Şimdi Ara

MSI MAG27CQ vs MSI MPG27CQ vs SAMSUNG LC27HG70QQMXUF (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
5
Favori
29.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam ürün gece 03:20 gibi Amazon.com.tr satıcısında 2.723 tl ye satışa çıktı ben 1 adet satın aldım.
    Mpg27CQ

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0796TPD9N/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    hadi ya? cok iyimis. denk gelseydim alirdim. gule gule kullanin, gelince ufak bir inceleme isteriz. eksiler artilar olarak
  • Canavarı paketledim geri gönderiyorum :(

MSI MAG27CQ vs MSI MPG27CQ vs SAMSUNG LC27HG70QQMXUF

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi yapmışsınız ölü piksel varsa muhtemelen önümüzdeki zamanda çoğalır
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Geldi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yarkan88 kullanıcısına yanıt
    Ürünü MNG ile gönderdiler ve MNG henüz Ankara'ya göndermediler yarın geliyormuş sanırım ilk defa böyle bir şey başıma geldi normalde ertesi gün Kargo bulunduğum şehirin en yakın şubesine gönderilirdi
  • arkadaşlar bir şey soracağım.
    MAG24C yi takip ediyorum fakat sistemimin 144fps'i sabit veremeyeceği açık. acaba bu tarz native 144hz olan monitörleri masaüstünde 144hz kullanıp oyunlarda oyununa göre rivatuner vb programlarla 60 ve 75fpslere kitleyip oynarken görüntüde rahatsız edici şeyler olur mu ?
  • Arkadaşlar MNG kargo vasıtası ile MPG27CQ şimdi geldi.

Kutunun üzerinde MSI yazılı 1 adet standart bant yapıştırılmış başka bir şey yok. Alan arkadaşlar sizde de öyle mi ?
    Kutunun sağ tarafında Serinumarası yazan barkodun altını kaplayacka şekilde beyaz boş barkod kağıdı yapıştırmışlar.

Kutuyu baloncuklu poşete sarmadan göndermişler umarım problem olmaz henüz açmadım.Ürünün daha önce açılıp açılmadığını nasıl anlarım ?

Resimleri gönderiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 14 Kasım 2018; 16:57:49 >

• quote:

Arkadaşlar MNG kargo vasıtası ile MPG27CQ şimdi geldi.

Kutunun üzerinde MSI yazılı 1 adet standart bant yapıştırılmış başka bir şey yok. Alan arkadaşlar sizde de öyle mi ?
    Kutunun sağ tarafında Serinumarası yazan barkodun altını kaplayacka şekilde beyaz boş barkod kağıdı yapıştırmışlar.

Kutuyu baloncuklu poşete sarmadan göndermişler umarım problem olmaz henüz açmadım.Ürünün daha önce açılıp açılmadığını nasıl anlarım ?

Resimleri gönderiyorum

Benimki baloncuk poşetle gelmişti enteresan senin durum. Sen ne yaptın gönderdin mı?

Ben henüz iade etmedim ürünü kurdum masamda duruyor ama ayakları gerçekten çok büyük masanın yarısından fazlasını kapladı...

Ölü Piksel yoksa iade etmeyi pek düşünmüyorum 1-2 hafta kullanayım Amazon 1 ay iade süresi tanıyor
  • quote:

Ben henüz iade etmedim ürünü kurdum masamda duruyor ama ayakları gerçekten çok büyük masanın yarısından fazlasını kapladı...

Ölü Piksel yoksa iade etmeyi pek düşünmüyorum 1-2 hafta kullanayım Amazon 1 ay iade süresi tanıyor

Şanslıymışsın dostum başka gpu ile denedin mi çalışmayan portları? Bende ölü piksel mevcut iade edeceğim çok göze çarpmıyor ama 3000tl verince insan da hatasız ürün istiyor açıkçası...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ölü pikselin resmini çeker misiniz ?
    Bende var gibi ama belli belirsiz anlayamadım ölü piksel var mı
    Işık sızması ve bulutlanma olayınıda anlayamadım ama şöyle diyim Asus Vx248H monitörüm daha güzel gösteriyor

Papağanımın Mpg27CQ da ki sırtı biraz kötü duruyor ama Vx248H da daha iyi duruyo acaba bu monitörü iade edip Samsung'un 10 bit panelli monitörlerinden mi alsam bilemiyorum.
    Benim eski Vx248H monitör ve Mpg27CQ 8Bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 16 Kasım 2018; 19:0:10 >

• quote:

