Şimdi Ara

msi k9c2f anakart ram destegi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar ram ler bu ara boyle ucuzken guncellemek istiyorum.benim anakart 2008 model msi k9c2f islemci amd 4400 . Anakartin calisma hizni bilmiyorum.su ram kitini alsam uyarmi donanima verimli calisirmi
    http://www.bimeks.com.tr/urun/120903/corsair-xms3-2x4-8gb-ddr3-1600-mhz-cl9-1-5-lowprofile-sogutuculu-cmx8gx3m2b1600c9-.aspx

• o anakart ddr3 destekli değildir. eğer ddr3 ram kullanmak istiyorsan komple anakart işlemci ve ram değiştirmen gerekecek
  • Evet dediğin doğru.ddr2 RAM almam gerekecek.ve4 gb da yok desteklemiyor.1*1 gb 800 Kingston var.bir tane 2 gb 800 mhz almam gerekiyor.doğru muyum? Doğru ise hangi marka onerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fundin

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=96570&ad=CORSAiR-2GB-DDR2-800-MHZ--240-CL5VS2GB800D2-Hafiza%28RAM%29-Urunleri

sorun çıkarmaz uyum konusunda

eyvallah...

• sadece ram değiştirerek bilgisayarın performansında aşırı bir yükselme bekleme belki aradaki farkı hiç anlayamazsın bile eğer sistem eskiyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

sadece ram değiştirerek bilgisayarın performansında aşırı bir yükselme bekleme belki aradaki farkı hiç anlayamazsın bile eğer sistem eskiyse

Sistem amd 4400+ nvidia gt420 1gb - msi k9c2f - 160gb+1tb harddisk- 1+1 gb kingston 800 mhz ram.bu sisteme yukarıdaki mevcut Ram tavsiyesi eklense bir fark görmez miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

sadece ram değiştirerek bilgisayarın performansında aşırı bir yükselme bekleme belki aradaki farkı hiç anlayamazsın bile eğer sistem eskiyse

Sistem amd 4400+ nvidia gt420 1gb - msi k9c2f - 160gb+1tb harddisk- 1+1 gb kingston 800 mhz ram.bu sisteme yukarıdaki mevcut Ram tavsiyesi eklense bir fark görmez miyim?

zamanında kullandığım ve bana işlemci güncellemesinde sorun çıkarmasından dolayı soğuduğum bir markaydı msi bende k9a2cf kullanıyordum ve phenom işlemcilere watt olarak destek verdiği sitesinde yazmasına rağmen uyum göstermediğinden kullanamamış ve intel e geçmiştim.gerçi bunlar senin soruna direk yanıtlar değil ama aklında olusn diye söylüyorum ayrıca ram olayına gelirsek eğer oyun oynuyorum diyorsan 2gb ram zaten yetersiz kalır ama ekran kartın da çok yeterli durmuyor üst seviye oyunlar için yinede oyunlarda 3 tercihen 4gb ram sistem kasılmalarını daha azaltır ve akıcılığı arttırır

• Cevap için teşekkürler.fazla oyun oynamıyorum.cod mw3 ü oynadım.bütün grafik ayarları full idi.aslında RAM a ihtiyacı yok makinanın ama 1 tb hard fisk e kopyalama yaparken RAM hızla düşüyor yüzde 30 lara kadar.kasılma olduğunu düşündüğüm için 2 gb daha ekleyeyim dedim.
  • SİLİNEBİLİR!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.