Şimdi Ara

MSI Pro MP241 Monitör 630 TL | 24' / HD / 60Hz / IPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
7
Favori
6.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mfatih1907 (18 mesaj) gokhyildiz (15 mesaj) nimrais (13 mesaj) KuzeyUmut (13 mesaj) wiseass (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (109 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (14 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> MSI Pro MP241 Monitör 630 TL | 24' / HD / 60Hz / IPS
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    76 Mesaj

Benim bir bilgim yok yönergelere göre yaptım ben de ama faturayla aynı isim olması gerekir diye düşünüyorum öğrenci kartınız duruyosa bi deneyin şansınızı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    wiseass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    51 Mesaj

Öncelikle konu sahibine teşekkürler, ancak burada alırsanız ölü piksel çıkar çıkarsa iade de edemezsiniz falan diyen bir arkadaş vardı ona ne oldu ya ?

• Yarbay
    2471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mfatih1907

Öncelikle konu sahibine teşekkürler, ancak burada alırsanız ölü piksel çıkar çıkarsa iade de edemezsiniz falan diyen bir arkadaş vardı ona ne oldu ya ?

o arkadaş ben oluyorum  

|
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj

Promosyonlarda smart learning çıkmıyor. siz nasıl yaptınız? ülkeyi mi farklı seçtiniz?

https://tr.msi.com/Promotion/smart-learning-with-PRO?utm_campaign

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: doer

Promosyonlarda smart learning çıkmıyor. siz nasıl yaptınız? ülkeyi mi farklı seçtiniz?

https://tr.msi.com/Promotion/smart-learning-with-PRO?utm_campaign

evet tamamen kaldırılmış, ben de başvurmuştum ama hiçbir şeye ulaşamıyorum kendi sitelerinde.

• Onbaşı
    39 Mesaj

Teşekkürler.

|
    |
    mfatih1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Şuan kampanyadan faydalanılamıyor mu acaba ona göre kardeşime alacağım da ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Y.Bilgin

Şuan kampanyadan faydalanılamıyor mu acaba ona göre kardeşime alacağım da ?

ben kayıt yapmıştım kendim kayıt yaptığım bilgilerine de ulaşamıyorum sanırım her şeyi iptal etmişler, geri uygulamaya koyacaklarını da düşünmüyorum.  

|
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Ben de kampanyaya kayıt yapmıştım ve 7-14 iş günü içinde dönüş yapacağız diye bir metin vardı. Üstelik onay maili de geldi bana kayıt alındığına dair. Bekleyelim görelim...

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Hocam benim kayıtı da silmişler. thhye başvursak alabilme şansımız varmı ?

• Yüzbaşı
    319 Mesaj

Ben öğrenci başvurusu yaptım ama D&R çekini verse bile olur zaten oradan biz kamerayı alırız...

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kukk

Hocam benim kayıtı da silmişler. thhye başvursak alabilme şansımız varmı ?

şansınız olabileceğini sanmıyorum, kendilerine göre çok fazla detaylı maddeleri var. ancak msi gibi bir markanın böyle bir hareket yapmasına gerçekten şaşırdım. diğer ülke sitelerinde devam ediyor ancak tr sitesinde sanki hiç kampanya olmamış gibi görünüyor maalesef.

• Onbaşı
    17 Mesaj

Promosyon Süresi

30 EYLÜL - 31 ARALIK 2020 (Stoklarla sınırlı)

Böyle bir açıklama var. Büyük ihtimalle kota olarak talepler dolmuş olabilir. Ben de şu anda yaptığım başvuruya ulaşamıyorum.

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: renreb

Promosyon Süresi

30 EYLÜL - 31 ARALIK 2020 (Stoklarla sınırlı)

Böyle bir açıklama var. Büyük ihtimalle kota olarak talepler dolmuş olabilir. Ben de şu anda yaptığım başvuruya ulaşamıyorum.

tabi ki ancak ben başvuru yapmıştım ve yaptığım başvuruya ulaşamıyorum çoğu arkadaş da bu durumda olduğunu düşünüyorum.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mfatih1907

şansınız olabileceğini sanmıyorum, kendilerine göre çok fazla detaylı maddeleri var. ancak msi gibi bir markanın böyle bir hareket yapmasına gerçekten şaşırdım. diğer ülke sitelerinde devam ediyor ancak tr sitesinde sanki hiç kampanya olmamış gibi görünüyor maalesef.

Alıntıları Göster

Yaptıkları müşteriyi aldatmaya giriyor. Hem reklam yapıp hem başvuru topluyorlar sonra iptal ediyorlar. Başvuruyu gelen maille kanıtlayabiliriz.

|
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Tam da bugün monitörü teslim almıştım. Kötü oldu bu durum. Ne yapmalıyız. MSI Sosyal medya hesaplarına mı yüklensek biraz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

belirli bir sayımız olsa sonuç alabiliriz ancak az kişiyiz hem de kendilerine göre kampanyayı sonlandırma hakları var yapılacak bişey yok.

|
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

"Stoklar devam ettiği sürece daha fazla hediye kazanmak için bir(1)'den fazla ürün kaydı yapabilirsiniz.Ürün sayfasına gidip ürününüzü kaydetmek için Listede satın aldığınız ürünün bulunduğu satırı ve “Smart Learning with PRO” promosyonunu seçin. Tüm kayıt ve talep işlemlerinin 14 Ocak 2021 tarihinden önce tamamlanmış olması gereklidir. Stokların tükenmesi durumunda Etkinlik otomatik olarak sona erecektir. Bu durumda kayıt aşamasında bilgilendirileceksiniz."

Belki bu madde ile alakalı olarak kaldırmış olabilirler bu arada.

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

"Stoklar devam ettiği sürece daha fazla hediye kazanmak için bir(1)'den fazla ürün kaydı yapabilirsiniz.Ürün sayfasına gidip ürününüzü kaydetmek için Listede satın aldığınız ürünün bulunduğu satırı ve “Smart Learning with PRO” promosyonunu seçin. Tüm kayıt ve talep işlemlerinin 14 Ocak 2021 tarihinden önce tamamlanmış olması gereklidir. Stokların tükenmesi durumunda Etkinlik otomatik olarak sona erecektir. Bu durumda kayıt aşamasında bilgilendirileceksiniz."

Belki bu madde ile alakalı olarak kaldırmış olabilirler bu arada.

şu anda kendi siteleri çalışmıyor ve ben kayıt yaptırmama rağmen eskiden yazan kayıt yaptırdığım yazısında no status yazıyor.

• Binbaşı
    1602 Mesaj
    ürünün ekranı sizde de bu şekilde mi, hiç bir sekilde eğim veremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 17 Kasım 2020; 2:6:10 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.