı gtx 1660 gaming X almak daha ileriye dönük olur. RX 570 satın alsam tahmini 2 yıl civarı idare eder, 1660 ti 5 yıl. Bu tahminleri yıllarca pc oyunlarıyla haşır neşir olan biri olarak yapıyorum.
    |
    |
    Long Nightt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.