Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.894
Cevap
1
Favori
140.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: safakm

Bir soru

Everesti aciyorum CPU sicakligina bakiyom sonra everesti kapiyorum.Counter Strike aciyorum makine nanay, reboot atiyorum

Sonra Counter Strike aciyorum oynuyorum sonra kapiyorum, sonra everest aciyorum makine gene nanay

:) annamadim sizde bole bi sorun var mi? daha once everestin makineyi kitledigini okudum ama everestin CS ile ilgili derdi oldugunu ilk defa okuyorum

Bilgisayarla gelen sürücüleri kullanmıyon dimi? özellikle ekran kartı ve wireless sürücüsüne hiç takılma. Everestte laptoplarda sağlıksız gibi geliyo bana ama CS ile " alakaya çay demle" durumu olmuş ???
  • quote:

Bir soru

Everesti aciyorum CPU sicakligina bakiyom sonra everesti kapiyorum.Counter Strike aciyorum makine nanay, reboot atiyorum

Sonra Counter Strike aciyorum oynuyorum sonra kapiyorum, sonra everest aciyorum makine gene nanay

:) annamadim sizde bole bi sorun var mi? daha once everestin makineyi kitledigini okudum ama everestin CS ile ilgili derdi oldugunu ilk defa okuyorum

Yeni driverlarda everest control paneline pek karışmıyordu ama şöyle birlikte açman önemli değil makineyi açtın 3d oyun açacaksan ekran koruyucu bile olsa kafayı yiyor alet. sanırım everest bi şekilde ati ye müdahale etmeye çalışıo o anda çakışıyor ama 3d oyundan sonra most wanted gibi everest açtım herhangi bi sorun olmadı şim di lite lı cd de ccc yüklenmiyor aklıma hiç gelmedi denemek bide onu test edeyim bakıp cevabı yazarım bi kaç dk sonra.

• Ve sonuç hazırladığım nlite lı Cd de bu problem yok Ekran kartı dirverı olarak Live update ile gelen Msi ın ati driverlarını seçmiştim. Az öce everesti açıp sıcaklıklara bakıp kapadım. Sonra 3d ekran koruyucularımdan bi kaçını denedim sorun yok. yinede garanti olsun diye NSF under Ground kuruluydu onu açtım bi sorun yok. Şimdi everest açıkken deniyecem bakalım ne olacak
  • Ve Bu haliylede sorun çıkmadı Ekran kartıyla ilgili prolem kalmamıştır vatana millete duyrulur

Edit : hazır bakmışken bide sıcaklık derecelerini vereyim. hdd : 33 Cpu : 48 derece sonuçlar bayaa iyi görünüyor.
    içinizden deneyip hazırlayan yok mu nlite ı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 12 Mayıs 2006; 18:05:57 >
  • ewt arkadaşlar internete bir problem varsa ! işareti çıkıyor yaa..SAglam bi internet kablosu takana kadar düzelmiyor:)..gerçekten çok ilginç..her yolu denedim düzelmedi en son bıktım,biraz nete gireyim dedim sonra 10dk sonra çıktım ve bi baktım düzeldi:)
  • Yok hocam öyle bişey benim başıma gelmedi ilginç ondan dolayı niye yavaşların virüs veya trojan olsa hadi neyse diyecem de sorunda çözümde garip geldi bana
  • yaw bi de cok ilginctir laptopun ethernet girisinde isik yok :)

Bir de ben linux kurduktan sonra startx yapinca dri hatasi aliyorum. Sizde karsilasan var mi?
  • sanırım fanına toz kacırdım...cok ince bi zırıltı sesi geliyor......
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecase

sanırım fanına toz kacırdım...cok ince bi zırıltı sesi geliyor......

Araba için olan elektrikli süpürgeler varya şarjlı bilgisayar kapalıyken onla fan bölgesine tut 5 sn kadar geçer.
  • Arkadaşlar az önce denedim bizim driverların olduğu ftpyi hiçte yavaş değil 16kb ile indiriyor ortalama. Yavaş diyenler Flashgetle deneyin gayet makul bi hızla iniyor.
  • o dediginden yok ki elimde su an ama normal elektirkli supurge var...bagırsaklarını cekmesin:))
  • TOUCHPAD sorunu yaşiyan hiç yokmu? o kadar yazdım kimse bir çözüm söylemedi...
  • Arkadaşlar mavi makinayı bire bir değiştirdi az önce geldi fakat gelir gelmez bir süpriz ile karşılaştım makinadan ince bir tiz ses çıkıyor muhtemelen Fandan umarım ilerde düzelir
  • ya aslina bakarsan windows da ben yasiyorum arada bi hele oyun oynarken aciip kotu oluyo.
    ama Suse de gayet basarili we hic problem yok, sanirim bir driver proble mi ile gene karsi karsiyayai :)

Bu arada linux kurmaya calisip da benim gibi beceremiyenler :)

fedora 5 ,fedora 5 64bit, slockware current da dri ile ilgili bir sorun yasiyosunuz, ben cozemedim ve X calistiramadim,
    Suse 10.0 direk kuruyo problemsiz. Simdi suse 10.1 i indiriyom 450kb/s ile :) 1 saate download biter 1 saat sonra da kurulum biter sonuclari yazarim
  • Böyle şansın ben ...... Hemen paketliyip yolluyorum çok sinir bozucu bir ses, fan minimum seviyede dönerken bile sinir bozucu son seviyede dayanılmaz bir ses DVD sürücünün sesini bile geçiyor. Lanet olsun
  • safak allah belani vermeye sabah sabah somuruyonmu hatlari:)
  • ee olm para veriyo sirket kullanalim

abi dun fc5 64 bit indirdim 3.2 gb
    bugun sabah suse10.0 kurdum
    simdi suse 10.1 64 bit i indirdim kuruyom
    ayni zamanda da suse 10.1 32 bit i download ediyom
  • ehu ehu :) sende linux manyagi oldu tam:) gusel calisiomu alet linuxta? varmi bi sorun
  • quote:

ee olm para veriyo sirket kullanalim

abi dun fc5 64 bit indirdim 3.2 gb
    bugun sabah suse10.0 kurdum
    simdi suse 10.1 64 bit i indirdim kuruyom
    ayni zamanda da suse 10.1 32 bit i download ediyom

Ya bu linux lerle windowsta sık kullandığımız programları kullanamıyosun dimi? Özellikle de directx 9 oyunları??? Şu linux'e çok sıcak bakıyom ama oyun olayı olan bi versiyonu olmadığından çok kullanışlı değil. Linux'ün 64 bit ve piyasadaki oyun ve programları kullanan bir versiyonu olsa (yoksa var mi??????) windowsu tarihe gömerim...................
  • Arkadaşlar anlamıyorum benim şanssızlığım mı ne?

Bi tane aldım megabook maviden ilki problemli çıktı değiştiler.

İkinci daha büyük problemli çıktı bu kez aynı hassasiyet yok. 10 dk oyun oyna ekran allak

bullak yeşil pembe oluyor. Ben de BİMTES'e gönderdim. Göndermeden önce alet kız

gibiydi gerçekten alete eziyet ederler mi orda. Bi arkadaşın makinesinin döndüğünde

hırpalanmış olduğunu okudum da.

Ayrıca bu sorunu yaşayan var mı?

Mavi'deki Yorumlara da yazdım sorunumu.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.