Şimdi Ara

MSI GV62 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
5
Favori
16.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 3.3 e abra a5 v12.1.2 alacaktım ancak indirim varmış msida 3.391,66 tlye denk geliyor abrayla aralarındaki tek fark +2gblık ekran kartı farkı.

benim merak ettiğim kasa metalmi ? böyle pubg falan deneyen oldumu bilgisayar çok zorlanıyormu?bide sizce 3-4 seneye kadar çıkacak oyunları lowda bile götürürmü?
  • ve klavye rengi kırmızı falan deniyor onu beyaza çevirmek mümkünmü veya tamamen kapatmak ?
  • Merhaba arkadaşlar az önce cihazı hb den alarak aranıza katıldım. deneyimleriniz paylaşmanızı bekliyorum.MSI GV62 -  Ana Konu & Kullanıcı Klübü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winteragust

Merhaba arkadaşlar az önce cihazı hb den alarak aranıza katıldım. deneyimleriniz paylaşmanızı bekliyorum.MSI GV62 -  Ana Konu & Kullanıcı Klübü

bende sorularıma cevap bulabilirsem akşama sipariş vermeyi düşünüyorum bu modeli

• soncuma37 S kullanıcısına yanıt
    2 gb ekran kartı bence büyük avantaj bende monster arasında kalmıştım önceki abra a5 12.1 beyaz klavye filan vardı 3.200 dü taksitli alacaktım 3.400 e çıktı bende almadım .Msi yı görünce 3.240 tlye aldım.Bence Monster alabilirisin ama Msi kalitesi de tartışılmaz derece iyi monster hiç kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaqan571

2 gb ekran kartı bence büyük avantaj bende monster arasında kalmıştım önceki abra a5 12.1 beyaz klavye filan vardı 3.200 dü taksitli alacaktım 3.400 e çıktı bende almadım .Msi yı görünce 3.240 tlye aldım.Bence Monster alabilirisin ama Msi kalitesi de tartışılmaz derece iyi monster hiç kullanmadım.

dostum şimdi 2 yıl sonra garantisi bitecek böyle elimde kalsın istemiyorum monsterın.tamam servisleri iyi değişim falan yapıyolar ama ya 2 yıl sonra? valla biraz tereddütte kaldım ama msi siparişini verdim şimdi inşallah sıkıntı yaşamam.zaten 7/24 oyun oynayanlardan değilim canım sıkılınca 2 el atar çıkarım
  • soncuma37 S kullanıcısına yanıt
    Kasa metal değil zaten metal olsa bu fiyat olmaz şu anda cs go da en düşük ayarlarda 160 fps alıyor birkaç yıl sonra çıkacak oyunlardaki durumunu sen tahmin et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Kasa metal değil zaten metal olsa bu fiyat olmaz şu anda cs go da en düşük ayarlarda 160 fps alıyor birkaç yıl sonra çıkacak oyunlardaki durumunu sen tahmin et

biraz soğuttun msiden sağolasın :D sipariş vermişken iyi oldu :D zaten dediğin gibi metal kasa bulmak heleki bu fiyata çok zor neyse ya idare eder bu laptop beni 2 sene sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: soncuma37

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

biraz soğuttun msiden sağolasın :D sipariş vermişken iyi oldu :D zaten dediğin gibi metal kasa bulmak heleki bu fiyata çok zor neyse ya idare eder bu laptop beni 2 sene sanırım

Kasa plastik evet ama kalitesi yani kalite derken dokusu hissiyatı çok güzel çok az parmak izi bırakıyor ama mühim değil klavye olsun ekran olsun kaliteli merak etme güle güle kullan

• alacak arkadaşlar için konuşmak gerekirse ben memnunum cihazdan.oyun performansları gayet iyi çok zorlamasam da fazla ısınmadı turbo fan da etkili 5 6 derecelik soğutma sağlıyor.dragon center'dan detaylı ayar yapabiliyorsunuz.

soruları olan varsa cevaplabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH__üyesi -- 14 Aralık 2017; 19:25:41 >
  • SSD takviyesi yapmayı düşünüyorum cihazın dün Hepsiburadadan 2003tr serisini aldım. Hale’n karşıya verilmedi. Ne yapmam gerekir elime ulaşınca test falan yaptınız mı hocam ?