Ölü pikselin resmini çeker misiniz ?
    Bende var gibi ama belli belirsiz anlayamadım ölü piksel var mı
    Işık sızması ve bulutlanma olayınıda anlayamadım ama şöyle diyim Asus Vx248H monitörüm daha güzel gösteriyor

Papağanımın Mpg27CQ da ki sırtı biraz kötü duruyor ama Vx248H da daha iyi duruyo acaba bu monitörü iade edip Samsung'un 10 bit panelli monitörlerinden mi alsam bilemiyorum.
    Benim eski Vx248H monitör ve Mpg27CQ 8Bit

Monitör paketli halde duruyor bir köşede hocam. Dead pixel buddy ile inceleyebilirsin monitörü ayrıca mpg27cq'nun farklı farklı modları var onları inceleyerek gözüne en iyi geleni seçebilirsin. Bulutlanma olayını hiç incelemedim ama sanmıyorum olacağını...

• Merhaba bnde msi mpg27cq ve asus pg278qr arasinda kaldim acikcasi hala karar vermis degilim biri tn biri va panel gsync olmasi asus u bir adim one cikartiyo ama cokda gerek varmi tartisma konusu msi dan memnunmusunuz acaba herhangi bir sikintisi var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Beard

Merhaba bnde msi mpg27cq ve asus pg278qr arasinda kaldim acikcasi hala karar vermis degilim biri tn biri va panel gsync olmasi asus u bir adim one cikartiyo ama cokda gerek varmi tartisma konusu msi dan memnunmusunuz acaba herhangi bir sikintisi var mi
    Merhabalar ben mpg27cq aldım ama henüz ne test edebildim nede kullanabildim doğru dürüst görsel olarak çok iyi diyebilirim sadece. Diğer arkadaşlar görünce yorumlar hocam monitörü

• SAMSUNG 27" LC27HG70QQMXUF bu ürünü kullanan var mı ?

Kullanan varsa bir kaç soru soracağım benim monitörde color banding var gibi oluyor.

Bu videonun giriş sahnesinin sağında siyah yerlerde color banding oluyor.
    32. Saniyesinde monitörün siyah panellerinde aşırı color banding oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=30JnEHxn_jE

Lc 27 LC27HG70QQMXUF kullanan arkadaşlar videoyu açıp belirtiğim sahnelerde Telefon ile fotoğraf çekip yüklerseniz sevinirim duruma göre bendeki monitörü color banding sıkıntısından ötürü iade edeceğim
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam bekleyebilirim ve fiyat sorun değil derseniz asus pg279qz çıkacak büyük ihtimal,pg279q nun yenilenmiş hali olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda505

Hocam bekleyebilirim ve fiyat sorun değil derseniz asus pg279qz çıkacak büyük ihtimal,pg279q nun yenilenmiş hali olacakmış

Pg279q'yu levon abiye(modart pc) sor onun kullandığı model diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Pg279q'yu levon abiye(modart pc) sor onun kullandığı model diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Bende pg279q var zaten revize edilmiş halde pg279qz gelecek daha duyurulmadı yakında duyurulacak deniyor yeni ürün yani,o değilde tn panelli pg258q nin Call Of Duty Black Ops 4 Edition olanı gelecekmiş ne güldüm
    https://www.asus.com/us/Monitors/ROG-SWIFT-PG279QZ/
    https://www.asus.com/us/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-SWIFT-PG279Q/

Tasarım vesaire aynı ama yeni panel kullanılacakmış galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 17 Kasım 2018; 20:6:19 >

• arda505 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bütçem maximum 3.000 tl olur.

bunu iade edersem ya bahsettiğim Samsung alıcağım yada bulursam Asus Vx248H alırım.
    Bende Asus Vx248H var MSİ Mpg27cQ ile hiç bir görüntü farkı yok.
  • quote:

Bende pg279q var zaten revize edilmiş halde pg279qz gelecek daha duyurulmadı yakında duyurulacak deniyor yeni ürün yani,o değilde tn panelli pg258q nin Call Of Duty Black Ops 4 Edition olanı gelecekmiş ne güldüm
    https://www.asus.com/us/Monitors/ROG-SWIFT-PG279QZ/
    https://www.asus.com/us/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-SWIFT-PG279Q/

Tasarım vesaire aynı ama yeni panel kullanılacakmış galiba

Anladıımm pardon dostum valla monitör konusunda bir hayli cahilim. Asusun monitörleri nedense hiç ilgimi çekmiyor çekmedi de ama en iyi tepki süreleri asusta diye hatırlıyorum Tn panellerinde :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.