Şimdi Ara

MSI Lga1155 ( P67 H67 H61 Z68 ) Serisi Anakart Kullananlar Kulübü (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
8
Favori
71.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mckhan

Donanımsal sorunların varsa hangi üründen şüpheleniyorsanız garantiye gönderin size verdiğiniz bilgiler ile yardımcı olamam bu şekilde.

arkadaşım lütfen bak sorunu buldunm gibi sen anlıyorsun saol yarıdm için çok garip anakart aılırken siyah ekranda b4 yazıyor bende bronland kablo modem var öneden usb ile bagliyorum onu takınca anında açılıyor acılırken b2 falan yazıyor ama ethernet kablosu yada hepsini sökünce 20 saniye sonra açılıyor sorun bu neden acaba bios uptade miy yapıyım yoksa sorun baglanti hatasimi
  • farklı usb birimleri ile deneyebilirsiniz farklı portlar vs. gibi ama etherneti modem bağlantısı yapılsın diye koydukları için ben hep ethernetten bağlarım bilgisayarımı modeme.
  • klavye ve mouse yerlerini değiştirdim oldu yardım için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

normalde dıt dıt dıt diye açılıyorya bu 2-3gündür dıt dıt 1 dk sonra dıtt yapıyor arada nedendir?power 650w hşgh power onadada sorun olabilir çünkü bikere pc ye elektrik gelmedi açamadım hangisi sorunlu bios yazılımı sorunu olabilirmi? Paylaş:

Beni de kulübe ekleyin .

msi gd65

msi hd6850 cyclone

i52500k

Aerocol 6th element kasa

Seasonic 750 W PSU

Waleur ? Aynı durum benim de başıma geldi. İlk başta dıt dıt dıt sonra hızlı bi şekilde açılıyordu. Bugün sağ alt tarafta sayılar ve harfler çıkmaya başladı geç açıyor. İlginç bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: lotus43

quote:

normalde dıt dıt dıt diye açılıyorya bu 2-3gündür dıt dıt 1 dk sonra dıtt yapıyor arada nedendir?power 650w hşgh power onadada sorun olabilir çünkü bikere pc ye elektrik gelmedi açamadım hangisi sorunlu bios yazılımı sorunu olabilirmi? Paylaş:

Beni de kulübe ekleyin .

msi gd65

msi hd6850 cyclone

i52500k

Aerocol 6th element kasa

Seasonic 750 W PSU

Waleur ? Aynı durum benim de başıma geldi. İlk başta dıt dıt dıt sonra hızlı bi şekilde açılıyordu. Bugün sağ alt tarafta sayılar ve harfler çıkmaya başladı geç açıyor. İlginç bir durum

ben klavye mouse usblerin yerini değiştirerek denedim normale dondu sende dene

• B2 uyarılarının sebebi ile çözümünü daha önce yazmıştım.
    tekrar yazayım:
    herhangi bir usb portuna bir cihazı ilk tak kez takınca uyarı gelir.
    daha sonraki yeniden başlatmalarda o donanımı tanıdığindan artık uyarı gelmez ta ki bir dahaki bios güncellemesine kadar.
    sanırım bu modellere özgü bir bios hafızası kaydı oluşturuyor.
  • Bunu bir misalle açıklayalım:
    Ben cep yelefonumu modem olarak kullanıyorum,
    ilk taktığımda bu uyarı grlmişti,
    cihazı hiç ellemedim ve 15-20 sn bekleyip açıldı ancak telefon sürekli aynı girise takılıyor ve o meşhur b2 uyarısı artık gelmiyor ancak bazen oc için bios yazılımını değiştirince bir defaya mahsus geliyor.
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 2 Ağustos 2011; 12:32:34 >
  • Evet destekliyor :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lotus43

quote:

Beni de kulübe ekleyin .

msi gd65

msi hd6850 cyclone

i52500k

Aerocol 6th element kasa

Seasonic 750 W PSU

ben klavye mouse usblerin yerini değiştirerek denedim normale dondu sende dene

Sanırım dediğin gibi..

zagortagos'un açıklaması da oldukça mantıklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: azk

MSI Z68A-GD65 (G3), Z68, LGA1155, DDR3-2133, HDMI, Anakart'da gelmis
    247$+kdv

MSI Lga1155 ( P67 H67 H61 Z68 ) Serisi Anakart Kullananlar Kulübü

http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-45002-MSI-Z68A-GD65--G3---Z68--LGA1155--DDR3-2133--HDMI--Anakart.html

Sipariş ettim G3 değil B3 modeli çıktı. Geri gönderdim iade için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotti52 -- 29 Temmuz 2011; 1:20:33 >

• Bugün bu kadar deneme yapabildim. Sonraki günlerde geliştirmeyi deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Donanımsal sorunların varsa hangi üründen şüpheleniyorsanız garantiye gönderin size verdiğiniz bilgiler ile yardımcı olamam bu şekilde.