• arkadaşlar laptopla ilgili bir kaç problemim var kullananlar yardımcı olursa sevinirim

1-herhangi bir ağa bağlandığımda arkaplan akıllı aktarım hizmeti ve teslim en iyileştirme diye görev yöneticisinde iki işlem açık ve bildiğiniz interneti sömürüyor.bunu bilmediğim için telefondan bağlanayım dedim bi baktım 5 dkda 250 mb falan yemiş.bunun çözümü varmı acaba arada telefondan bağlanmam gerekiyor ve çok hızlı bir şekilde internet bitiyor.
    2-açıkcası ben w10 kullanamıyorum bir sürü sıkıntısı var gibi geliyor bana.acaba w7 yüklesem driverlar sorun cıkarırmı çünkü msi sitesine girdiğimde sadece w10 64 bit için driver buluyor(yada işletim sistemim bu olduğu için başka sistemleri göstermiyor)
  • http://www.hepsiburada.com/msi-gv62-7rd-1617xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000006OJNI?

http://www.hepsiburada.com/msi-gv62-7rd-2003xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000008R464?magaza=Hepsiburada

1617xtr 3999 tl iken 2003xtr 3443 lira
    önceki mesajlarda arasında sadece isim farkı var yazılmış

2003xtryi almayı düşünüyorum. Aslında oyun amaçlı kullanmayacağım. Elimdeki bilgisayar birkaç program ve internet sitesi açtığında işlemci ve ram şişiyor. O yüzden kasmayacak bir notebook almayı düşünüyorum. Başka tavsiyesi olan varsa değerlendirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: floods

http://www.hepsiburada.com/msi-gv62-7rd-1617xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000006OJNI?

http://www.hepsiburada.com/msi-gv62-7rd-2003xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000008R464?magaza=Hepsiburada

1617xtr 3999 tl iken 2003xtr 3443 lira
    önceki mesajlarda arasında sadece isim farkı var yazılmış

2003xtryi almayı düşünüyorum. Aslında oyun amaçlı kullanmayacağım. Elimdeki bilgisayar birkaç program ve internet sitesi açtığında işlemci ve ram şişiyor. O yüzden kasmayacak bir notebook almayı düşünüyorum. Başka tavsiyesi olan varsa değerlendirebilirim.

İşlemci + ekran kartı + sistem belleği + HDD + ekran boyutu + kasa tasarımı birebir aynı olan iki farklı model. Hangisini alırsan al oyun konusunda rahat edersin. Alternatif olarak 4014 tl'ye i7-7700HQ işlemcili GL62M var:

https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gl62m-7rdx-1837xtr-i7-7700hq-8gb-1tb-2gb-gtx1050-156-freedos-pmu358560

• arkadaşlar merhaba bende şimdi hepsiburadadan aldım ürünü deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim kolay gelsin herkes :)

• Merhaba arkadaşlar

MSI GV62 7RD 1617XTR model bilgisayara sahibim. Sistemde ekte verdiğim bellek mevcut. Bu belleği yükseltmek istiyorum. 8+16 şeklinde yapabilmem mümkün müdür? Linkte verdiğim bellek sistemde hazır gelen 8 GB'lik bellek ile uyumlu olacak mı? https://www.amazon.com/Samsung-PC4-19200-2400MHz-SODIMM-memory/dp/B071DMHZ2L?_encoding=UTF8&ref_=nav_ya_signin&

MSI GV62 -  Ana Konu & Kullanıcı Klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrossBench -- 22 Aralık 2017; 1:48:40 >

• merhaba arkadaşlar

w10 da %100 disk sorunu varmı sizdede?bide hdd bazen aşırı ses çıkarıyor sanırım %100 sorunu olduğundan.bunun bir çözümü varmı?
    bide w8 kurmustum ancak driverları tek tek bulup yüklememe rağmen fn tusu ile ekran parlaklıgını bir türlü değiştiremedim.ses açma kapama calisiyor ama parlaklık calismiyor bunu nasıl çözebilirim
  • Herkese Merhabalar;

Bende bugün aldım vatandan. Türkiye genelinde üründen 4 tane kalmıştı. Şansıma Gaziantep'ten 1 tane depoda çıktı. Kapalı kutuda aldım ürünü akşama doğru mağazaya getirecekler. Merak ettiğim şey ise sisteme ssd takılabiliyor mu? Takabilirsek içini açtığımızda garanti kapsamından çıkar mı?
  • Selamlar,

Desktop üzerindeyken intel hd graphics iptal edilebiliyor mu? Pc bunu uygulamaya göre kendisi seçiyor sanırım. Cinebench programında gpu score um gayet iyidi. Userbenchmark ta laptop döküldü. Program sadece hd 620 yi görmüş.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.