Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW

1.893
Cevap
1
Favori
136.512
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1135 Mesaj
    Programı bu ayki Chip dergisinde bulabilirsin bu programı (tam emin değilim, başka dergide olabilir) (Olmadı bi arayım linkini...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 21 Mayıs 2006; 19:07:56 >
    |
    |
    Ati sürücüsü içinde Ati'nin sitesinde en son sürücü olarak 9 'lu bişey görmedim ben. 6.14 var. Daha üstünü gören arkadaş nerde görmüş? Başka şeylerin (CC, Hyrdra...) driver no'su olmasın 9 ?????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 21 Mayıs 2006; 19:13:19 >
    |
    |
    photoshop kullanırken acayip bir yavaşlık sözkonusu, işlemler çok yavaş gerçekleşiyor, bununla ilgili bir iyileştirmeyi nasıl yapabilirim?
    bu sadece sanırım benim notebook a özel bir durum değil ama önerebileceğiniz ayar, yama vs. var mı?
    |
    |
    arkadaşlar yaklaşık 1 aydan beri kulanıyorum laptobda söylenen bir çok şeyi deneme şansım oldu ufak tefek bir kaç cansıkıcı durum yaşadım. 7,8 saat durmadan yüklemndim banamısın demedi.çantası ve tuş takımı hoşuma gitmedi.benim kendi şahsi düşüncem forumda okuduklarımada bakarak konuşacak olursam çok sayıda arızalı laptob üretimi olmuş ve bir çok arkadaş mağdur duruma düşmüş.bana kalırsa bu laptobu almayı düşünen arkadaşlar bir iki hafta sabretsinler bu kadar şikayet üzerine bu fiyata bu laptobdan daha bir lapbob getirebilir mavi.
    |
    |
    Aleti bir hafta önce aldım. Artıları ve eksileri bu başlıkta yazdığı gibi. Memnunum aletten. Süper hızlı. Sıcaklık ise kalerüfer gibi mübarek. Klavye ve wireless vasat. Aynı noktadan toshiba ile test ettim. toşiba 2 kademe yakalarken msi 0 çekti. Wirelessla işim olmadığı için bana göre eksi değil. Yanlız sürücü CD'si bana gelmedi. İçinde neler var. Söyleyin bulurum netten ben.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: pichoscosama

Aleti bir hafta önce aldım. Artıları ve eksileri bu başlıkta yazdığı gibi. Memnunum aletten. Süper hızlı. Sıcaklık ise kalerüfer gibi mübarek. Klavye ve wireless vasat. Aynı noktadan toshiba ile test ettim. toşiba 2 kademe yakalarken msi 0 çekti. Wirelessla işim olmadığı için bana göre eksi değil. Yanlız sürücü CD'si bana gelmedi. İçinde neler var. Söyleyin bulurum netten ben.

12. sayfada Driverların hepsi mevcut + 12. sayfadaki Wireless driverını kurarsan Toshibayı geçecektir çekim konusunda
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Arkadaslar donma sorununu cozdum. Sorun sizinde soylediginiz gibi ekran kartı driverindan. Bende son versiyon yüklü. Ayarlarda power savingle alakalı bir bolum var. Onu kaldırınca sorun kalkıyor.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habecikostik -- 22 Mayıs 2006; 11:49:08 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: rasit019

quote:

Orjinalden alıntı: pichoscosama

12. sayfada Driverların hepsi mevcut + 12. sayfadaki Wireless driverını kurarsan Toshibayı geçecektir çekim konusunda
    MSI_WLAN_4.3.0.0_1018.zip olan mı?
    |
    |

• Binbaşı
    1103 Mesaj
    habecikostik kardeş ben atinin sitesinde hala 6.4 verisonlu driverı görüyorum nereden buldun bu driver ı ?

pichoscosama O driver işte onu yükle tekrar test et Toshiba ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasit019 -- 22 Mayıs 2006; 18:37:13 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: rasit019

habecikostik kardeş ben atinin sitesinde hala 6.4 verisonlu driverı görüyorum nereden buldun bu driver ı ?

pichoscosama O driver işte onu yükle tekrar test et Toshiba ile
    o yüklü zaten.
    |
    |
    walla bende atini sitesinden indirdim mobility driverstan küçük bi program indirio(downloader gibi bişey hatta downloader :D )sonrada kendisi bi driver indirip kuruyor o kurdugu driverda 8.4 olan işte.senin gördügün büyük ihtimal catalyst programının sürümüdür
    |
    |

Ayrıca puppet master'ı hangi telefonda kullanıyosun? Ben 6600'da çalıştıramadım. olay nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 23 Mayıs 2006; 15:53:28 >
    |
    |
    Evet birde öyle bir driver var ilk kurduğum oynu küçük bişi sonra kendisi download yapıyor gerçek driverı o neyin nesi peki ?
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    @rasit019 yeni makineden memnun musun?

herhangi bir sorun yaşadın mı?
    |
    |

Orjinalden alıntı: elozengin

@rasit019 yeni makineden memnun musun?

herhangi bir sorun yaşadın mı?

Şuanda iyi ama genede Fandan cızırtı sesi geliyor. İlk gelen makina süper sessizdi ama bunda normal olmayan bir ses var çok hafiften. Onun dışında bir sorun yok.
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    en sonunda m635 şi alıcam.. sabırsızlıkla bekliyorum.. bu hafta içinde umarım gerçekleşir..
    |
    |
    yaa 3DMark2005 tesi yapan varmı?? varsa ss yapıp koyabilirmi foruma.... acil lazım... şimdiden tşk ler...
    |
    |
    2200civarı 05 testi skoru.. ss'a gerek yok herhalde.13.cü sayfada bolca var ss
    |
    |
    BEN HALA 635'İme KAVUŞAMADIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ŞEREFİNDEN ŞÜPHE ETTİĞİM DOLAR DENEN PARA BİRİMİNİN İLK KIPIRDANDIĞI GÜN ALMAYA NİYETLENDİK HERZAMANKİ GİBİ SORUN ÇIKTI ALAMADIM....

2090 YTL iken alıcaktım
    ŞİMDİ OLDU 2440 YTL

350YTL ARTTI

NAPEM BEN ŞİMDİ
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.