Şimdi Ara

MSI M675 AMD Turion64 X2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.135
Cevap
3
Favori
74.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kenya64

Doğan görünümlü şahin yani.

• Msi Türkiyenin web sitesinde yok ama İnternational sitede bu notebook ve özellikleri yer alıyor , ayrıca m635 modeli 8 ay evvel ilk indirime girdiğinde zamanının hem hızlı hemde en ekonomik ürünüydü , sonra yine indirdiler o ara yine en mantıklı ürün oldu ki m675 te şu an fiyat performans artı özellikleriyle göz dolduruyor he yine indirime uğrayacaktır ki ticaret böyle adamlar zorla kimseye mal satmıyorlarki ? İşin kötüsü yada iyisi bilemiyorum başka firmalarda bu model laptoplar satılmıyor ...
  • arkadaşlar msi ın global sitesinde de olabilir veya yabancı bir msi sitesinde de olabilir M675 in özelliklerinin geçtiği bir sayfaya girdiğimi hatırlıyorum. Ama daha sonraki bakışımda gözümden kaçmış olabilir. Yani ürün yabancı sitelerde bir yerlerde görünüyor. Yanlış bilgi vermiş olmak istemem, bunun için özür diliyorum. İlk çıktığı günlerde s271 i google da arattığımda sadece 2 sonuç çıkıyordu normaldir böyle olması diyorum. İnşallah ürün gelir de görürüz. O zaman soru işaretleri ortadan kalkar.
  • http://www.msicomputer.com/NB/product_spec.asp?model=M675

yukarıda ki link ABD sitesinde yer almakta.bence muhteşem bir notebook.fiyat+ performance
    şuan m635 i kullanıyorum ve gayet memnunum.kesinlikle tavsiye edrim.zaten piyasada bu fiyata bu özellikte notebook bulmak çok zor.
  • BUGÜN AYIN 27 Sİ BAKALIM NE DİYECEK MAVİ BİLGİSAYAR
  • ne oldu bu m675 in akıbeti yahu satılıyıormu şuan?
  • bugün sordum. cmt ye gelebilir ama gelecek haftaya da kalabilir diyolar. şu an yok ellerinde.zaten kararsızdım ben de gittim acer 5102 aldım kelepir falan diye. ama bu makina da çok güzel olcak bence oyun oynamak isteyenler için. bana kısmet olmadı olanlar güle güle kullanır inşallah...
  • arkadaşlar bugün ben de sordum. Hayalet Laptop u mavide pek takan yok. Ne zaman gelir dedim. Eleman ay sonunda stoğa giriş olacak ama gelenler arasında msi olur mu bilmem dedi.

Bu arada aranızda s271 kullanan var mı? Varsa görüşlerini bizimle paylaşabilir mi? (Biliyorum bu forumun konusu değil ama kısaca..)
  • şimdi de sitede 1 Kasım yazıyo geliş tarihi için.......
  • ARTIK YARIN BELLI OLUYO MAVİ BİLGİSAYARIN NE OLDUĞU. YA BEN NİYE BU KADAR TAKILDIM BU ALETE ANLAMIYOM BAŞKA CAYDIRACAK BİR ALTERNATİF VARMI ARKADAŞLAR. LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
  • Bu kadar caydıracak başka model yok bi datron var ama markadan kaybediyor birde oyuncaklar modern değil miasal ses kartı , dvi çıkış , parmak izi , ethernet kartı ... Msi bekliyoruz bakalım yarın gelir stoğa diyor ...
  • 1-arkadaşlar bu işlemci nasıldır?benim masaüstüm amd 939p 64 bit acaba buna eş değer midir
    2-core duo ve core 2 duo ya göre nasıldrı.c2duo asus f3jc almak mı yoksa bunu nu almak daha mantıklı
    3-amd x2 64 bit mi
  • ben siparişi verdim mavi bilgisayardan umarım en kısa zamanda gelir...
  • satışı başladımı uşak bunun.ne alemde m675 önsipariş verdim ama sitede hala bi kımıldama yok
  • AZ ÖNCE ARADIM BUNLARIN BİRBİRLERİNDEN HABERİ YOK ONLAR BİLE BİLMİYO. ELEMANIN DEMESİ DEP GELECEKTİR BELKİDE GELMİŞTİR. GELİRSE HEMEN GÖNDERİRİZ FELAN FİLAN, BENDE Bİ MAĞAZAMI AÇSAM NE BUNLAR BU ŞEKİLDE BU KADAR İŞE KALKIŞIP DA BAŞARILI OLMUŞSALAR BİLMİYORUM ARTIK....... İNSANIN KURSAĞINDA BIRAKIYOLAR DEĞİL ELALEMEDE REZİL OLACAZ ALDIK ALACAZ DİYE DİYE. ŞABAN OLDUK ÇIKTIK...
  • arkdaşlar birde mavi nin sitesinde laptop için verilen özellikler dağıtıcı firmadan alınmıştır ve herhangi bir değişiklikde mavibilgisayar sorumlu değildir şeklinde bir yazı var..Bende ön sipariş verecekken bu yazıyı görünce vazgeçtim..Firmayla bu konuyu görüşen arkadaş var mı ?..Yani verilen özellikler kesin mi?
  • hayalet laptopun artik hayalini bile goremez olduk siteden kaldirmislar..
  • Başımız sağolsun... Hayalet öldü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: qop

arkdaşlar birde mavi nin sitesinde laptop için verilen özellikler dağıtıcı firmadan alınmıştır ve herhangi bir değişiklikde mavibilgisayar sorumlu değildir şeklinde bir yazı var..Bende ön sipariş verecekken bu yazıyı görünce vazgeçtim..Firmayla bu konuyu görüşen arkadaş var mı ?..Yani verilen özellikler kesin mi?

sadece bu üründe yazmıyor benimde dikkatimi cekti ama başka ürünlerde de bu yazmaktadır...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.