Mckhan Hocam,
    Bu konudaki gayretleriniz ve sabrınızdan dolayı MSI size borçludur artık.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Evet destekliyor :))

bağlantı nasıl yapılıyor acaba bir bilginiz var mı ? çünkü 7 hoparlor var fakat anakartın arkasında 6 tane çıkış var
  • quote:

Orijinalden alıntı: renevation

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Evet destekliyor :))

bağlantı nasıl yapılıyor acaba bir bilginiz var mı ? çünkü 7 hoparlor var fakat anakartın arkasında 6 tane çıkış var

Hmm sizin kullandığınız ses sistemini tam olarak bilemiyorum ama bende kontrol sistemi subwoofer üzerinde. tüm hoparlörler ona bağlı ve ondan da 3 tane bilgisayar baglantısı icin cıkıs var. buradaki 3 kablonun renkleri yeşil (ön 2li) turuncu(woofer -lfe- ve merkez) siyah(arka 2li) sizde de bu şekilde olması gerek ve üzerine 1 tane de gri olmalı yan hoparlörler icin :) bunları bagladıgınızda bilgisayar algılayıp zaten neye ait oldugunu da belirtiyor ekstradan. o sayede direk ben 5+1 sistemimi 3 tane giriş üzerinden kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 19 Temmuz 2011; 13:16:18 >

• http://www.teknofiyat.com/?search=MSI+P67A-G45&altlimit=&ustlimit=
    Arkadaşlar şu anakartdan alıp 6850 cf yapmayı düşünüyorum.Başka bir öneriniz varmı yada herhangi bir sorun olmaz değilmi bu anakartla crossfire da.
  • SpeedFan 4.43 programını kurduğum günden beri Temp 2'nin yanında hep ateş simgesi var. Bir kere 45C gördüm. Oyun oynarken 85-90C arası geziyor. Acaba bu olay zararlı mıdır? Yoksa normal midir? Eğer normal değilse zaten sistem kendini bir anda kilitler diye düşünüyorum. Buyrun resim ;

Not : Sistemde hiç OC ve DC yapılmamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

SpeedFan 4.43 programını kurduğum günden beri Temp 2'nin yanında hep ateş simgesi var. Bir kere 45C gördüm. Oyun oynarken 85-90C arası geziyor. Acaba bu olay zararlı mıdır? Yoksa normal midir? Eğer normal değilse zaten sistem kendini bir anda kilitler diye düşünüyorum. Buyrun resim ;

Ekran kartınız nedir? Kuvvetle muhtemel ekran kartının ısısı ordaki. Kartınıza göre oyunda 85-90C olması normal diyeceğim.
  • resmen msi'ın bu serileri adamı i5 2500k'ya sevk ediyor, günah işletecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

SpeedFan 4.43 programını kurduğum günden beri Temp 2'nin yanında hep ateş simgesi var. Bir kere 45C gördüm. Oyun oynarken 85-90C arası geziyor. Acaba bu olay zararlı mıdır? Yoksa normal midir? Eğer normal değilse zaten sistem kendini bir anda kilitler diye düşünüyorum. Buyrun resim ;

Ekran kartınız nedir? Kuvvetle muhtemel ekran kartının ısısı ordaki. Kartınıza göre oyunda 85-90C olması normal diyeceğim.

VTX3D AMD HD 6950 1 GB GDDR5 Ekran kartı hocam. Ekran kartı değil, çünkü CCC'de (Catalyst Control Center) Boşta 38-41C, yükle 58-63C arası gösteriyor. Ama bu söylediğim ısı değeri oyunlarda 90C'ye kadar çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomb.raider -- 20 Temmuz 2011; 17:37:46 >

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.