Şimdi Ara

MSI R9 270 - 2 GB 256Bit [Faturalı - 2 Yıl garantili] Kart 15 Günlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar , bilgisayar aleminden uzaklaştığımdan dolayi kartımı satmaya karar verdim , MSI R9 270 Kart MSI Afterburner ile 1100 çekirdek hızına kadar çıkarılabilir ,

Yeni çıkan oyunlarda yüksek FPS verir ,

Not : 1 Aylıktır Garantisi ve faturası vardır Hepsiburada'dan

İstanbul İçi sadece elden teslim edilir.

Şimdiden alicisina hayirli olsun.

Ücreti 400 TL'dir Sanalpazar Fiyati 425 TL'dir

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Hescer-Gaming__u1327908

Amd FX 4100 işlemcide darboğaz yapmamaktadır . iyi oyunlar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hescerr -- 3 Mayıs 2015; 10:56:50 >

• Aynı karta sahıbım ve cf yapmak ıcın aynısından arıyordum,ancak 270x lerin fiyatına baktım 600 ila 650 arasında gezıyor ? Fıyat bıraz abartılı olabilirmi ?
  • 1 Saatdir forumda geziyorum 500 TL ye R9 280X ler cirit atıyor :) Örneğe gerek yok birr sürü var..
  • 1 Aylik Kız gibi bir ürün ama pazarlik yapilir sıkıntı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: hescerr

1 Aylik Kız gibi bir ürün ama pazarlik yapilir sıkıntı değil

Sıfırı yuksek kura rağmen pahalı satması ile ünlü Vatan Bilgisayarda 500 TL :)

http://www.vatanbilgisayar.com/powercolor-r9-270-turboduo-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin83 -- 2 Mayıs 2015; 22:41:17 >

• 1.'si o powercolor 2.si fiyati 400 tl'ye çektim 1 kuruş indirmem daha not 1 aylik bile değil kart MSI sapphire değil ayıks .D:AD:s
  • Sadece elden mi satıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo ilede gönderebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hescerr

1.'si o powercolor 2.si fiyati 400 tl'ye çektim 1 kuruş indirmem daha not 1 aylik bile değil kart MSI sapphire değil ayıks .D:AD:s

Power color olması çok fazla bir şeyi değiştirmiyor..Aynı chipset aynı saat hızları en fazla msı ıle aralarında 20-40 TL oynar...
    2.incisi o kartın saat hızı Afterburner ile 1050 MhZ e çıkıyor 1100 değil !!
  • hescerr kullanıcısına yanıt
    sapphire gibi kaliteli bir markaya kalitesiz demişsiniz resmen msi iyidir fakat sapphirede en az onun kadar kalitelidir... :)

• Hayir Msi En iyisidir Sapphire kötüdür demiyorum Özen yok Amd hd Series gibi yumurta kolilermiş gibi koliliyorlar ekran kartlarini bi açiyorsun poşetin içinde kart boş bir kutu vs vs. msı sağlam kutuluyor ve en azindan yeni birşey aldiğini hissettiriyor , Fps farki çok yüksek değildir ama Hem özen hem görüntü hemde Basit overclok paneli ile msi daha iyidir diye düşünüyorum
    sapphire dede trixx uygulamasi var hocam yinede sizin tercihiz başka bir arkadaşda gelir asus daha iyi der tercih meselesi hayırlı satışlar

• tabiki tercih meselesi ASUS 7790 kullanmıştım fanlari Oto duruyordu sinirlendim almayacam dedim bi amd tarafinda msı kalmıştı onuda denedik bakalim yavaş yavaş ilerliyoruz :D
  • Asus daha iyi tabiki soğutmasından memnunum. Aynı kartı kullanıyorum.

• Efenim kişiden kişiye değişir emin ol Nvidia kullananlarda asus msi amd 'yi ezikliyor :D Kullandiğin marka ne ise onu savunman normal
    Karttan son derece memnunsam bana sıkıntı çıkarmıyorsa bu karta iyidir güzeldir demem normal. Sonuçta kötü bir kartı tavsiye etmiyorum. Sırf kartı kullanıyorum diye savunmam, iyi ve kötü yönlerini söylerim.

• Genelde öyle olmuyor , aslında bazı sorunları göz ardı edebiliyorsun asus kullanırken 7790 gibi bir sürümde Darboğaz aşırı şekilde yapiyordu 4100 işlemciye o büyük sıkıntıydı vga ekranda halay çekiyordu falan :D
    Orası öyle tabi. Kartın her yönünü ortaya koymak lazım bilmeyenler için.

• Tabiki öyle şuandaki fiyatlandirma bile içimi yakıyor diyebilirim kart 15 günlük :/ 0 ayarinda zaten kutu vs. vs.
    Fiyat iyi bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.